Увійти


Чи можна творити беззаконня на смерті дітей?

ІНТЕРВЬЮ З ЛЕІИЦЬКИМИЗ проханням допомогти в оприлюдненні  судових процесів, у яких  подружжя Левицьких (Ярослав та Євгенія)  після трагічної загибелі трьох дітей у ДТП впродовж двох років приймають участь до нас звернулись  Ярослав та Євгенія.

Ми познайомились із цією сім’єю  випадково 26.05.2017 року  в приміщенні Кваліфікаційно-дисциплінароної комісії адвокатури Львівської області (вул.К.Левицького, 60 в м.Львові), були свідками гарячої дискусії комісії та подружжя з приводу незаконних дій адвокатів, які були захисниками  сторони кримінального провадження (обвинуваченого у загибелі дітей)  у судовій  справі.

Вдруге зустрілись у судовому засіданні Львівського окружного адміністративного суду під час розгляду справи № 813/2517/17(суддя Ланкевич А.З.). Поружжя Левицьких стало ініціаторами розгляду на Комісії скарг на дії  адвокатів Стрілецького Т.І. та Блонського М.А.  Скаржники Левицькі повідомили Комісію, що адвокати Стрілецький та Блонський неналежно виконували свої професійні обов’язки у кримінальному провадженні про обвинувачення Максимяка М.І., інтереси якого вони представляли. В чому ж полягали порушення згаданих адвокатів? Читаємо документ:…

«У навмисному затягуванні розгляду даної кримінальної справи, порушенні процесуальних прав потерпілих у кримінальному провадженні, порушенні розумних строків розгляду справи  в суді та неповаги до суду.

Фактично з вини вказаних адвокатів з 22 судових засідань відбулось менше половини. Адвокати зривали судові засідання, приносили довідки про хворобу, а на наступний день приносили заяви та накази про відпустки, які самі собі надавали. При цьому адвокат Стрілецький Т.І. подав до суду невірну інформацію про адресу проживання для отримання кореспонденції в с.Муроване Пустомитівського району (вул.Львівська, 93), де він не проживає більше десяти років. Ці дії адвоката свідчать про те, що він зумисно та свідомо повідомив суду та асоціації адвокатів неправдиву адресу свого робочого місця з метою ухилення від виконання своїх прямих професійних обов’язків адвоката та унеможливив вручення йому поштової кореспонденції, чи інших можливостей зв’язатися з ним.

Адвокат Блонський М.А. систематично безпідставно нез’являвся у судові засідання, зловживаючи своїми правами та обов’язками, як адвокати сторони винуватця. Адвокатом Блонським М.А. умисно видавалися накази про відпустки саме в період призначених судових засідань, про які адвокат завчасно був повідомлений судом, лікарняні листки непрацездатності носять сумнівний характер оскільки не містять інформацію про назву захворювання, є підробленими, виданими не за місцем проживання і не можуть бути належним доказом неявки в суд. З вини адвокатів були перенесені ряд судових засідань.

Ухвалою Золочівського районного суду  Львівської області від 01.08.2016 року у зв’язку з черговою неявкою захисників підсудного в судове засідання було вирішено звернутись до ДП КДКА Львівської області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Блонського М.А. та Стрілецького  Т.І. за неналежне виконання своїх професійних обов’язків. Суд вказав перелік судових засідань перенесених за клопотаннями вказаних адвокатів»(на мою думку згаданих адвокатів потрібно притягувати не до дисциплінарної, а до кримінальної відповідальності).

06 липня 2017 року дисциплінарна палата кваліфікаційно-дисциплінарної  комісії Львівської області за результатами перевірки відомостей , викладених у скаргах та матеріалами перевірки вирішила притягнути адвокатів Стрілецького Т.І. та Блонського М.А. до дисциплінарної  відповідальності у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на шість місяців.

Виклавши цю інформацію хочу задати кілька риторичних запитань читачам та собі?

Жили діти подружжя Левицьких і по вині однієї людини трагічно загинули! Не дай бог комусь опинитись у подібній ситуації. Не побажаю такого навіть своєму ворогові, тим більше сім’ям згаданих адвокатів.

Винуватець трагедії відбуває покарання. Інше питання – чи заслужене покарання, чи відповідає воно скоєному злочину?  Подружжя Левицьких  може мати свій рахунок до засудженого, це їх право! Чи можна приміряти життя трьох людей до 6 років позбавлення волі?

Ніхто з нас не знає свого майбутнього, так чи ні?

Звичайно, що адвокат повинен захищати людей! Питань не має! Але у який спосіб?  До якої межі? Невже гроші становлять більшу цінність,  ніж життя людини?  А де ж законність? Де мораль? Немає?

Чи ми поступово перетворюємось на  зграю диких тварин? Хочемо все й одразу!Рвемо під себе, якщо вдається! До ближніх немає діла, аби мені було добре!

Якщо у суспільстві переважають такі настрої та погляди- майбутнього в нього немає!

В наступних публікаціях ми оприлюднимо  інші факти суддівського беззаконня та адвокатських «витівок», які попали в поле нашого зору при журналістському  розслідуванні.

Пропонуємо подивитись  відео розповідь сім’ї Левицьких про трагедію та її  наслідки.

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642868

Лічильник