Увійти


Судові справи

Теги

Як суддя Самсін М.Л. обдурив вищу раду правосуддя?

Як суддя Самсін М.Л. обдурив вищу раду правосуддяНа сайті Вищої ради правосуддя ознайомився із рішенням Другої Дисциплінарної палати № 741/2дп/15-18 від 14.03.2018 року «Про притягнення судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л. до дисциплінарної відповідальності».

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 323

Суддя Бакай І.А. вісім років приховує від оприлюднення судові рішення.

Суддя Бакай І.А. вісім років приховує від оприлюднення судові рішенняСкільки мною оприлюднено публікацій про порушення суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області вимог чинного законодавства? Десять, двадцять, тридцять? Ні набагато більше, мабуть перевалило за сотню! Який наслідок цих публікацій? Нуль!!! Зеро!!! Як в порожню бочку …, як працювали, так і працюють горе-порушники Закону судді Бакай І.А. та Самсін М.Л. Жодного впливу на них згадані публікації не мають. Порушення Закону як робили, так і роблять по даний час. Ні Вища рада правосуддя, ні Вища кваліфікаційна комісія суддів України, ні Рада суддів України не звертають увагу на цих порушників Закону - нібито так має бути, нібито так замовлено. Ніхто не наважиться вказати їм на вихідні двері з установи, у якій вони працюють?
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 134

Чи буде бомжувати сім’я Фурманевича Р. внаслідок фальсифікації справи суддею Бакай І.А.?

відео розповідь Фурманевича Р.Б14.08.2018 року мною у Інтернеті оприлюднена публікація під назвою «Хто замовив справу судді Бакай І.А.?», у якій викладені факти порушень вимог ЦПК України з боку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. при розгляді цивільної справи № 446/1200/16, яка 14 місяців від дня отримання позовної заяви не відкривала провадження у справі.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 771

Хто замовив справу судді Бакай І.А. ?

Фурманевич БогданГортаючи сайт Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області натрапив на цивільну справу за № 446/1200/16-ц, яка була відкрита 23.06.2016 року за позовом Кобак Надії Іванівни до відповідачів - Фурманевича Богдана Івановича, Фурманевича Михайла Івановича (братів позивачки), Старояричівської сільської ради, третя особа Шиманська Любов Іванівна (сестра позивачки) про визнання права власності на спадкове майно.
Знайомлячись із судовими рішеннями по цій справі відразу згадав про рішення Старояричівської сільської ради № 29 від 28.03.2007 року, яким виконком згаданого органу самоврядування оформив право власності на 1/3 частину житлового будинку № 41 по вул.Козацькій в с.Старий Яричів за померлим Фурманевичем І.П., 1/3 частину за померлою Фурманевич Г.Н. та 1/3 частину за Фурманевичем М.-І. Б., які на мою думку мають безпосереднє відношення до нього.
Детальніше Коментар (1) Перегляди: 411

Останні коментарі

  • Гість - Люба Шиманьска

    Що вам потрібно від мене?для чого ви лізете в моє життя,нещасні журналісти?я би вас незапланованих недосконалість,або псевдожурналістам .Ви не знаєте всієї ситуації ,а пишете про якісь рейдерські захвачення можновладцям.Де ви знайшли можновладців?Це вам не силовий захват Житомирської кондитерської ф...
Подивитися інші коментарі

Крапку у справі поставив суддя Котормус Т.І.!!!

Крапку у справі поставив суддя Котормус Т.ІПісля того, як автором цих рядків було відкрито кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення начальником Кам’янка-Бузького ВЕП ПАТ «Львівобленерго», а Залізничним районним судом м.Львова постановлено ряд ухвал по кримінальному провадженню № 12018140060001567 досудове розслідування по справі було доручено слідчому Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Гладишу Р.В. Ухвали Залізничного районного суду м.Львова по цьому кримінальному провадженню, щодо розгляду слідчим поліції питання про визнання мене потерпілим дивним чином своєчасно не надходили до нього через приховування їх одним із керівників Львівської місцевої прокуратури № 2. Навіть тоді, коли все таки ухвала суду надійшла до слідчого Гладиша Р.В. він виніс постанову про відмову у визнанні мене потерпілим у цьому кримінальному провадженні. Цікавою виявилась поведінка прокурора Кам'янка-Бузького відділу Радехівської місцевої прокуратури Дрозда Я.Й., який теж долучився до лінії слідчого Гладиша Р.В. «не пущать» журналіста Жукова О.С. до провадження в якості потерпілого.

Суд - без руля і вітрил?

фейспалмПро порушників Закону чиновниками  в мантіях мабуть нікого в Україні не здивуєш, а тим більше про тих,  хто очолює Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області мною вже написано - перенаписано (десятки публікацій). Дивує те, що верхівка судової влади не реагує на порушення Закону, зловживання службовими обов’язками,  а можливо  і непрофесіоналізмом керівництва цього суду.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 173

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
460
Перегляди статей
476437

Лічильник