Увійти


Судові справи

Теги

Коронавірус, карантин, поліція і суд.

Коронавірус карантин поліція і суд20.03.2020 року виникла необхідність побувати у приміщенні Залізничного районного суду м.Львова. При вході до Суду поліцейський наряд, перевіривши документи повідомив, що без маски до суду не пропустять. Мої зауваження, щодо відсутності масок у продажі в аптеках міста на них жодного впливу не мали, мовляв є така вказівка і вони її виконують. Довелось надіти, завбачливо приготовлену маску, щоб потрапити до Суду. В цей час з приміщення цієї установи виходив мужчина без маски на обличчі, на що мною було звернуто увагу поліціянтам. Вони пояснили, що цей мужчина заходив до Суду у масці і їх не цікавить, чому він вийшов без неї.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 124

В чому винуваті «СВІЖІ СЛИВИ»?

В чому винуваті СВІЖІ СЛИВИНещодавно у Єдиному державному реєстрі судових рішень ознайомився із судовими рішеннями Галицького районного суду м. Львова у справі № 461/7441/16-п (Справа про адміністративне правопорушення).
 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 398

Прокуратура приховує злочини?

Прокуратура приховує злочиниНедавно у своїх публікаціях під назвою «Прокурор Друзюк М. не знає законів України?» та «Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М.?» мною згадувалось про невжиття належних заходів з боку керівництва Радехівської місцевої прокуратури до порушників Закону- слідчих Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області при досудовому розслідуванні кримінальних проваджень, відкритих за ознаками злочинів, вчинених службовими особами Старояричівської сільської ради.

Чию скаргу розглядав суддя Самсін М.Л.?

Чию скаргу розглядав суддя Самсін М.Лg
 
18.11.2019 року слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. розглянув у судовому засіданні скаргу Дмитренка І.В. щодо оскарження рішення, дій чи бездіяльності слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області, які полягали у невнесенні відомостей, викладених у заяві(клопотанні) про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР.

ВРП розглянула скаргу журналіста - рішення додається

ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додаєтьсяУ вересні мною була оприлюднена публікація під назворю «Коли позбудуться мантії судді Кам’янка-Бузького суду?», а нещодавно- «Скільки ще разів притягнуть суддю Самсіна М.Л. до відповідальності?». Ці дві публікації об’єднує одна тема- ухвалення суддею Самсіним М.Л. судового рішення по справі № 446/64/17,та порушення вимог чинного законодавства при внесенні копії судового рішення до РЕЄСТРУ (судове рішення до РЕЄСТРУ внесено двома-трьома реченнями)???
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 244

Невже справа судді Дубеля зшита «білими» нитками?

Невже справа судді Дубеля зшита білими ниткамиПочнемо з того, що 04.06.2013 року у Дрогобицькому міськрайонному суді Львівської області зареєстровано позовну заяву позивача Пецюх С.І. до відповідача- Виконавчого комітету Дрогобицької міськради (третя особа на стороні відповідача Іванців Анастасія Михайлівна) про визнання протиправним рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та його скасування. Фактично згаданим позовом оскаржувалось право Іанців А.М. на поштову адресу за місцем її проживання в м.Дрогобичі по вул. Грюнвальдській,  що тягне за собою і інші обмеження її прав та свобод. 04.06.2013 року суддя Дубель Р.М. постановив ухвалу про відкриття провадження у справі.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 411

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650781

Лічильник