Увійти


Чому Дрогобицький прокурор заборонив поліції розслідувати замах на життя Карпин М. та її дітей?

volkswagen t413.09.2017 року ми оприлюднили заяву Карпин Марти, з якою вона звернулась до Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, у якій вона виклала факти замаху на неї та її дітей місцевим жителем Поптиком І.М., що мав місце 12.09.2017 року.
 
28.09.2017 року суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Нагірна О.Б. у відкритому судовому засіданні розглянула скаргу Карпин М. на бездіяльність слідчого Дрогобицького ВП, щодо відмовив у несенні до ЄРДР відомостей про згадане кримінальне правопорушення.
 
У судовому засідання Карпин М.М. розповіла, що заступник начальника Дрогобицької поліції Журавчак А.Б. прямо заявив їй, що начальнику слідчого відділу Наливайко О. Дрогобицька місцева прокуратура заборонила приймати та реєструвати заяви Карпин М.М.????
 
Як ВАМ, шановні читачі подобаються такі злочинні накази прокуратури? Ще такого не чув і бачив??? Хто ж це такий всемогутньо - мафіозний Дрогобицький прокурор? Ми здогадуємось! А Ви? Переплюнув самого Генерального прокурора? Може він цар і бог, що віддає такі накази?
 
Прокурор заборонив поліції приймати заяви конкретного громадянина? Як можна кваліфікувати такі дії прокурора? Самоправство? Перевищення службових повноважень? Чи щось інше? Може такий наказ це виконання вказівок прокурора області чи Генеральної прокуратури? Ми обов’язково запитаємо про це у Луценка Ю.В.
 
А може у такий спосіб прокурор «замітає» свою причетності до замаху на життя Карпин М. та її дітей? Що собі дозволяє прокурор? Уявіть собі, що буде в нашій державі, якщо кожен такий «пуцьвірінок» буде давати аналогічні вказівки поліції? А з другого боку, якого дідька поліція (слідчий), як незалежний правоохоронний орган виконує такі злочинні накази? Може теж причетні до замаху? Адже саме поліцейський службовий автомобіль знаходився поряд з Поптиком І.М., коли останній намагався створити ДТП на дорозі і саме службові особи поліції сприяли йому у намаганні вчинити злочин. Це ж хтось із керівництва місцевої поліції дав дозвіл на виїзд поліцейської групи на затримання Карпин М.? Скільки і кому дали за це на «лапу»?
 
Ще й до цього часу діти Карпин М. знаходяться у шоковому стані після згаданих подій, хоч вона залучила до їх лікування лікаря, але переляк дітей був настільки великим, що внаслідок нього в них сформувався пост психологічний синдром, що виражається у проведенні рольової гри (погоні-втікання) від Поптика І. Це не є здоровою ознакою. Хто в цьому винний ? Карпин чи Поптик? А що б зробив сам Поптик І.М., якщо б його дитині хтось таке зробив? Щоб він зробив, як би його дитину травмували психологічно або покалічили у ДТП?
 
В цьому ж судовому засіданні Карпин М.М. детально згадала події 12.09.2017 року, наголосила на тому, що погрози фізичної розправи на її адресу з боку Поптика І.М. вона отримувала неодноразово («закопаю та зрівняю з землею», «могила вже чекає на тебе», тощо), може надати копії аудіо записів з погрозами для підтвердження.
 
Присутній у судовому засіданні адвокат Стегніцький А.М. теж підтвердив про погрози, які лунали на адресу Карпин М.М. з боку Поптика І.М. після судового засідання 15.08.2017р., коли він кричав до Карпин М. на вулиці, щоб вона купувала вінки собі на похорон.
 
Враховуючи те, що згадані погрози можуть перерости у конкретні злочинні дії Карпин М. та її захисник просили суд ухвалити судове рішення, яким зобов’язати слідчого відділу поліції внести відомості, вказані у заяві Карпин М.М. до ЄРДР і розпочати досудове розслідування.
 
Висловлюючи таке прохання до суду скаржники нагадали, що в кінці грудня 2016 року, автомобілем марки «Фольксваген Т4» реєстраційний номер ВС 6709 ВТ на вул.В.Великого в м.Дрогобичі було вчинено наїзд на місцевого вчителя школи Мудрика Леоніда, що від отриманих травм помер. Хоч кримінальне провадження № 12016140000001077 незаконно закрите, будуть вжиті заходи для його реанімації та встановлення і притягнення до відповідальності особи, що перебувала за кермом вказаного автомобіля і винна у смерті Мудрика Л.
 
Окремо хочемо вказати про те, що за кілька днів після нашої публікації (17.09.2017 року) на сайті OLX з’явилось оголошення (№ 455830018) про продаж жителем міста Дрогобич автомобіля «Транспортер – Т4» (державні номерні знаки завчасно приховані), що сфотографований біля будинку Поптика І.М. (може це співпадіння?).
 
Викладена інформація може свідчити про те, що сім’я Поптиків хоче позбутись кримінального автотранспортного засобу? Дуже схоже на це. Може ця публікація буде сприяти тому, щоб потенційні покупці ретельно перевірили викладену інформацію та визначили доцільність придбання у власність такого авто.
 
Отже, Дрогобицький міськрайонний суд під головуванням судді Нагірної О.Б., розглянувши скаргу Карпин М.М. постановив судове рішення, яким зобов’язав службову особу відділу поліції внести відповідні відомості до ЄРДР і розпочати досудове розслідування. В даному випадку дії судді Нагірної О.Б. мені видаються, такими які дійсно відповідають принципам справедливого, неупередженого і незалежного судочинства. Як би так було завжди?

Ми будемо тримати на контролі проведення цього досудового розслідування.
 
Для того, щоб переконатись у достовірності викладеної інформації пропоную переглянути відеозапис розгляду скарги.
 
 
Народний журналіст «Віндікатор»

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684283

Лічильник