Увійти


Без «о» платна Жовківська медицина зі слів …

платна Жовківська медицинаПродовжуючи тему попередньої статті - на нашу вимогу поліція Жовківського ВП ГУ НП у Львівській області, викликала швидку допомогу і ми вирушили до приймального відділення лікарні. Потерпілому від завданих травм, які були нанесені ударами в голову ставало ще гірше.
 
 
Слід зауважити що, відвідавши приймальне відділення Жовківської лікарні та отримавши послуги від працівників, можна констатувати, що в цей день працювали фахові особи. Ці працівники досить швидко з належним рівнем культури обслуговування зробили те, що потрібно було зробити. Це видно на відео:

 
Однак, що було після того як нас направили в міську поліклініку на рентген? Це просто щось з чимось. Добродійка рентгенолог напевно говорила про одне, думала про інше і боялась повідомити про третє. Хоча правильно поставлене запитання дало свій результат. Рентгенолог розповіла нам про всі варіанти (схеми), які керівництво даної поліклініки допускає. Ось відео:
 
 
Після даного відео ми все ж таки пішли і я придбав три рентген плівки за 103 гривні. Щоб добродійка рентгенолог не платила за рентген плівки потерпілого від злочину я віддав їй ті, що були куплені. Однак після отримання плівок «пісня була вже не та»? Я ніби побував на театралізованій виставі. 
 1. Рентгенолог поліклініки намагалась плакати.
 2. Вона одразу ж захворіла на гіпертонію другого ступеня
 3. З нею трапився гіпертонічний криз 
В наслідок цього всього в мене не стало совісті і я не хотів щось там робити по людськи.
Згодом пішли погрози. 
 1. В неї син адвокат і він мені зробить…
 2. Ви «липовий» я все перевірю
 3. Я з неї зробив корупціонерку і за це відповім …
Слухати такі речі я не захотів, а рентгенолог всіма силами намагалась спровокувати конфлікт. Вона підвищувала голос та в чомусь мене звинувачувала. Аби не приймати участі в цьому «шоу» я вийшов в коридор. Щось помізкувавши, рентген плівку, яку я придбав вона віддала потерпілому. Чому потерпілому а не мені. Це ж я за неї платив. 
 
Пізніше прийшла жіночка та влаштувала «шкандаль». Чому немає чергового травматолога, щоб той виписав направлення на рентген. На рентгені без направлення ніби то не беруть? Хм. А це вже цікаво. Попахує корупцією? А чому це корупцією, а тому, що після того рентген все ж був зроблений, без направлення? Дуже багато загадок в цій поліклініці. Та й працівниця, достатньо багато наговорила. Тепер будемо питати керівників в районі та в області. До зустрічі шановні кришувальники корупційних схем. До вас прийдуть рано чи пізно. Напишіть явку з повинною та йдіть з роботи. Не чекайте коли Вас виведуть «під білі ручки».
 
Журналістське розслідування триває. Далі буде…

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 264 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709688

Лічильник