Увійти


Таємниці Кам’янка-Бузького «триумвірату» (справа зниклого вантажу краденого лісу).

Галсільліс16 січня 2015 року працівниками сектору ДСБЕЗ Кам’янка-Бузького РВ ГУ МВСУ у Львівській області на дорозі по вул. Ст.Бандери в м.Кам’янка-Бузька Львівської області був виявлений та затриманий автомобіль марки ЗІЛ-131, р.н.з. ВО 0711АХ з навантаженою лісо продукцією . При перевірці належних документів згаданими працівниками міліції виявлено, що вантаж не відповідає представленій товарно-транспортній накладній, що свідчить про можливе підроблення цього документу (так вказано у ухвалі Суду від 19.01.2015р по справі № 446/75/15).
 
В цей же день Кам’янка-Бузьким РВ міліції до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені вказані відомості за № 12015140220000029 за ознаками кримінального правопорушення встановленого ч.1 ст.358 КК України, а 19.01.2015 року слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Костюк У.І. розглянула клопотання слідчого Кам’янка-Бузького РВ Бути О.М. про надання тимчасового доступу до речей і документів з можливістю їх вилучення і постановила відповідну ухвалу, якою задоволила це клопотання. В обгрунтування клопотання слідчий Бута О.М. вказав, що відповідно до товарно- транспортної накладної Кам’янка-Бузьким ДЛГП ЛГП «Галсільліс» відправлено: лісо продукція половник дуба 3-го сорту кубомасою 4 м.куб. та технічна сировина кубомасою 3,2 м.куб. Однак з протоколу огляду місця події від 16.01.2015 року вбачається, що автомобіль марки ЗІЛ - 131 р.н.з. ВО 0711АХ заповнений діловою деревиною, що не відповідає відомостям товарно-транспортної накладної.
 
У судовому засіданні слідчий Бута О.М. підтримав клопотання, додатково зазначивши, що без вилучення лісо продукції та товарно-транспортної накладної існує реальна загроза їх зміни та знищення.
 
Заслухавши доводи слідчого, дослідивши документи та матеріали надані до клопотання слідчий суддя Костюк У.І. прийшла до висновку про наявність підстав для задоволення клопотання і надала слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до лісопродукції, що належить Кам’янка-Бузькому ДЛГП ЛГП «Галсільліс» (с. Сапіжанка, Кам’янка-Бузький район Львівської області), що знаходилась на автомобілі марки ЗІЛ- 131 р.н.з. ВО 0711АХ з можливістю її подальшого вилучення. Одночасно слідчому надано дозвіл на тимчасовий доступ та вилучення товарно-транспортної накладної, виданої згаданим підприємством «Галсільліс».
 
Мої намагання прослідкувати через ЄДРСР хід подальших дій слідства та Суду по цьому кримінальному провадженню закінчились невдачею. У РЕЄСТРІ відсутні будь-які інші судові рішення, що може свідчити про те, що згадане кримінальне провадження до Суду не дійшло і винні особи у винищенні та розкраданні державного лісу до відповідальності не притягнуті.
 
І знову виникає риторичне запитання. Для чого слідчий Бута О.М. у судовому засіданні доказував необхідність вилучення лісу та документів? Чому заявляв про існування реальної загрози знищенню доказів? Для чого це все було робити, якщо отримавши від Суду дозвіл на доступ на вилучення лісо продукції та документів - досудове розслідування до Суду не дійшло? В мене наприклад закралась думка, що це було зроблено навмисно. Чому не припустити, що у такий спосіб працівники міліції привласнили (ють) ліс для власних цілей- будівництва будинку, дачі, тощо? Хто перевіряв це кримінальне провадження? Чому воно не доведено до логічного завершення? Скільки вкрадено і ще буде вкрадено лісу, якщо самі працівники зацікавлені у таких крадіжках? Чи може хтось довів до логічного завершення пошук зловмисників, що вчинили крадіжки камер зовнішнього спостереження у м.Кам’янка-Бузька, які були виведені до чергового поліції? Мабуть, що ніхто і не починав їх пошук, тому, що без самих працівників поліції, вчинити ці крадіжки ніхто не міг? Чому? Та тому, що навіть після затримання краденого лісу, кримінальна справа до Суду не доходить?! Що вже говорити про камери, які контролюють ті ж працівники поліції?
 
Чим же закінчилось досудове розслідування? Куди поділось 7,2 м.куб. ділового дубу? А що зробили з товарно-транспортною накладною? Хто може дати відповідь на всі ці запитання?

Може прокуратура знає про ці випадки більше? Чи власна безпека обласної поліції ?
 
Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684231

Лічильник