Увійти


Корупції у Дрогобичі та Львові немає ???

коррупцияУ своїх публікаціях за 2017 рік: «Чому мовчить Дрогобицький мер Кучма Т.?», «Чи довго мовчатиме Кучма Т.?», «Що робить прокурор області та слідчий Летнянка?» я згадував про обставини незаконного продажу посадовими особам відділу ПВР управління ДВС Головного управління юстиції у Львівській області незавершеного будівництва адмінбудинку площею 428 кв.м. в м.Дрогобич, вул.22 Січня за ціною нижче собівартості. У цих публікаціях згадувалось про підроблення протоколу проведення прилюдних торгів від 24.07.2013 року, про відкриття слідчими Дрогобицького ВП кримінального провадження № 12014140110002923 від 26.12.2014 року за ознаками кримінального правопорушення встановленого ч.1 ст.190 та ч.1 ст.366 КК України та затягування його розслідування слідчими, тощо.
 
Чи щось змінилось з того часу? Чи просунулось досудове розслідування у напрямку притягнення, винних у вчинені шахрайських дій до кримінальної відповідальності? Директор ПП «Постінтур» Солян М.І. повідомив нас, що нічого не змінилось - «все і всі на своїх місцях». Нами від нього додатково отримані цікаві документи, які хочемо оприлюднити.
 
Ще у 2010 році Державна фінансова інспекція України у Львівській області та Контрольно-Ревізійне управління у Львівській області(структури, що підпорядковувались ЛОДА) через відсутність бюджетного фінансування відмовились від продовження будівництва незавершеного будівництвом адмінбудинку в м.Дрогобич по вул.22 Січня, про що відповідними листами повідомили обласну і Дрогобицьку РДА. У свою чергу Дрогобицька РДА своїм розпорядженням № 511 від 24.12.2010 року дала вказівку КП «УКБ Дрогобицької районної ради» виступити замовником (наголошую замовником, а не власником) завершення будівництва «адмінбудинку», організувати виготовлення технічної документації та державних актів щодо землекористування, отримати технічні умови, виготовити проектно-кошторисну документацію на будівництво, заключити угоду про спільну діяльність з інвесторами, тощо.
У зв’язку з викладеним, всі проблеми по добудові цього об’єкту КП «УКБ Дрогобицької районної ради» були перекладені на ПП «Постінтур», з яким було укладено відповідні договори. Але подальші події показали, що кошти за виконані роботи і вкладені у незавершене будівництво приватному підприємству ніхто не збирається повертати. Мало того- знайшлось багато бажаючих, що не мали жодного відношення до проектування та будівництва цього об’єкту, які у незаконний спосіб спробували отримати у власність цю нерухомість.
 
Щоб припинити ці незаконні рейдерські захоплення та направити справу у законне русло директор ПП «Постінтур» Солян М.І. 01.11.2016 року звертався особисто до губернатора Львівщини Синютки О.М. і після зустрічі останнім було надано доручення Дрогобицькій райдержадміністрації, щодо вчинення певних дій по недобудованій одноповерховій «адмінбудівлі райфінвідділу і КРУ» в м.Дрогобичі за адресою : вул.22 Січня (номер не присвоєний), яка передана під забудову Дрогобицькій РДА. Чи може чиновники РДА вважають цю нерухомість божим даром, що даром прийшла у їх розпорядження?
Чому керівник згаданого підприємства оббиває пороги державних установ, скеровує численні скарги до правоохоронних органів, звертається до судових інстанцій? Справа дуже проста. «У даний об’єкт нашим підприємством в 2011-2012 роках вкладені інвестиційні кошти в сумі 60 000 доларів США для виготовлення проекту та досліджень стану недобудови науково- дослідницькими інститутами та структурами», так вказав у своєму листі Солян М.І., скерованого 18.01.2017р. на адресу голови Львівської облдержадміністрації Синютки О.М. Які ж заходи реагування вжив губернатор?
 
Дрогобицька РДА в особі першого заступника Скоропада В. відмовилась вирішувати питання та доручення щодо інвестиції в регіон, на проведеній нараді з цього питання чиновники заявили, що доручення і вказівки голови Львівської ОДА для них нічого не означають і його вказівки вони не збираються виконувати- відмовили у вирішенні питання про заключення угоди на інвестиції між ПП «Постінтур» та Дрогобицькою РДА.
 
В кінці згаданого листа Солян М.І. просив голову ЛОДА Синютку О.М. втрутитись у ситуацію, що склалась з державним майном, незавершеним будівництвом «адмінбудинку райфінвідділу та КРУ», що розташоване між будинками № 45 та № 47 по вул. 22 січня в м.Дрогобичі та зобов’язати Дрогобицьку РДА внести зміни в розпорядження № 511 від 24.12.2010 року та повернути від неналежного замовника КП «УКБ Дрогобицької районної ради» згадане будівництво до належного, визначити структуру Львівської ОДА для переукладання згаданого інвестиційного договору з ПП «Постінтур» та продовження незавершеного будівництва (копія згаданого листа додається).
 
Як на мене, дії керівника ПП «Постінтур» Соляна М.І. є цілком логічними- його підприємство на законних підставах виконало необхідний перелік робіт для держаної установи (на сьогоднішній день КП «УКБ Дрогобицької районної ради» практично не існує), вклало певну кількість коштів у вказані роботи. А хто буде повертати вкладені кошти? Чи Соляну М.І. «запити холодною водою» витрачені 60 000 доларів США ? Чому на цю незавершену будову є стільки бажаючих отримати її у власність? Які тільки «схеми» віджиму не використовують! Чому Дрогобицька РДА не хоче займатись цим питанням в інтересах держави? Може вже хтось з числа керівників РДА вступив у злочинну змову з т.з. «продавцями» нерухомості? Чому слідство «споглядає» на цю справу тривалий час? Може теж хоче «руки погріти» на цій недобудові?

Навіть судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області зрозуміли незаконність «схеми» відчуження нерухомості і відмовили таким шанованим у місті «замовникам».

Повертаючись до листа ПП «Постінтур», скерованого до голови Львівської ОДА хочу зауважити, що жодних належних наслідків це звернення не мало- в Дрогобицькій РДА п.Синютку О.М. не поважають і його вказівки не виконують. Мабуть він не є належним керівником для них? Можливо так і треба?
Ми продовжимо дослідження цієї теми, оприлюднимо ще не один документ, щоб показати наскільки прогнила бюрократично-корупційна система нашої виконавчої влади.
 
Журналіст Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
641002

Лічильник