Увійти


Що виробляють прокурори-«космонавти» Івано-Франківської місцевої прокуратури?

ПРОКУРАТУРАЗдавалось би, що Закони України настільки є прозорими і зрозумілими для виконання, як громадянами, так і державними чиновниками, що не потребують жодних додаткових тлумачень- «читай книжку і виконуй».
Але кожного разу, коли отримуємо відповідь того чи іншого державного органу на запит або скаргу, дивуємось дрімучій безграмотності (юридичній некомпетентності) чиновників, що виконують і підписують відповіді на запити та скарги. Але саме головне в іншому – ця дрімуча некомпетентність тягне за собою резину-гальмо інших дій, які мали би виконуватись у випадку належного виконання запиту-скарги. Коли в уяві вимальовується сцена «тягнення гуми»- затягнення надання відповіді чиновником прокуратури- це одразу асоціюється з уривками фільмів про космонавтів, які знаходяться на поверхні Місяця і у стані невагомості переміщаються з одного місця на інше. Пояснюю чому.
 
28.08.2017 року мною рекомендованим поштовим відправленням на адресу прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратури скеровано скаргу на бездіяльність слідчого Івано-Франківського ВП ГУ НП у Івано-Франківській області, яке вручено уповноваженій особі прокуратури 31.08.2017 року. У відповідності до вимог ст.60 КПК України я, як заявник просив надати мені витяг з ЄРДР та інші відомості (це Законом встановлене моє право).
 
Не отримавши відповідь на згадану скаргу, 21.09.2017 року на адресу прокурора Івано-Франківської області скеровано скаргу на бездіяльність прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратури. Реакція прокуратури області до цього часу нульова (у стані невагомості), як у космонавтів, що літають на поверхні Місяця. Ніби і не було мого звернення до них? Кому це потрібно? Журналістам? Нам не до них,у нас своя «програма польотів».
 
Враховуючи, що станом на 22.09.2017 року відповідь на скаргу ми не отримали, на адресу прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратури скеровано інформаційний запит, щодо надання мені відповіді на попередню скаргу та копії витягу з ЄРДР про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.366 КК України, яке відкрите на виконання ухвали Івано-Франківського міського суду від 09.08.2017 року по справі № 344/9260/17, що розглянута за наслідком моєї скарги на бездіяльність слідчого Івано-Франківського ВП ГУ НП у Івано-Франківській області. У відповідь на мою скаргу від 27.08.2017 року Івано-Франківська місцева прокуратура за вих.№ 106-195-17 від 13.09.2017 року на мою поштову адресу скерувала відповідь. Згаданою відповіддю перший заступник керівника прокуратури Грищук В. повідомив, що на виконання ухвали Івано-Франківського міського суду від 09.08.2017 року до ЄРДР внесено відомості № 12017090010003323 від 11.08.2017 року(а може це брехня, адже копії витягу з ЄРДР прокурори вперто не надають), іншої запитуваної інформації прокурор не надав. Чому? Тому, що як «космонавт» і небожитель сам визначає: про що повідомляти, а про що не повідомляти у відповіді на скаргу?
 
Враховуючи викладене ми згаданим запитом повторно просили надати мені, як заявнику копію витягу з ЄРДР (див. вимогу ст.60 КПК України)- мабуть надати копію з витягу, це найпростіша операція, яку можуть виконати українські «доблесні» державні органи(в тому числі прокуратури) без наявності найменших розумових здібностей. Просто взяти копію документа і направити його на адресу запитувача. Що незрозумілого в цих діях? Чи, можливо запитувана інформація є таємною? Можливо для прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратур така дія є незрозумілою- він знаходиться у прострації, в космосі і не знає, що від нього хочуть земляни? Яка відповідь на запит, який витяг? Мені так добре у космосі, а вони заважають мені відпочивати і розмірковувати на теми проблем інопланетних цивілізацій!?
 
Крім того, ми повторно просили надати відомості, що викладені у скарзі від 27.08.2017р.:
  1. Повідомити прізвище службової особи Івано-Франківського відділу поліції, яка прийняла рішення про відмову у внесенні відомостей, викладених у повідомленні від 14.07.2017 року до ЄРДР?
  2. Повідомити прізвище службової особи Івано-Франківської місцевої прокуратури(процесуального прокурора), яка погодила відмову у реєстрації відомостей, викладених у повідомленні від 14.07.2017 року до ЄРДР?
 
Яка ж реакція «космонавта»- прокурора Івано-Франківської місцевої прокуратури? На мою думку, чиновники цієї прокуратури знаходяться у стані польоту до інших планет у надії на ще краще життя, а ми – земляни їм заважаємо в цьому. Замість того, щоб надати відповідь на інформаційний запит заступник керівника Івано-Франківської місцевої прокуратури старший радник юстиції ( читай «космонавт») Бахур В. вирішив по закону «космонавтів» розглядати цей документ згідно свого «припису» по Закону «Про звернення громадян» - ніби-то немає у цьому документі заголовку: «Інформаційний запит».
 
Мабуть цьому пану у «прокурорсько-космонавтному» апараті мізки перекрутило від невагомості і від усвідомлення своєї небожительської місії, яку він несе землянам? Нічого кращого він не придумав у стані «невагомості», як скерувати мій запит до начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Івано –Франківської області старшому раднику юстиції Готраш Н.М., що випливає із відповіді за його підписом за вих.№ 106-195-17 від 26.09.2017р. Нехай цей «космонавт» відстрілюється від нашестя землян, мабуть так подумав пан Бахур В., скеровуючи наш запит до нього ? Чому не виконав закон землян- ст.60 КПК України? «Западло»? Зірки на небі чи пагонах заважають? Це ж якої наглості набрався цей «прокурор-космонавт», що зневажає закони держави-планети Земля, на якій він живе у перед польотному стані «космонавта»?
 
Що ж робити з такими «космонавтами»- прокурорами? Як на мене- нехай би літали там і не заважали людям? Як Ви міркуєте , шановні читачі? Хто б допоміг у цьому і відправив їх міжпланетну мандрівку?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 293 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709698

Лічильник