Увійти


Судові справи

Теги

В чому винуваті «СВІЖІ СЛИВИ»?

В чому винуваті СВІЖІ СЛИВИНещодавно у Єдиному державному реєстрі судових рішень ознайомився із судовими рішеннями Галицького районного суду м. Львова у справі № 461/7441/16-п (Справа про адміністративне правопорушення).
 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 330

Прокуратура приховує злочини?

Прокуратура приховує злочиниНедавно у своїх публікаціях під назвою «Прокурор Друзюк М. не знає законів України?» та «Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М.?» мною згадувалось про невжиття належних заходів з боку керівництва Радехівської місцевої прокуратури до порушників Закону- слідчих Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області при досудовому розслідуванні кримінальних проваджень, відкритих за ознаками злочинів, вчинених службовими особами Старояричівської сільської ради.

Чию скаргу розглядав суддя Самсін М.Л.?

Чию скаргу розглядав суддя Самсін М.Лg
 
18.11.2019 року слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. розглянув у судовому засіданні скаргу Дмитренка І.В. щодо оскарження рішення, дій чи бездіяльності слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області, які полягали у невнесенні відомостей, викладених у заяві(клопотанні) про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР.

ВРП розглянула скаргу журналіста - рішення додається

ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додаєтьсяУ вересні мною була оприлюднена публікація під назворю «Коли позбудуться мантії судді Кам’янка-Бузького суду?», а нещодавно- «Скільки ще разів притягнуть суддю Самсіна М.Л. до відповідальності?». Ці дві публікації об’єднує одна тема- ухвалення суддею Самсіним М.Л. судового рішення по справі № 446/64/17,та порушення вимог чинного законодавства при внесенні копії судового рішення до РЕЄСТРУ (судове рішення до РЕЄСТРУ внесено двома-трьома реченнями)???
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 214

Невже справа судді Дубеля зшита «білими» нитками?

Невже справа судді Дубеля зшита білими ниткамиПочнемо з того, що 04.06.2013 року у Дрогобицькому міськрайонному суді Львівської області зареєстровано позовну заяву позивача Пецюх С.І. до відповідача- Виконавчого комітету Дрогобицької міськради (третя особа на стороні відповідача Іванців Анастасія Михайлівна) про визнання протиправним рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та його скасування. Фактично згаданим позовом оскаржувалось право Іанців А.М. на поштову адресу за місцем її проживання в м.Дрогобичі по вул. Грюнвальдській,  що тягне за собою і інші обмеження її прав та свобод. 04.06.2013 року суддя Дубель Р.М. постановив ухвалу про відкриття провадження у справі.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 375

Скільки разів ще притягнуть суддю Самсіна М.Л. до відповідальності?

Третя Дисциплінарна палата11 грудня 2019 року відбулось чергове засідання Третьої дисциплінарної комісії палати Вищої ради правосуддя, до порядку денного якого було включено питання про розгляд скарги автора цієї публікації на суддю Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.
 
Звичайно, мені хотілось би бути присутнім при розгляді скарги на незаконні дії судді Самсіна М.Л., але через брак коштів для доїзду до Києва я не зміг бути присутнім під час розгляду скарги.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 376

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
629
Перегляди статей
639549

Лічильник