Увійти


Судові справи

Теги

Невже суддя Кравців О.Р. обдурив журналіста?

Невже суддя Кравців О.Р. обдурив журналіста04.11.2019 року у Львівському окружному адміністративному суді під головуванням судді Кравціва О.Р. розпочалось слухання адміністративної справи за позовом журналіста ІА «Журналісти проти корупції» до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області щодо визнання дій протиправними, зобов’язання вчинити дії, стягнення моральної шкоди.

Розгляд справи за позовом журналіста до Кам’янка-Бузького суду розпочався!

судОтже, 04.11.2019 року у Львівському окружному адміністративному суді розпочалось слухання справи за позовом журналіста до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області про визнання дій протравними та зобов’язання вчинити дії. Нагадаю читачам, що предметом спору є порушення цим Судом вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» і не направлення до Єдиного державного реєстру судових рішень впродовж більше шести років електронних копій судових рішень за 2013 рік.

Чому суддя Печерського суду порушує вимоги закону?

Чому суддя Печерського суду порушує вимоги закону19.07.2019 року із заявою про вчинене кримінальне правопорушення суддею Франківського районного суду м. Львова звернувся до Генеральної прокуратури України. У Генеральній прокуратури знайшовся «мудрогелик», якому Закон не вказівка і він, замість того, щоб внести відомості, викладені у заяві до ЄРДР, «відфутболив» мою заяву до прокуратури області. А далі самі розумієте, що сталось…
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 124

Вища рада правосуддя не знає, що робити з суддею Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А.?

ВРП не знає що робити з суддею Камянка Бузького районного суду Бакай ІСкільки ще публікацій можна написати про порушення вимог Закону з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області? Таке запитання я задав сам собі. І сам собі надаю відповідь- рівно стільки, скільки буде таких порушень виявлено. А тепер уявімо, що таких порушень є кілька сот. Значить кілька сотень буде таких публікацій? Сам так.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 155

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 212 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
599
Перегляди статей
603265

Лічильник