Увійти


Заправка «Укрнафта» 10 років «обкрадала» водія? Частина 2.

Укрнафта 1Слідчі, «відмазували», активісти «підтримували»! 

Продовжуємо описувати події п’ятниці 16 вересня 2017 року та факт крадіжки бензину.

Турка Андрій Зіновійович, вкотре пояснював представникам слідчо-оперативної групи події які стали предметом та підставою до їх виклику, а саме злочин, який за попередньою кваліфікацією можна кваліфікувати за двома статтями - крадіжка та шахрайство, вчинено групою осіб за попередньою змовою.

Звичайно, на даному етапі ми стоїмо перед трудностями з фіксацією та належною реєстрацією злочину. В ЄРДР даного злочину скоріш за все працівники не внесуть. В черговий раз слідчі мабуть будуть вчиняти службове недбальство ст.367 ККУ. Активістам в черговий раз потрібно буде звертатись до слідчого судді. Слідчий суддя в черговий раз постановить неправосудне рішення ст.375 ККУ. В черговий раз нам активістам треба буде повідомляти про ці факти поліцію та просити про притягнення до кримінальної відповідальності слідчого та слідчого суддю подаючи повідомлення про вчинення злочину ними у відповідності до ст.214 КПК України. За цією схемою до кримінальної відповідальності було притягнуто не одного порушника з числа працівників правоохоронного органу та суду.

Після приїзду солідної підтримки від ГО «Рабів до раю не пускають» на чолі з Іваном Спринським тривога з’явились не лише у представників АЗС № 13018 «Укрнафта», вулиця Пластова 7а, м.Львів а й у слідчо-оперативної групи Личаківського ВП ГУ НП у м.Львів. Такі речі було видно неозброєним оком. Вони помітно нервували. Відмовлялись вчиняти дії за клопотаннями особи яка у відповідності до ст.50 КПК України вважала себе потерпілим.
Іван Спринський очолює ПЕК в Громадській Раді при Львівській ОДА. Поява особи такого рівня призвела до неабиякого ажіотажу на заправці.
 
Активісти які прибули з ним фахово та професійно виявляли все нові та нові недоліки в роботі самої слідчо-оперативної групи та в роботі славнозвісної заправки.

В ході спілкування з працівниками заправки виникали запитання, на які відповідей ми не отримали. Після настання певних обставин, в’їзд на заправку став неможливий. А тим, хто всупереч правилам дорожнього руху потрапляв на заправку, було повідомлено про можливі крадіжки палива у спосіб недоливу та можливе шахрайство яке може вчинятись групою осіб на даній заправці.
 
Ось як це відбувалось на відео:
 
 
Журналістське розслідування триває. Далі буде цікавіше…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
545
Перегляди статей
555749

Лічильник