Увійти


Хто буде «іменинником» у Старояричівській сільській раді?

Старий яричів05 грудня 2018 року за наслідком розгляду моєї скарги на рішення, дії чи бездіяльність суб’єкта владних повноважень - Старояричівської сільської ради Львівський окружний адміністративний суд постановив судове рішення, яким вирішив позов Жукова Олександра Сергійовича до розпорядника інформації про визнання протиправними дій та зобов’язання вчинити дії – задоволити повністю. Цим рішенням Суд визнав протиправними дії Старояричівської сільської ради, щодо ненадання запитуваної інформації на запити від 01.05.2018 троку та від 03.05.2018 року.
 
Одночасно Суд зобов’язав Старояричівську сільську раду надати достовірну, повну та точну інформацію на мої запити та надати позивачу для ознайомлення документи Старояричівської сільської ради, зазначені у згаданих запитах. Мушу зауважити, що Старояричівська сільська рада з невідомих причин (на даний час невідомих) ретельно «оберігає» публічну інформацію від доступу до неї громадян. З якого це дива? Що за секрети ховають посадовці сільської ради у публічних документах? Хто знає?

Яку «таємну» інформацію оберігає голова сільської ради Андрущенко А.О.?
 
Перше- про наявність у сільській раді малозабезпечених сімей(їх кількість, наявність списків, нормативних документів, якими сільська рада керується при виділенні матеріальної допомоги малозабезпеченним сім’ям). Для чого сільська рада приховує таку інформацію ? Що таємного у цій інформації? Може сільська рада виділяє матеріальну допомогу не малозабезпеченим сім’ям, а іншим особам, наближеним до «корита»?
 
Друге- про наявність договору оренди ФГ «Озеро», сплати цим підприємством коштів за оренду землі, тощо? Чи це теж «тайняцка» інформація? Може кошти від оренди сільський голова отримує у свою кишеню, а не на користь громади?
 
Третє- про наявність у сільській раді списку працівників сільської ради, посадових інструкцій, порядок нарахування та виплати премій працівникам сільської ради? Невже ця інформація теж є секретною? Невже сільська рада не хоче, щоб люди знали про розміри премій і за, які такі «позитивні» показники вони отримують премії?
 
Четверте - про надання інформації за використання та оплату дизельного пального(для яких потреб сільська рада закуповує дизельне паливо, місце зберігання цього палива, посадових осіб, які ведуть облік наявності, використання палива), ознайомлення із документами (рішення, розпорядження) сільської ради, тощо? Так і хочеться запитатись у очільників сільської ради- а де схований другий трактор МТЗ? Чому у сільській раді використовується тільки один трактор за наявності на балансі двох тракторів? Невже використання трактора для вивозу твердих побутових відходів є таємницею для місцевих громадян? Чому приховується ця інформація? Чому не оприлюднена інформація про суми коштів, які збирають з мешканців сіл за вивіз сміття? Хто, збирає ці кошти, на якій підставі? Хто веде облік цих коштів, порядок їх використання? А куди вивозять сміття??? Всі знають???
 
П’яте - інформація про кадастровий номер та власника земельної ділянки площею 0,25 га в с.Старий Яричів по вул.Галицькій,89( територія прилегла до магазину та колишнього кафе). Це теж секрет? Які причин спонукають сільського голову приховувати від оприлюднення цю інформацію? Де документи???
 
Отож, дії Старояричівської сільської ради, як розпорядника згаданої інформації(незаконно утаємниченої від оприлюднення) визнані Судом незаконними , протиправними, з витікаючи ми наслідками. Крім вказаних зобов’язань вчинити дії, щодо надання запитуваної інформації та ознайомлення із документами згаданий суб’єкт владних повноважень повинен сплатити на мою користь 1 409,60 грн. судового збору. Ці кошти мають бути стягнути з бюджетних коштів сільської ради. Що це означає? А це означає, що за вчинені порушення Закону буде відповідати суб’єкт владних повноважень- сільська рада. Але питання полягає у тому, хто ж персонально відповідатиме за збитки, завдані бюджету? Голова сільської ради Андрущенко А.О., який надав неправдиву інформацію на запити? Чи може секретар сільської ради Тис М., що призначена відповідальною особою за надання відповідей на інформаційні запити? Для того, щоб встановити «іменинника» потрібно провести службове розслідування, саме так вимагає Закон.
 
Між іншим, хочу зауважити, що сільський голова (секретар сільської ради Тис М.) мали би оприлюднити на інформаційному стенді у приміщенні сільської ради згадане рішення Суду. Так само мали би оприлюднити і попереднє рішення суду від 12.10.2018 року, ухвалене теж на мою користь. Двічі Судом дії сільської ради визнані протиправними. Ці судові рішення напряму торкаються публічної діяльності не тільки сільської ради, як розпорядника інформації, але й керівництва цього органу самоврядування. Приховуючи від оприлюднення ці документи вони знову вчиняють порушення вимог Закону, приховуючи свої незаконні дії, за які потрібно буде відповідати.
 
Хто ж буде «іменинником» у сільській раді, з чиєї зарплати у майбутньому будуть стягнуті кошти для відшкодування збитків бюджету?
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684262

Лічильник