Увійти


Що виробляє з документами сільський голова Андрущенко А.О.?

Старий яричівПродовжуючи журналістське розслідування по судовій справі за позовом Кобак Н.І. до Фурманевича Р.Б. виявив цікаві нові обставини порушень Закону з боку сільського голови Андрущенка А.О. Адвокатом Ганичем І.М. до Старояричівської сільської ради був поданий запит стосовно отримання інформації по довідках, виданих сільською радою за підписом голови Андрущенка А.О. у нотаріальну контору (так вказано у журналі вихідних документів сільської ради).


З наданої відповіді сільської ради вбачається, що довідки стосовно місць проживання Фурманевича Б.І. та Фурманевича М.І. надані державному нотаріусу (на його запит), за отримання яких у журналі розписалась невстановлена особа. З розповіді очевидця вбачається, що жоден із Фурманевичів згадані довідки не отримували, державний нотаріус Прокопенко Л.О. теж не зверталась до сільської ради за цими документами. Чому ж у журналі сільської ради фігурує отримувачем цих довідок нотаріус? Хто ж це вчинив такі незаконні дії? Це ж звичайне службове підроблення. Але навіть сільський голова Андрущенко А.О. ( має два дипломи про вищу освіту, один з яких про кваліфікацію юриста-міжнародника) розгубився і не міг пояснити, запитувачу, кому і хто з сільської ради видав ці довідки. Секретар сільської ради Тис М. одразу заперечила свою причетність до цього, тому, що не підписувала ці довідки, тож вся відповідальність лягає га плечі голови сільської ради. Але і він не пам’ятає кому видавав ці довідки (можливо вдає, що не пам’ятає). Андрущенко А.О. навіть звернувся до Рудзінської Н. – можливо вона їх отримувала, але остання теж заявила , що не отримувала в сільській раді цих довідок і не розписувалась у відповідному журналі за їх отримання. Отож, виявляється, що в Старояричівській сільській раді документи щодо персональних даних осіб можуть отримувати навіть інопланетяни? Чому ж так сталось? Хто в цьому винний? Де ж ці довідки знаходяться? Кому і для чого вони знадобились?
 
Все виявляється дуже просто. У згаданій судовій справі знаходиться заперечення на зустрічний позов Фурманевича Б.І., який 13.12.2017 року підписала Кобак Н.І. (зареєстровано у канцелярії суду за вх.№ 9708 від 18.12.2017 року). У додатку до цього заперечення числяться згадані довідки, видані сільським головою, на зміст яких посилається згадана особа. Але ж суд це не нотаріус? Хто ж незаконно отримав ці довідки, долучив до заперечення зустрічного позову і надав ці документи до Суду? У згадані дні Кобак Н.І. знаходилась за кордоном і в Україні не перебувала!!!

Мабуть, у цій справі ще багато цікавих «білих плям» порушень чинного законодавства, як з боку службових осіб сільської ради, так і з боку судді Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А.

Але це все ще попереду.
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709713

Лічильник