Увійти


Що приховано за договором купівлі-продажу торгового комплексу в с. Старий Яричів по вул.Галицька, 89?

старояричівська сільська радаСлідчим Кам’янка-Бузького ВП 12.08.2016 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за реєстраційний номером 12016140220000660 про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).


06.09.2016 року слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А., розглянувши клопотання начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП Нестерука С.В. у згаданому кримінальному провадженні (ч.1 ст.358 КК України) про надання тимчасового доступу до речей документів постановила ухвалу, якою задоволила згадане клопотання та надала дозвіл на доступ до охоронюваної законом таємниці:

Надати дозвіл заступнику начальника відділу поліції-начальнику слідчого відділу Кам»янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Нестеруку С.В. на тимчасовий доступ до декларація про готовність до експлуатації об'єкта, який належить до І-ІІІ категорії складності, за адресою: АДРЕСА_1 із можливістю її вилучення, яка має зберігатись у Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.

02.11.2017 року слідчий суддя Самсін М.Л., розглянувши клопотання слідчого Кам’янка-Бузького ВП у кримінальному провадженні № 12016140220000660 від 12.08.2016 року за ознаками кримінального правопорушення , передбаченого ч.1 ст.190 КК України (чому слідчий поліції вказав інший склад злочину- невідомо) про надання тимчасового доступу до речей і документів постановив ухвалу, якою задоволив клопотання слідчого та надав дозвіл на доступ до охоронюваної законом таємниці:

надати тимчасовий доступ старшому слідчому слідчого відділення Камянка-Бузького відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області майору поліції ОСОБА_7 та/або старшому оперуповноваженому в ОВС Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України майору поліції ОСОБА_8 (за відповідним дорученням вказаного слідчого Камянка-Бузького відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області)до оригіналів договорів купівлі-продажу нежитлової будівлі (торгового комплексу) загальною площею 665,7м.кв.від 17.08.2017 року укладених між Старояричівською сільською радою в особі сільського голови ОСОБА_3 та фізичними особами ОСОБА_4 (Камянка-Бузький район, смт. Новий Яричів, вул. Перемоги, 7) та ОСОБА_5 (Камянка-Бузький район, смт. Новий Яричів, вул. Ювілейна, 4), також документів, котрі стали підставою для їх укладення, посвідчених приватним нотаріусом Камянка-Бузького районного нотаріального округу ОСОБА_6 із можливістю їх вилучення у приміщенні нотаріальної контори, що за адресою: м. Камянка-Бузька, вул. Шевченка, 1.

Про що ж ведеться мова у цих та інших судових рішеннях? Читаємо у тексті ухвали:

Клопотання мотивує тим, що Досудовим розслідуванням встановлено, що шляхом використання підробленої декларації про готовність до експлуатації обєкта, який належить до І-ІІІ категорії складності, та знаходиться за адресою: вул.Галицька, 89 с.Старий Яричів Камянка-Бузького району зареєстровано та в подальшому реалізовано нежитлову будівлю за вища вказаною адресою.

На веб-сайті «E-DATA» https://spending.gov.ua/web/guest/transaction розміщено інформацію про те, що 22.08.2017 року Старояричівська сільська рада в особі сільського голови ОСОБА_3 провела оплату фізичним особам ОСОБА_4 (Камянка-Бузький район, смт. Новий Яричів, вул. Перемоги, 7) та ОСОБА_5 (Камянка-Бузький район, смт. Новий Яричів, вул. Ювілейна, 4) грошові кошти в розмірі: 1150000грн та 500000 грн. кожному за ? частини (по 332,85 м.кв.) нежитлової будівлі (торгового комплексу) загальною площею 665,7м.кв., що знаходиться за адресою: Камянка-Бузький район, смт. Старий Яричів, вул. Галицька, 89.

З приводу купівлі даної нежитлової будівлі (торгового комплексу) загальною площею 665,7м.кв. Старояричівською сільською радою не проводився тендер та не відбувались торги, а також, декларація про готовність до експлуатації обєкта, який належить до І-ІІІ категорії складності, за адресою: вул.Галицька, 89 с.Старий ЯричівКамянка- Бузького району не відповідає дійсності та містить ознаки підроблення.

На сторінках Інтернету – Єдиного веб-порталу використання публічних коштів вказано, що отримувачами згаданих коштів є Приписюк Олег Олегович, смт.Новий Яричів, вул.Перемоги, 7 та Білецька Світлана Василівна,смт.Новий Яричів, вул.Ювілейна, 4.

А що ж далі? Досудове розслідування подовжується вже більше року? Скільки ще буде тривати- невідомо? Наслідки його розслідування теж під знаком запитання???
 
Виникає цілком логічне риторичне запитання- чому при купівлі-продажу згаданої нерухомості в с. Старий Яричів по вул.Галицькій, 89 Старояричівською сільською радою не проводився тендер та не відбувались прилюдні торги? Судячи по відомостях Інтернету кошти згаданим особам перераховані сільською радою? Хто і, що приховував за цією оборудкою? Яку роль в цьому відіграє голова сільської ради Андрущенко А.О.? Хто він-потерпілий, свідок чи співучасник? Чи мала би знати громада с.Старий Яричів про умови продажу цієї нерухомості? Чи мали би відомості про це бути публічними? Чи мали би вони оприлюднюватись у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» на інформаційних стендах сільської ради або офіційному Інтернет-сайті сільської ради? Мабуть, що так, все вказане мало би мати місце!?
 
Враховуючи відомості Р.Процака , викладені у попередній публікації про непрозорість використання сільською радою понад 10 000 000 грн. бюджетних коштів, отриманих від «Індустріального парку» , виникає цілком логічний висновок про необхідність проведення журналістського розслідування викладеної інформації для оприлюднення її наслідків на сторінках інформаційної агенції «Журналісти проти корупції та ГО «Коло НЕдовіри», тим більше, що місцеві жителі стурбовані іншими фактами зловживань посадовим становищем з боку голови сільської ради Андрущенка А.О.
 
Продовження буде.
 
Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок

Люди в цій бесіді

  • Гість - Михайло

    ГО Коло не довіри Ви б також перевірили "офіційні"тендери про будівництво садочку у с. Старий Добротвір. Жодного офіційного тендеру на закупівлю будматеріалів та на інші роботи немає....Сільський голова займається махінаціями, люди гудять про це! Питання:як і за що будується цей садочок??

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558269

Лічильник