Увійти


Печерський суд - криша для можновладців?

ПЕЧЕРСЬКИЙ СУДОдин з активних членів нашої організації, жителька м.Бережани Тернопільської області Дяковська Марія Василівна надала для оприлюднення документи, які торкаються бездіяльності Генеральної прокуратури України та незаконного посібництва у цьому з боку суддів Печерського районного суду м.Києва.

16.07.2017 року на адресу прокурора Генеральної прокуратури  України нею скеровано ПОВІДОМЛЕННЯ про вчинене кримінальне правопорушення (в порядку ст.214 КПК України), вчинене головою Бережанської міської ради Музичкою В.Я., який шляхом обману спонукав Дяковську М.В. до проплати  судового збору за подання міською радою позовних заяв  до Гурського С.С. про самовільне зайняття земельної ділянки та відшкодування шкоди спричиненої самовільним зайняттям. Дяковська М.В. вважає такі дії мера міста Бережани незаконними, які заподіяли їй майнову шкоду шляхом обману або зловживання довірою, який двічі спонукав  її для проплати судового збору за подання міською радою позовних заяв на Гурського С.С. (бувшого мера м.Бережани), обіцяючи при цьому справедливий розгляд справи( нами встановлено, що в судових справах фігурують квитанції про проплату судового збору  юристом Загнійною І.В. від міської ради?). А де поділись квитанції Дяковської М.В.? Сліди своєї злочинної діяльності замітають?   Своїми діями міський голова Музичка В.Я.  ошукав Дяковську М.В., адже вона проплатила за позовні заяви від міської ради, а голова міста забрав ці заяви із суду і нічого  з того часу не змінилось, земельна ділянка , яку Гурський С.С. самовільно зайняв не звільнена, шкода завдана ним цими діями не відшкодована, а Дяковську М.В.  мер м.Бережани  використав у своїх  інтересах, надуривши її на певну суму коштів.

Для внесення відомостей, викладених у ПОВІДОМЛЕННІ про злочин Дяковська М.В. звернулась до Генеральної прокуратури України (на місцевому рівні все куплене і продане). Що ж зробила ГПУ? Внесла відомості до ЄРДР, як того вимагає Закон? Розпочала досудове розслідування, скерувавши матеріали по підслідності? Ні, нічого подібного  ГПУ не зробила! Як і прокурори районного та обласного рівня, вона просто «від футболила», як м’яч на полі, згадане повідомлення для організації розгляду до обласної прокуратури, а там воно десь загубиться і «все буде добре», як співає гурт «Океан Ельзи».

Розуміючи, що встановлений законом строк для внесення відомостей до ЄРДР (24 години) давно минув і відомості до РЕЄСТРУ не включені Дяковська М.В., використовуючи надане їй законом право звернулась зі скаргою на бездіяльність прокурора ГПУ до відомого скандальними історіями Печерського районного суду м.Києва. Саме закон зобов’язує звернутись до цього суду по територіальному принципу. Скарга направлена до Печерського Суду  26.07.2017 року, отримана Судом 29.09.2017 року, а зареєстрована у автоматизованій системі Суду 31.07.2017 року. Що дві доби робили згадані матеріали невідомо? Чому не реєструвались у відповідності до вимог Закону? Може  ці документи вивчались на предмет надання «юридично обгрунтованої» відмови у реєстрації, тощо?

Скерувавши матеріали до Суду скаржниця Дяковська М.В.  перебувала у стані очікування судової повістки. І дійсно через певний проміжок часу така «SUDPOVISTKA» надійшла на мобільний телефон скаржниці, текст надаємо повністю:

«Печерський райсуд м.Києва, м.Київ, Хрестовий провулок, 4 викликається Дяковська Марія Василівна, як скаржник на 17-30 год. 07.08.2017 р., зал 412, провадження № 757/44162/17, суддя Васильєва Н.П. Причини неприбуття ст.138 КПК. Наслідки неприбуття ст.323-327 КПК. Надіслано 10 серп.2017, 06:14:15».

               

Як,  Вам шановні читачі, подобаються такі «викрутаси» чиновників Печерського Суду?  Як вони собі уявляють, появу у судовому засіданні скаржника без повідомлення про дату, час та місце розгляду справи, надаючи ці відомості після того, як розгляд справи відбувся? Мабуть так було потрібно? Кому? Прокуратурі? Суду? Чи меру міста Бережани Музичці В.Я? Чи такий випадок вперше? Ні це система! Читайте попередню публікацію «Чому мовчить суддя Печерського Суду Остапчук Т.В.?).Можна анекдоти складати! Але ж розгляд справи відбувся, причому незаконно! З двох причин- перша причина : неповідомлення скаржника про дату, час та місце розгляду справи. Друга: невнесення суддею станом на 11.08.2017 року до ЄДРСР судового рішення, яким справа була призначена до розгляду(порушення вимог Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про доступ до судових рішень»). Суддя Васильєва Н.П вчинила кримінальне правопорушення встановлене ст.367 КК України(службове недбальство). Саме головне порушення Суду полягає в тому, що порушене гарантоване ст.8 Конституцією України право громадянки України Дяковської М.В. звернутись до Суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина-їй незаконно відмовлено у доступі до правосуддя.

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684588

Лічильник