Увійти


Прокуратура житомирської області! Хто ви Горохов С.- слідчий чи адвокат?

ЗАКОН І СПРАВЕДЛИВІСТЬУ зв’язку з системними порушеннями вимог Законів України «Про доступ до судових рішень», «Про доступ до публічної інформації», Про забезпечення права на справедливий суд», які роками чинять окремі судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області нами в червні поточного року до Новоград-Волинського відділу поліції скеровано повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, передбачене ст.367(службова недбалість) суддею Савицькою Л.Й.

Слідчий «мудрогелик» згаданого правоохоронного органу відмовився виконувати вимоги Закону України - ст.214 КПК України (мабуть вважає себе розумнішим від 450 народних депутатів України, які ухвалили цей Закон) і не виконав, покладених на нього службових обов’язків, щодо внесення до ЄРДР відомостей, викладених у нашому повідомленні (заяві) про скоєний злочин.

Викладена обставина змусила нас звернутись із скаргою на бездіяльність вказаного слідчого «мудрогелика» до Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області. Щоб не створювати собі дискомфорту на роботі керівництво суду скерувало нашу скаргу до апеляційної інстанції для розгляду справи іншим судом (Уявіть собі, що судді Михайловська, Заполовська або Сусловець були би змушені розглядати цю справу)? Що було би? Це ж не по –людськи: розглядати справу на правопорушника свого колегу по роботі? Він же хороший, чесний, порядний суддя (може і бере хабарі, але я не знаю) бо він теж може знати про мене? Мабуть такі думки крились у головах суддів цього суду, коли вони з полегшенням взнали, що справу скеровано для розгляду до Баранівського районного суду Житомирської області.
 
28 липня 2017 року Баранівський районний суд розглянув нашу скаргу на бездіяльність слідчого поліції і зобов’язав його внести відомості , викладені у нашому повідомленні до ЄРДР.

Все, правда і справедливість торжествує? Суддя Савицька Л.Й. получила по заслугам за своє нехлюйське ставлення до службових обов’язків? Відкрили кримінальне провадження! Нічого подібного не сталось! А для чого купа інших органів- поліція, прокуратура? Щоб стіною стояли один за другим і захищали корупціонерів.

Кримінальне провадження дійсно відкрили за ознаками ст.367 КК України тільки після рішення Баранівського районного суду. Чому тільки після рішення суду? Що нашої заяви було мало? Що Закон не зобов’язує це робити слідчого? Хочу зауважити, що через два місяці ми знову скерували до Новоград-Волинського ВП аналогічну по змісту заяву про скоєне кримінальне правопорушення суддею Савицькою Л.Й (за 2011 рік). Наша заява була зареєстрована слідчим цього правоохоронного органу вже у відповідності до вимог ст.214 КПК України (мабуть правильно зреагував на рішення Баранівського районного суду ?).

А тепер, шановні читачі уявіть собі таку картину, що за аналогічні порушення Закону потрібно відкривати кримінальні провадження на майже всіх суддів Новоград-Волинського міськрайонного суду? Як Вам така перспектива? Всі судді одного суду злочинці? Хто ж судить у Вашому місті? Чому так стверджую? Тому, що аналіз наявної інформації про порушення вимог відповідних Законів , які вчинили судді цього суду за останні 5-7 років при внесенні до РЕЄСТРУ судових рішень свідчать самі за себе.

Про системність я згадав на початку публікації. Аналогічні правопорушення у 2011 році наприклад, допускала суддя Михайловська А.В. Ми звернулись до Новоград-Волинського ВП з відповідним повідомленням про вчинене кримінальне правопорушення суддею Михайловською А.В.

Хочу зауважити, що повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, вчинене суддею Михайловською А.В. по змісту не відрізняється від повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, вчинені суддею Савицькою Л.Й. (кажуть, що вони подружки?). Але, чомусь повідомлення на Михайловську А.В. слідчий Новоград-Волинського ВП вже не вніс до ЄРДР? Чому? Чому порушив вимоги Закону? Дали вказівку? Чи сам взяв на себе цю вину? А відповідати доведеться. Закон один для всіх, так чи ні? Чи може судді , прокурори і слідчі мають свої Закони?

Як би там не було, але 14.09.2017 року начальник слідчого відділу прокуратури Житомирської області Горохов С. скерував на нашу адресу листа. Хочу зауважити, що ми не поросили його нам писати і надсилати цей лист. Це його ініціатива. Як так може бути? А так, що слідчий відділу поліції не виконав своїх службових обов’язків і не вніс відомості, викладені у нашій заяві до ЄРДР і не почав досудове розслідування кримінальних правопорушень судді Михайловської А.В. Згаданий «мудрий» слідчий поліції направив наше повідомлення до слідства прокуратури області, а такий самий «мудрий» начальник слідства прокуратури цілої області написав нам «бздуру» і направив копії нашого звернення до начальника територіального управління ДСА України у Житомирській області Морея В.В. та до в.о. голови Новоград-Волинського міськрайонного суду Сусловця М.Г.

Згаданий слідчий Горохов С. мабуть в очі не бачив і не знає, що існує лист ВССУ (затверджений зборами суддів Суду) від 12.01.2017 року № 9-49/0/4-17, яким узагальнена практика розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час розслідування, щодо невнесення відомостей, викладених у заявах чи повідомленнях про вчинені кримінальні правопорушення до ЄРДР?

Він, мабуть не читав цей документ і не виконує вимог Закону? Інакше би він не писав тих дурниць у згаданому листі, в тому числі і про істотну шкоду. З огляду на його твердження ми з Вами шановні читачі є «бидлом», «худобою», «рабами» - у нас немає ні конституційних прав і свобод, у нас з Вами немає громадських інтересів, ми з Вами не маємо конституційного права на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, ми не маємо права вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, необхідну для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів. Згаданий пан слідчий, мабуть звик виміряти у все у грошових знаках (може йому часто носять або він отримує дуже велику платню), в тому числі і істотну шкоду? Чому згаданий чиновник не згадав про нематеріальний вимір істотної школи? Мабуть це ознака рабської психології, якої пан не може позбутись в силу своїх службових обов’язків?

Дивно, що Баранівський районний суд за аналогічним повідомлення про злочин і скаргою ухвалив судове рішення, яким зобов’язав слідчого внести відомості до ЄРДР, а начальник слідства обласної прокуратури, як адвокат слідчого ВП та Суду «навішує нам локшину» і вказує на відсутність достатніх даних про вчинення суддею Михайловською А.В. кримінального правопорушення. Не провівши досудового розслідування цей «мудрий» пан видає такий вердикт. Хто йому дозволив таке робити? Хто ви пане Горохов С. ? Слідчий чи адвокат? Я вже не акцентую увагу на тому, що ми не просили його давати нам відповідь на повідомлення про злочин. Хто його уповноважив на це? Власна ініціатива? Чи прохання чиновників Суду? Прокурор області , чи Генеральний прокурор? З другого боку, якою статтею КПК встановлений обов’язок начальника слідчого відділу прокуратури області скеровувати повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення суддею для досудового розслідування до ТУ ДСА України та до голови Суду? Хто ж посадив цього слідчого у крісло начальника слідчого відділу прокуратури області? Він не тягне …

 
Ось такі маємо прокурорські кадри, які не знають, як потрібно реєструвати кримінальні правопорушення, то що тоді згадувати про процедуру його розслідування.

 
А що ж вчинив начальник ТУ ДСА України у Житомирській області? Горохов С. дуже гарно підставив цього чиновника- мовляв давай, спасай наші кадри! Пан Морей В.В., спасаючи суддю теж написав нам листа, з якого вбачається, що … Мабуть не потрібно було йому згадувати про це, тому , що…

Продовження журналістського розслідування буде у наступних публікаціях.

 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник