Увійти


Що робить прокурор області і слідчий Летнянко А.?

ДрогобичВ недавніх публікаціях «Чому мовчить мер Дрогобича Кучма Т.?», «Чи довго мовчатиме Кучма Т.?», «Обережно- можливе шахрайство?» ми згадували про обставини проведення прилюдних торгів щодо реалізації арештованого нерухомого майна (м.Дрогобич, вул.22 Січня, 43) та появи сфабрикованого протоколу проведення згаданих прилюдних торгів. Продовжуємо журналістське розслідування з цього питання(офіційне слідство ведеться вже кілька років).
 
15.08.2017 року директор ПП «Постінтур» Солян М.І. на особистому прийомі подав прокурору Львівської області Квятківському Ю. КЛОПОТАННЯ про проведення додаткових слідчих дій по кримінальному провадженню № 12014140110002923 від 26.12.2014 року, яке відкрито за ознаками злочинів передбачених ч.1 ст.190; ч.1 ст.366 КК України (слідчий СУ ГУ НП у Львівській області Летнянко А.Р.).
 
Отож, шановні читачі кримінальне провадження відкрито за ознаками шахрайства та службового підроблення. Чому ж слідство ведеться майже три роки? Може є вказівка призупинити його, щоб дати можливість власнику нерухомості Тимківу А М. через суд узаконити нерухомість придбану на прилюдних торгах? Чим можна пояснити незаконне закриття кримінального провадження? Що слідчий д-л? Чи він не має юридичної освіти, як його головний шеф? Чи він виконував чиюсь незаконну вказівку?
 
Ми не знаємо фактичних причин «тягнення гуми» слідчим Летнянко А.Р., але очевидним є той факт, що не прокуратура, не слідство є ініціатором розгляду питання неналежного досудового розслідування, а директор ПП «Постінтур» Солян М.І. Версій затягування досудового розслідування є багато (від корупційних- до службового недбальства).
 
Але пропонуємо ознайомитись із викладеними у клопотанні «огріхами» досудового розслідування, що не були здійснені слідчим (професіоналом), на які їм (професіоналам- прокурорам, слідчим) звертає увагу простий громадянин України. Невже їм бракнуло «клепки», щоб у досудовому розслідуванні за три роки дослідити всі питання обставин вчинення кримінального правопорушення? А де ж начальники прокурори, що погоджували закриття кримінального провадження? Чому нікого не притягають до відповідальності за такі злочинні дії? Чи вони знову посилаються на велику завантаженість?
 
Читаємо документ (КЛОПОТАННЯ) Соляна М.І.:

«З ціллю всестороннього та повного розслідування даного досудового кримінального провадження, прошу Вас, зобов’язати слідчого провести наступні слідчі дії:»…

Ми не будемо приводити повний текст всіх невиконаних дій слідчим, звернемо увагу лише на окремі з них:
 
  • Неналежний розгляд слідчим Летнянко А.Р клопотань Соляна М.І. від 26.12.2016р., 20.01.2017р., 27.04.2017р. про доручення доказів;
  • Не дослідження слідчим протиріч, викладених у згаданому (сфальшованому протоколі прилюдних торгів- примітка автора)- майно є державним, а власник його ( КП «УКБ «Дрогобицької райради» є комунальним підприємством; у документі вказано, що об’єкт є незавершеним будівництвом, а насправді ніякого незавершеного будівництва немає, і т.п.
  • Не встановлено хто, яким чином виставив на продаж майно за відсутності документів, які посвідчують право власності на нерухомість і т.п.
 
Закінчується КЛОПОТАННЯ Соляна М.І. до прокурора області наступним проханням:
 

«Прошу зобов’язати слідчого провести додаткові слідчі дії та по вищевказаних питаннях нас додатково допитати» (повний текст КЛОПОТАННЯ ми надаємо нижче).


І що ж зробив прокурор області та слідчий Летнянко А.Р.? Мабуть прокурор області дав вказівки своїм підлеглим, а останні скерували їх у письмовому вигляді слідчому поліції для виконання? За такого сценарію розвитку подій слідчий мав би вже допитати п.Соляна М.І. кілька разів, «обірвати» його телефон купою запитань. Це наші логічні припущення.
 
А насправді, що відбувалось з часу подання КЛОПОТАННЯ? НІ-ЧО-ГО !!!! ВЕЛИКА ДУЛЯ для п.Соляна М.І. від прокурора та слідчого. Прокурор Квятківський Ю., мабуть викинув це КЛОПОТАННЯ у смітник, щоб не створювати собі і підлеглим проблем на роботі? За словами Соляна М.І. реакції на його звернення немає жодної. Це ніби він звернувся на особистому прийомі до стіни, а не державного чиновника.
 
Хочу зауважити, що це характерний приклад реагування на звернення не тільки прокурора Квятківського Ю., але й інших державних чиновників і посадовців різних рангів. В нашому випадку прокурор Квятківський Ю. «засвітився», як порушник Закону, для якого звернення людини- порох (щось нагадує це слово?). Але таких порушень з боку згаданого посадовця дуже багато. Можна присвятити окрему публікацію з цього приводу-як він розглядає звернення громадян.
 
 
 
Що робить прокурор області і слідчий Летнянко А
 
Що робить прокурор області і слідчий Летнянко А 2
 
Що робить прокурор області і слідчий Летнянко А 3
 
Ми будемо чекати, коли прокурор і слідчий зреагують на КЛОПОТАННЯ п.Соляна М.І. і обов’язково оприлюднимо отримані документи .

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642824

Лічильник