Увійти


Що робить рада суддів ? Як журналіст «чинить тиск та втручається у судочинство» судді Крамара О.В. ?

Як журналіст чинить тиск та втручається у судочинство судді Крамара ОУ ст.6 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» вказано, що «втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будь-який спосіб, неповага до суду чи суддів, збирання, зберігання, використання і поширення інформації усно, письмово або в інший спосіб з метою дискредитації суду або впливу на безсторонність суду, заклики до невиконання судових рішень забороняються і мають наслідком відповідальність, встановлену законом».
 
Ст.6 Конвенції про захист прав і основоположних свобод встановлено право на справедливий суд- кожний має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов’язків цивільного характеру або встановить обгрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.
 
На недавніх зборах судді Дрогобицького міськрайонного суду прийняли колективне звернення (повідомлення про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя), яке 27.11.2017 року скероване до Вищої ради правосуддя, Генеральної прокуратури України (для відома голові Ради суддів України) про моє втручання у діяльність суддів Дрогобицького суду, як журналіста та керівника Львівського відділення ВГО «Журналісти проти корупції». У повідомленні зокрема вказано таке:
 
«Хочемо звернути увагу, що такі статті є лише перекручуванням фактичних обставин справ, і вони дискредитують судову систему в очах суспільства, яке і без того сповнене недовірою. Для людей, які юридично необізнані дані статті можуть справити вирішальне негативне значення."
 
Жодних порушень Закону суддями Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у своїй діяльності не допущено».
 
Саме останнє речення спонукало мене показати громаді та й самим суддям цілу низку грубих порушень Закону суддями цього Суду, які вони вчинили і продовжують вчиняти при здійсненні правосуддя. При цьому наголошую, що жодної мети дискредитації, негативного впливу, неповаги до Суду чи суддів, закликів до невиконання судових рішень не висловлюю. Маю на меті лише одну ціль- показати суспільству, як судді порушують права і свободи громадян. Чи це теж заборонено?
 
Як відомо, за наслідком проведеного судочинства Суд ухвалює судове рішення, копії якого включаються до Єдиного державного реєстру судових рішень згідно вимог Закону України «Про доступ до судових рішень». Вимогами ст.7 цього Закону встановлені обмеження, у відповідності до яких судді не мають права оприлюднювати персональні дані фізичних осіб:
 

Стаття 7. Відомості, що не можуть бути розголошені в текстах судових рішень, відкритих для загального доступу

 
1. У текстах судових рішень, що відкриті для загального доступу через оприлюднення на офіційному веб-порталі судової влади або офіційне опублікування, не можуть бути розголошені відомості, що дають можливість ідентифікувати фізичну особу. Такі відомості замінюються літерними або цифровими позначеннями.
2. До відомостей, зазначених у частині першій цієї статті, належать:
1) імена (ім'я, по батькові, прізвище) фізичних осіб;
2) місце проживання або перебування фізичних осіб із зазначенням адреси, номери телефонів чи інших засобів зв'язку, адреси електронної пошти, ідентифікаційні номери (коди); { Пункт 2 частини другої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1276-VI ( 1276-17 ) від 16.04.2009 }
3) реєстраційні номери транспортних засобів;
4) інша інформація, що дає можливість ідентифікувати фізичну особу.
 
Наведемо приклади, які засвідчують ігнорування суддею Крамаром О.В.( заступник голови Суду - високий симпатичний мужчина, інтелігентна людина, фаховий юрист, приємний співрозмовник) вимог згаданого Закону та незаконне оприлюднення персональних даних фізичних осіб. У РЕЄСТРІ ознайомився із ухвалами слідчого судді Крамара О.В. про надання дозволів на тимчасовий доступ до речей і документів.
 
Дрогобичани, мабуть пам’ятають подію, яка сталась в ніч з 8 на 9 травня 2015 року в м.Дрогобичі по вул. Грушевського, 60 - підпалили дороге авто одного з місцевих бізнесменів «Л», за наслідком цієї події було відкрито кримінальне провадження № 12015140110000937 від 09.05.2015 року.
 
19.05.2015 року слідчий суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Крамар О.В., розглянувши клопотання слідчого СВ Дрогобицького МВ УМВСУ у Львівській області про надання тимчасового доступу до речей і документів постановив ухвалу по справі № 442/3433/15-к, якою надав дозвіл згаданому слідчому на доступ до інформації, яка знаходиться у оператора стільникового зв’язку «Київстар», а саме – до вхідних та вихідних дзвінків абонента з номером +38-067-844-70-10 за період часу з 01.01.2015р. по 12.05.2015р.
 
19.05.2015 року слідчий суддя Крамар О.В. постановив ухвалу по справі № 442/3432/15, якою надав дозвіл слідчому Дрогобицького МВ УМВСУ у Львівській області на доступ до інформації, яка знаходиться у оператора стільникового зв’язку «Лайф», а саме- до вхідних та вихідних дзвінків абонента з номером + 38-063-078-36-75 за період часу з 01.01.2015р. до 12.05.2015р.
 
Отже напрошується запитання, чому суддя Крамар О.В. порушив вимоги згаданого Закону? Чому незаконно оприлюднив персональні дані власників згаданих номерів телефонів?
 
Хочу зауважити, що за даними РЕЄСТРУ інших судових рішень по цьому кримінальному провадженню немає. Про що це може свідчити? Про те, що згаданий злочин не розкритий!!!Два роки минуло!!! Що бізнесмен повинен «запити» холодною водою? А завтра це може статись з іншими громадянами, що теж запасатись водою? Що робить поліція, чи шукає злочинців? Чи «висяк»?
 
Знову нагадаю читачам та суддям (не втручаюсь у правосуддя, а лише інформую), що власники згаданих номерів мобільних телефонів можуть оскаржити до Суду, прокуратури, Вищої ради правосуддя згадані незаконні дії судді Крамара О.В., які мають ознаки кримінального правопорушення, встановленого ст.364 КК України (зловживання службовим становищем).

То хто ж дискредитує судову владу- журналіст, чи суддя ? Я лише оприлюднив інформацію, яка є у судових рішеннях і це не заборонено!!! Як тоді розуміти написане судом у повідомленні-
 
«Жодних порушень Закону суддями Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у своїй діяльності не допущено».
 
Прошу читачів долучитись до обговорення цієї публікації, адже викладена інформація свідчить про незаконне втручання правоохоронних органів у приватне життя громадян. Таких випадків дуже багато. Суди погоджуються і санкціонують таке незаконне втручання, порушуючи основні вимоги Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Може я помиляюсь у своїх судженнях? Може не все так погано, як мені здається? Підскажіть!
 
Поділіться думками- за це не судять!
 
Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник