Увійти


Заправка «Укрнафта» 10 років «обкрадала» водія? Частина 4.

Спринський«Приватна охорона, 8 літрів на 20-ти літрову каністру, поломка автомобіля, незаконний продаж»?


І все це зараз і тут.
 
Приблизно у такій послідовності розвивались події коли активісти почали вияснювати чи має дана заправка АЗС № 13018 «Укрнафта», вулиця Пластова 7а, м.Львів правовстановлюючі документи, книгу скарг і пропозицій.

За таких обставин, а саме: небажання представити документи, зокрема книгу скарг та пропозицій невідомою особою з числа представників АЗС була викликана приватна охорона. Представники даної служби були дуже здивовані, коли зрозуміли, що їх викликали через те, що оператор відмовився надати книгу скарг та пропозицій. Жодних протиправних дій з боку активістів по відношенню до працівників АЗС від приватної служби охорони встановлено не було. Активісти вели себе толерантно по відношенню до всіх учасників даної події включаючи слідчо-оперативну групу.
 
Згодом в підтримку активістів почали зголошуватись водії, які повідомляли про крадіжки палива на даній АЗС, а саме одному з них недолили 8 літрів на 20-ти літрах (відео внизу). Чому дана особа, яка повідомила про кричущі факти крадіжок чи то шахрайства не захотіла назвати своє прізвище та ім’я, я можу тільки здогадуватись. Однак наполягати на вищевказаному я не мав права. Ми надіємось, що після прочитання та перегляду відео у нас з’явиться не один, а десятки «обдурених водіїв»?
 
Зламаний автомобіль активістів деякі особи вважали блокуванням заправки, однак після аргументованого пояснення водія питання було знято.
На превеликий наш жаль, ні патрульна поліція, ні слідчо-оперативна група не бажала здійснити перевірку осіб на їх причетність до даної АЗС в частині порушень трудового законодавства.

Дана заправка здійснювала роздрібну торгівлю продуктами харчування та тютюновими виробами.
Чи мала вона дозвіл здійснювати таку торгівлю, нам теж не відповіли та відмовили у представленні таких документів.
Ось як це було на відео:


Журналістське розслідування триває. Далі буде …

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684231

Лічильник