Увійти


Заправка «Укрнафта» 10 років «обкрадала» водіїв? Частина 1.

Укрнафта

«Терпець увірвався – першу спіймав на каністрі»

Всі ми знаємо, що твориться на заправках України. Системні недоливи палива чи стиснутого газу трапляються чи не з кожним водієм. Назви заправок та торгові марки є доволі різними. Розмови водіїв про масштаби таких крадіжок у спосіб недоливу пального сягає до 30%. Однак ми розуміємо, що це розмови.

Можливо і відсотки насправді не такі вже і високі, однак про системні недоливи пального чи газу ніхто навіть не спорить. Представники заправок розраховують на те, що водій транспортного засобу постійно в дорозі. Тобто, при підозрі недоливу пального чи газу у водія не має часу, бажання, можливості або знань довести питання крадіжки до логічного завершення. Тому представники заправок працюють (недоливають стільки скільки хочуть). Ніхто з водіїв не хоче признатись, про те, що його «розвели», надурили, обікрали, недолили.

- Ну так, це справа індивідуальна.
 
- Мені, всерівно хай крадуть?
 
- Це чайові?
 
- Та нехай собі мають?
 
- Ну гаразд нехай.
А з іншого боку. Це ж чорні гроші. Я не стверджую, а тільки ставлю запитання. Можливо вони йдуть на сепаратизм в Україні? На боєприпаси ЛНР чи ДНР? На зарплату тих, які потім будуть вбивати наших побратимів (дітей, братів, сестер, батьків…)

Я буду дуже радий коли ті що крадуть, дадуть відповідь кому та на що йдуть «поцуплені» у нас кошти?
 
А, можливо крадені кошти підуть на наших військових на передовій? На лікування дитини, батьки якої у відчаї тому, що розуміють, що не зберуть потрібної суми грошей на лікування свого єдиного «чада».
 
Активіст ГО «Стоп корупції» Андрій Зіновійович Турка зателефонував до мене з проханням висвітлити вищевказані події та закликав всіх не байдужих долучитись до викорінення цього негативного явища у вигляді «крадіжок нафтопродуктів та скрапленого газу» у спосіб недоливу.
Можливо скоро на заправках з’являться «стікери» «ТУТ НЕДОЛИВАЮТЬ» або «ТУТ КРАДУТЬ ПАЛЬНЕ».
 
Однозначно рух почався та буде логічно завершений.
 
Розуміючи, що такі справи правильніше буде робити спільно, я попросив долучитись до даної ініціативи керівника ГО «Рабів до раю не пускають» Івана Спринського.

Давайте подивимось як це було:


Журналістське розслідування триває. Далі буде цікавіше…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник