Увійти


Судові справи

Теги

Нарешті дочекались «свята»! Кам’янка-Бузький суд оприлюднив 181 судове рішення за 2013 рік

Нарешті дочекались свята Камянка Бузький суд оприлюднив 181 судове рішення за 2013 рікОсь і сталось, чого так довго чекали громадяни. Нарешті Кам’янка-Бузький районний суд «розродився» судовими рішеннями по справах за 2013 рік. Це скільки часу, нервів, праці довелось докласти журналісту, щоб заставити суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області віддати громадянам України свої «борги», виконати вимоги Закону, свої службові обов’язки та оприлюднити приховані від загалу судові рішення.
 
Саме сьогодні, 17.09.2019 року, при перевірці РЕЄСТРУ встановлено, що Кам’янка-Бузький районний суд оприлюднив перші 181 судові рішення (з 627 відсутніх) по дуже «бородатих» справах.

Коли позбавлять мантії суддів Кам’янка-Бузького суду?

ВРПУ травні 2019 року звернувся до Вищої ради правосуддя із скаргою на незаконні дії судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л., щодо притягнення останнього до дисциплінарної відповідальності. Підставою для написання скарги послужили копії судових рішень цього судді, внесених до ЄДРСР по справі № 446/64/17.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 140

Чому суддя Бакай І.А. надає неправдиву інформацію на запити?

Чому суддя Бакай І.А. надає неправдиву інформацію на запити04.07.2019 року мною на адресу Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області скеровано журналістський запит, у якому я просив Суд повідомити причини порушення вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» та невнесення до Єдиного державного реєстру судових рішень (станом на дату подання запиту) судових рішень по справах за 2013 рік.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 122

Позовна заява до суду на суд?

Позовна заява до суду на суд1
 
У недавніх своїх публікаціях в Інтернеті під назвою:
згадував про систематичні порушення вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, які впродовж більше шести років приховують (до цього часу не направили до РЕЄСТРУ) електронні судові рішення у понад 600 судових справах, відкритих ще у 2013 році.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 111

За системні порушення закону вимагаю позбавити суддівської мантії!

Вища Рада ПравосуддяОтже двохмісячний журналістський аудит, дотримання суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» завершено. Встановлено, що до Єдиного державного реєстру судових рішень суддями внесено 3741 судове рішення по справах 2013 року. Одночасно встановлено, що всього згаданим судом у 2013 році зареєстровано 2 728 справ, з яких по 627 справах (23%) у РЕЄСТРІ немає жодного судового рішення. Мало це чи багато? На мою думку, не має бути жодного судового рішення, невнесеного до РЕЄСТРУ, так вказано у Законі! Невже судді думають інакше?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 119

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
574
Перегляди статей
579167

Лічильник