Увійти


Увага!!! Замах на вбивство громадського активіста???

Замах на вбивство громадського активістаБЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПОЛІЦІЇ, ЧИ СПРИЯННЯ ЗАМАХУ НА ВБИВСТВО КАРПИН МАРТИ ТА ЇЇ ДІТЕЙ?

Тільки вчора ми оприлюднили публікацію «Кому буде «дякувати» Карпин Марта»? Нагадаю, що мова ведеться про примусове виселення активіста ВГО «Журналісти проти корупції» Карпин Марти, разом з дітьми з садового будинку в м.Дрогобичі по вул. Квіткова, 2 . Ми нагадали читачам, що вже рік через бездіяльність правоохоронних органів Дрогобиччини- тупцює на місті слідство, щодо досудового розслідування кримінальних правопорушень, які відкриті за її заявами. Складається враження, що ця бездіяльність має конкретного керівника та натхненника, який дає відповідні вказівки, тримає і смикає у потрібний час шнурки, до яких прив’язані ті чи інші службові особи місцевої поліції та прокуратури. Одним словом є «кукловод». Хто він?
 
 
Сьогодні ми мали намір бути свідками процедури виселення Карпин Марти з житлового будинку, але «процес» не відбувся через хворобу останньої та судові «обставини».
 
І вже в кінці робочого дня до нас телефоном звернулась Карпин Марта, яка тремтячим та переляканим голосом, у шоковому стані повідомила, що на неї та її дітей був замах на вбивство, до якого причетний житель м.Дрогобича Поптик Ігор у супроводі працівників відділу поліції. Для підтвердження викладеного вона надала електронну копію заяви до поліції.
 
У заяві на адресу начальника Дрогобицького ВП про вчинення кримінальних правопорушень за ознаками ст.129 КК України «Погроза вбивством» та ст.355 КК України «Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань» Карпин М.М. вказує, що повертаючись 12.09.2017 року в кінці дня автомобілем з неповнолітніми дітьми додому за кілька десятків метрів від будинку дорогу перегородив автомобіль «Фольксваген Т4» номерні знаки ВС6709ВТ (той самий, що у грудні 2016 року збив на смерть на вул.В.Великого вчителя Мудрика Леоніда).Чому про слідство нічого не відомо? Позаду мікроавтобуса знаходився поліцейський автомобіль.
 
З «Фольксвагена» вийшов Ігор Поптик і наближаючись до авта Карпин М. почав махати руками, щоб вона вийшла з автомобіля. Злякавшись Марта включила задній хід автомобіля і почала рухатись, за закликами Поптика І. працівники поліції теж почали жестами показувати, щоб вона вийшла з машини. Під час цих маневрів Карпин М. зі страху і від переляку дітей автомобілем в’їхала в кювет. Поптик І. в цей час на великій швидкості намагався наздогнати автомобіль Карпин М. своїм авто, тим самим створюючи ймовірне зіткнення автомобілів та підвищену небезпеку для життя людей, що знаходяться у авто . Якби не збіг певних обставин (кювет), мабуть відбулось зіткнення, що мало би привести до трагічних наслідків для життя дітей та Карпин М.
 
Щоб не бути голослівними, ми надаємо копію згаданої заяви для оприлюднення і нагадуємо правоохоронним органам про те, що бездіяльність з їх боку може привести до трагічних наслідків.
 
Замах на вбивство громадського активіста 1
 
Замах на вбивство громадського активіста 2
 
Погрози фізичної розправи та вбивства з боку Поптика І. на адресу Карпин М. лунали і раніше - і все через майнові спори та цивільні справи у суді. Як бачимо погрози переростають у фізичні дії, чи може це такі жарти? З другого боку виникає питання, на якій підставі працівники поліції приймали участь у «переслідуванні, затриманні» автомобіля під керуванням Карпин Марти? Хто, на якій підставі дав таке доручення? Ми просимо керівництво відділу поліції провести службову перевірку викладеного факту? Хто дав вказівку поліції приймати участь у вчиненні нападу на Карпин Марту і фактичному сприянню замаху на її життя і дітей? Ми застерігаємо керівництво Дрогобицької поліції та прокуратури не брати на себе гріх через бездіяльність. Якщо щось станеться з Карпин М. – це буде на їх совісті!
 
Народний журналіст
«Віндікатор»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 524 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642529

Лічильник