Увійти


Чому мовчить Дрогобицький мер Кучма Т.?

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДАЦікавий документ попав до активістів нашої організації- Протокол  № 1413283-1/1  від 24.07.2013 року проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна, що належить на праві власності КП «УКБ Дрогобицької райради» (Львівська область, м.Дрогобич, вул.22 Січня, 43). Згідно цього Протоколу філія 14 ПП «Нива-В.Ш.» організувала продаж незавершеного будівництва адміністративно- побутового корпусу загальною площею 428 кв.м., що знаходяться за адресою: м.Дрогобич, вул.22 Січня, 43. Стартова ціна лота- 53 700 грн.

В аукціоні приімали участь Куцій Дмитро Васильович, Андрієнко Галина Теодозіївна, Тимків Роман Миронович, Демяновський Роман Зіновійович, Кухта Василь Іванович. В ході торгів учасник Кухта В.І. запропонував найвищу ціну - 175 000 грн., але потім він відмовився від підпису протоколу. В ході торгів учасник Тимків Роман Миронович запропонував 54 000 грн.?, тому він був визнаний переможцем аукціону. Хто такий Тимків Р.М.? Бізнесмен? Ні!  Меценат? Ні! Державний службовець? Ні! Успадкований мільйонер? Ні! А хто  він є? Ніхто!  За нашими даними безробітний!

Для читачів,  які не проживають в м.Дрогобичі хочу пояснити, що будова, яка значиться проданою згідно цього документа знаходиться в центральній частині  міста і являє собою триповерхове нежитлове приміщення, у якому розташовані такі установи, як -  Виконавча служба, Ощадбанк, Укрпошта, Районний архів, Управління сільського господарства, Управління капітального будівництва, тощо.

Наголошую, що цей будинок будівництвом завершений, чому у лоті вказана неправдива інформація невідомо.  Мабуть керівники цих установ гадки не мають, що згадане приміщення викупив житель м.Дрогобича  Тимків Р.М. за смішні гроші - 54 000 грн.? Прості арифметичні дії показують, що вартість одного квадратного метра цього приміщення коштувала для Тимківа Р.М. – 13,5 грн.? Що це – дарунок долі, чи підробка документів? Хто ще знає місця , де продається така дешева нерухомість??? Де ще можна на «халяву» придбати таку елітну нерухомість??? Що ПП «Нива-В.Ш.» - виконує функцію «Мальтійської служби допомоги», чи «мати Терези»?  Чим пан Тимків Р.М. заслужив таку довіру? Чиї інтереси він представляв? Хто за ним стояв? А де ж прокуратура? А де ж СБУ? А де ж поліція? В держави невідомий Тимків Р.М. вкрав нерухоме майно? У свідоцтві на право власності вказано, що власником  цього будинку є Дрогобицька міська рада. А що з цього приводу вчинив п.Кучма Т.? Чи це вкрали не в нього особисто, а в держави? А як би в нього? Що б він робив?

Після того, як цей утаємничений громадянин Тимків Р.М. придбав у власність згадану нерухомість у травні 2016 року він подав до Дрогобицького міськрайонного суду Позовну заяву до Дрогобицької міської ради про визнання права власності на нерухоме майно. Для чого він це зробив, адже  має протокол аукціону? Він же викупив цю нерухомість? При чім тут Суд? Мабуть не тільки нам видалась дивною поведінка  Тимківа Р.М.?  Зрозумівши, що вчинив «масло-масляне»  його представник Щерба О.С. (вона, як донька бувшого судді мабуть обізнана з усіма документами, що подавались до Суду) подала до Суду заяву про залишення справи без розгляду. Суддя Хомик А.П., мабуть, теж зрозумів, що документи подані до Суду не зовсім чисті- протокол прилюдних торгів торкається незавершеного будівництва загальною площею 428 кв.м., у позовних документах  фігурує інша площа нерухомого майна- 414,40 кв.м., а за даними Дрогобицького МБТІ площа трьохповерхової будови становить 751,5 кв.м. Та й не дивно, адже він місцевий житель і знає, що ніякого незавершеного будівництва за  вказаною адресою ( м.Дрогобич, вул.22 січня, 43) немає. Незавершене будівництво дійсно є між будинками № 45 та 47 по вказаній вулиці, яке є державною власністю- Львівської обласної адміністрації.Тому 20.12.2016 року суддя Хомик А.П. постановив ухвалу по справі № 442/3715/16 якою залишив без розгляду позовну заяву Тимків  Р.М.  

27.03.2017 року згаданий гр.Тимків Р.М. знову подає до Суду позовну заяву  до Дрогобицької міської ради про визнання права власності на нерухоме майно, в документах знову фігурує згаданий протокол прилюдних торгів(дещо змінений). Суддя Дрогобицького міськрайонного суду Кучаковський Ю.С. відкрив провадження у справі № 442/2370/17 і призначаив справу до розгляду на 20.04.2017 року. Представник Тимківа Р.М. знову подала до суду заяву про залишення позову без розгляду і знову Суд постановив  позовну заяву Тимківа Р.М. залишити без розгляду. Для чого такі дії вчиняє згаданий громадянин? Він же викупив нерухомість? Має у власності трьохповерхову будівлю . Може хоч сьогодні  звільнити її від  згаданих вище юридичних осіб. Прийти, ногою відкрити двері і викинути з вікон все майно «Ощадбанку» або Управління сільського  господарства?  Цікаво, а кому сплачують згадані юридичні особи плату за оренду приміщення? Тимківу Р.М.? Якщо ні, то він вправі подати на них до Суду!? Невже йому гроші непотрібні?

Справа банально проста! Згаданий протокол прилюдних торгів мабуть підроблений? До нас попали два примірника  цього документа, один без номера та без  номера будинку по вул.22 січня в м.Дрогобичі, а другий- той що ми згадували.  Використовується ці документи згаданою особою для подання до Суду, щоб через суд узаконити свої фіктивні претензії на власність  нерухомості, яка дійсно є незавершеною, з надією, що  може знайдеться суддя, який за гроші ухвалить судове рішення визнати за ним згадану нерухомість (два-три рази представник міськради не з’явився в судове засідання і суддя приймає відповідне судове рішення). Так виглядає, що суддя Хомик А.П. довго коливався, що йому робити з цією справою- відкрив провадження 19.05.2016 року, справу призначив до розгляду на 17.06.2016 року (справа не розглядалась), потім ще шість місяців його  спокушали певні пропозиції позивача і після довгих роздумів він відмовився від цього «фейку» залишивши без розгляду справу. Це лише наші припущення, які базуються на порушенні суддею Хомиком А.П. вимог ст.157 ЦПК України, у відповідності до якої справа повинна бути розглянута у строк не більше двох місяців після відкриття провадження, а не  семи, як це вчинив суддя Хомик А.П. Мабуть згадані роздуми та спокуса  не давали можливості впродовж семи місяців визначитись із остаточним рішенням?  На підтвердження викладеного хочу повідомити читачів, що суддя Хомик А.П. так «утаємничив» свої роздуми, що до цього часу не включив до РЕЄСТРУ ухвалу від 20.12.2016 року. Чому Андрію Петровичу, Ви порушуєте вимоги Закону України «Про доступ до судових рішень», «Про доступ до публічної інформації»?  Замість того , щоб бути взірцем для інших суддів, Ви як самий лінивий суддя ухиляєтесь від виконання покладених на Вас службових обов’язків. Це що службова недбалість чи злочинна бездіяльність? Член Вищої ради правосуддя  Маловацький О.В. так обстоює суддю Хомика  А.П. у своїй ухвалі від 03.08.2017 року, що можна до рани прикладати цей документ і хвороба зникне. Особливо «втішила» позиція цього «члена» щодо відсутності дисциплінарного проступку за невнесення до РЕЄСТРУ сотень судових рішень, ухвалених суддею Хомиком впродовж 2010-інших років? «Ворон до Ворона…», «Рука Руку миє…». А Кримінальний Кодекс України куди подіти? Ст.367 КК України ніхто не відмінив? Зрештою про Хомика А.П.  потім!

Залишаються не розглянутими заяви  мешканців м.Дрогобича  Візор Я.Є. та Солян М.І., з якими вони звернулись до голови міста Кучми Тараса  у червні та квітні 2017 року відповідно. У вказаних заявах Солян М.І. та Візор Я.Є.  вказали на проведення  Головним управлінням юстиції області прилюдних торгів з реалізації нерухомого майна- незавершеного будівництва будинку площею 428 кв.м. в м.Дрогобичі по вул.22 січня 43 (такого незавершеного будівництва за вказаною адресою немає). Згаданими заявами повідомлено про безпідставність продажу нерухомого майна, власником якого є територіальна громада м.Дрогобича в особі Дрогобицької міської ради та висловлювалось прохання доручити юристам  скасувати в судовому порядку Протокол прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна, а саме будинку № 43 в м.Дрогобичі по вул. 22 січня. З часу звернення минув чималий строк, а мер міста Кучма Т. не реагує на звернення громадян. Чому? Йому байдужа доля нерухомості міста? Чи він в долі з бувшим керівництвом обласного управління юстиції?

А що робить поліція, прокуратура? Споглядають, як шахраї розкрадають державне майно? Мабуть варто нагадати, що у випадку повного розкрадання майна держави перестануть існувати ці органи. Не буде кому платити заробітну плату!

Не слід забувати, що викладена інформація залишається в пам’яті людей і  рано чи пізно  буде востребувана ними. Пам’ятайте!!!

Продовження буде.

Львівське відділення ВГО

«Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник