Увійти


Судові справи

Теги

Чому суддя Ванівський Ю.М. не розглядає скаргу ?

Залізничний районний суд ЛьвоваНагадаю читачам, що 07.04.2019 року мною оприлюднено публікацію під назвою «І знову про суддю Боровкова Д.О.?», у якій я згадував про розгляд останнім моєї скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП, щодо невнесення відомостей до ЄРДР. У цій же публікації я навів конкретні факти внесення суддею Боровковим Д.О. до ухвали завідомо неправдивих відомостей.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 204

«Масло - кримінально-масляне» у судовій справі?

Масло кримінально масляне у судовій справі15.04.2019 року Львівський апеляційний суд розглядав скаргу Гадомського І.В. щодо скасування заяви про забезпечення позову по справі Залізничного районного суду м.Львова № 462/6253/16, яким накладено арешт (вже неодноразово не тільки на майно, але й корпоративні права осіб, в тому числі і тих, які не мають жодного відношення до цієї справи. Хронологія подій по справі частково згадана мною у публікації «Мантія-як гарантія уникнення відповідальності за беззаконня?», тому знову повторюсь у деяких моментах.

«Клоуни від К.П.З.»?

Клоуни від К.П.ЗУ попередній публікації під назвою «І знову про суддю Боровкова Д.О.?» я згадував про вчинення згаданим суддею дій, які мають ознаки кримінальних правопорушень, встановлених ст.ст.364, 366 та 375 КК України. Одночасно я вказав, що згадані незаконні дії суддею Боровковим Д.О. вчинені під час розгляду у судовому засіданні моєї скарги за фактом зловживань службовим становищем з боку начальника слідчого відділення Залізничного ВП Дейнеки Н.С. (прошу дивитись відео). Крім того я повідомив, що скерував до керівництва Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області звернення з приводу порушень чинного законодавства слідчими поліції згаданого правоохоронного органу і просив розглянути питання про можливість надання начальником цього органу Сушко О.Я. коментарів з приводу згаданих порушень з боку підлеглих та організації особистого прийому, з можливістю фіксації розмови на відео записуючий пристрій. Відповідь я не отримав, хоч питання торкається кримінальних правопорушень з боку підлеглих.

Чи є «кукловоди» в судах?

Чи є кукловоди в судахЧи може бути так, що в двох різних судах міста Львова одночасно розглядались дві однакові справи (предмет спору, позивач і відповідач ідентичні)? Мабуть, що всі подумають, що такого не може бути! Але цього не може бути, у іншій державі, але не в Україні. В судовій системі нашої держави все може бути!!! Знайомтесь з наступним, майже детективним чтивом.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 110

І знов про суддю Боровкова Д.О.

sud vdruge vkazav na nezakonn30.10.2018 року мною оприлюднена публікація під назвою «Скільки коштує позитивна характеристика голови суду», в якій я згадував про те, що рішенням Вищої ради правосуддя від 27.06.2018 року суддя Залізничного районного суду м.Львова Боровков Д.О. притягнутий до дисциплінарної відповідальності(сувора догана з застосуванням фінансових санкцій). Одночасно у цій публікації я виклав додаткові факти системних порушень вимог чинного законодавства з боку згаданого судді, які мали би буми предметом нового розгляду у ВРП.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 176

Мантія-як гарантія уникнення відповідальності за беззаконня?

Мантія як гарантія уникнення відповідальності за беззаконняПродовжуючи дослідження Єдиного державного реєстру судових рішень звернув увагу на справу № 462/6253/16, що знаходилась у провадженні судді Залізничного районного суду м.Львова Ліуша А.І. ( він же заступник голови суду).

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
534
Перегляди статей
546844

Лічильник