Увійти


В чому різниця між ТОВ «ЛОПАТИН АГРО» та ТОВ «ЛОПАТИН АГРО- ПЛЮС»?

агро плюс21.05.2018 року до Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області надійшла  заява гр.Кушпіта Л.Б., співвласника ТОВ «Лопатин Агро» про те, що директор ТОВ «Лопатин Агро» (інший сіввласник Улеско В.В.) шляхом обману та,  зловживаючи довірою проводить зустрічі із власниками земельних ділянок, що знаходяться в законній оренді товариства, пропонує їм підписати інші договори оренди в інтересах іншого товариства, співзасновником якого він теж є, а саме ТОВ «Лопатин Агро-Плюс».

У заяві  вказано, що в діях Улеско В.В. вбачаються ознаки злочинів, встановлених ст.ст. 190, 192, 206, 219 КК України. Цією ж заявою Кушпіт Л.Б. просив слідчого вжити  необхідних заходів для забезпечення кримінального провадження, а саме:

«накладення заборони на вчинення суб’єктами державної реєстрації будь-яких реєстраційних дій щодо реєстрації угод про розірвання договорів оренди ТОВ «Лопатин Агро», а також реєстрації права оренди  за новими договорами оренди , укладеними між фізичними особами власниками земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із ТОВ «Лопатин Агро-Плюс» на території Лопатинської селищної ради Радехівського району Львівської області  до моменту закінчення усіх необхідних слідчих і процесуальних дій».

               

В цей же день, 21.05.2018 року слідчий Радехівського  відділення поліції Червоноградського ВП ГУ НП у Львівській області Жук С.М. вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань тільки  ті відомості, викладені у заяві Кушпіта О.Б., що торкаються  ознак кримінального правопорушення, встановленого ч.1 ст.190 КК України та розпочав досудове розслідування.

Чому  відомості стосовно  інших ознак кримінальних правопорушень, які вказані у заяві Кушпіта Л.Б. до ЄРДР не внесені?  Це, що така вказівка поступила слідчому від керівництва слідчого відділу,  відділення поліції чи прокуратури? Чому слідчий порушив вимоги ст.214 КПК України і не виконав, покладені на нього законом обов’язки у повному обсязі? Він, що не знає вимог ст.40 КПК України? Процесуальним прокурором у цьому кримінальному провадженні ніби-то є прокурор Ватраль (у витягу з ЄРДР не вказане прізвище прокурора, мабуть прокурор ще не був визначений?).

05.06.2018 року  кримінальне провадження № 12018140280000227 згаданим слідчим Жуком С.М. було закрите. Чому досудове розслідування тривало всього  два тижні? Що встановили обставини вчинення злочину?  Виявили правопорушників і отримали докази злочинної діяльності? Склали обвинувальний акт і направили його до суду?  Чому процесуальний прокурор погодився на закриття кримінального провадження? Є особиста зацікавленість? Чи є письмові вказівки?

Нам відомо, що до незаконного закриття цього провадження має відношення  службова особа зі Львова, що носить пагони, яка і дала незаконну вказівку керівництву Радехівського ВП, а ті, чи то  з переляку, чи то з інших мотивів, вчинили «одобрямс».  З якою метою це зроблено? Мабуть для того, щоб у найкоротші строки  узаконити шахрайські дії керівництва ТОВ «Лопатин Агро- Плюс», щодо проведення реєстраційних дій договорів оренди, укладених між фізичними особами та згаданою фірмою. Значить є корупційна складова між незаконною вказівкою службової особи та закриттям кримінального провадження? Навіть вказувати прізвища корупціонерів не потрібно! Вони всі на виду!

Ознайомлення із текстом вже заново укладених  договорів  свідчить про те, що фізичні особи (власники паїв), довірливо ставляться до підписання цих документів,  не вникають у суть  договору, звертаючи увагу тільки на підвищені відсотки оренди і не хочуть  зважати на народну мудрість, яка говорить, що «безкоштовний сир лежить тільки у мишоловці», якою є можливість нових орендарів без погодження із власником паю   віддавати ділянку  у суборенду, тощо. А що це може означати,  вони знають?  Шкода, що наші люди у гонитві за більшими відсотками не вникають у зміст, запропонованих їм для підпису договорів, не звертають увагу на те, що замість власноручного підпису  уповноваженої особи ТОВ на договорі проставляють факсиміле(може ця печатка викрадена, незаконно виготовлена або таких може бути кілька подібних). А потім будуть лити крокодилячі сльози  і розводити руками, мовляв ми нічого не знали! А куди дивиться місцева влада? Голова райдержадміністрації ? Чи він теж у долі?

Невже історія нічому не вчить наших чиновників? З землею жартувати не можна. Кожна незаконна дія в цьому питанні рано чи пізно «вистрілить»!

Для загалу наведу таку інформацію:

ТОВ «Лопатин Агро-Плюс»(і.н. 42086848) зареєстровано 23.04.2018 року в смт. Лопатин,  Радехівського району вул.Центральна, буд. № 15А(ще двох місяців не минуло з часу реєстрації).Засновники ТОВ:

  • - Улеско Володимир Володимирович(м.Токмак, Запорізької області, вул.Шевченка, 56),  розмір внеску до статутного фонду -990 грн.
  • - Ігнатюк Юрій Олексійович(м.Київ, Дарницький район, вул.Григоренка, 36-А, кВ.96) розмір внеску – 1010 грн.

Ось у чому полягає різниця між ТОВ «Лопатин Агро» та ТОВ «Лопатин Агро-Плюс»!

Журналіст О.С.Жуков

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
641034

Лічильник