Увійти


Судові справи

Теги

Кам’янка-Бузькому суду бракує ще однієї ложки дьогтю?

Кам Бузький судУ народі кажуть - «Закон як дишло-куди повернеш-туди й вийшло!». Мене зацікавило, як окремі органи судової гілки влади виконують Закон України «Про доступ до публічної інформації», який був затверджений ще у далекому 2011 році Президентом України Януковичем В.Ф.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 247

Свій до свого, по своє?!

СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄНа сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ознайомився із списком членів цього органу самоврядування судової гілки влади. Мене зацікавило, хто ж здійснює кваліфікаційне оцінювання суддів України, хто формує професіональний корпус суддів. Кваліфікаційна палата складається із наступних членів:
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 165

Кого обрали до Вищої Ради Правосуддя?

ВРПУ попередній публікації «Гвалтівники» закону в мантіях?» я згадував про обрання на посаду члена ВРП систематичного порушника Закону України «Про доступ до судових рішень» суддю апеляційного суду Харківської області Швецову Л.А., яка у 2016 році з 914 судових рішень, включених до РЕЄСТРУ тільки 178 спромоглась внести з дотриманням строків, встановлених вимогами згаданого Закону.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 283

Судочинство через сплюндрування закону?

ВРПУ своїх недавніх публікаціях я згадував про те, як суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Cамсін М.Л., Франківського районного суду м.Львова (Мартинишин М., Мартьянова С.М.), Залізничного районного суду м.Львова ( Боровков Д.О.- Бориславський Ю.Л.), Личаківського районного суду ( Шеремета Г.І., Гирич С.В.), Галицького районного суду м.Львова ( Лялюк Є.Д., Волоско І.Р.) зловживають своїм службовим становищем при виконанні обов’язків, покладених на них Законом України «Про доступ до судових рішень». Отож настала черга згадати і про суддів Шевченківського районного суду м.Львова (Ковальчука О.І., Кавацюка В.І. та Білінську Г.Б.).
 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 134

«Гвалтівники» закону в мантіях?

ВРПЗа наслідком розгляду скарги Вихованки Р.С. на незаконні дії судді Личаківського районного суду м. Львова Шеремети Галини Ігорівни рішенням Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя №917/3дп/15-18 від 28.03.2018 року остання притягнута до дисциплінарної відповідальності із застосуванням до неї дисциплінарного стягнення у виді попередження (безпідставне затягування та невжиття суддею заходів щодо розгляду справи протягом встановленого законом строку по справі № 463/1879/16). При вирішенні питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Шеремети Г.І. та визначаючи вид стягнення Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя (головуюча Мамонтова І.Ю.,члени-Гречківський П.М., Мірошниченко А.М., Овсієнко А.А., Швецова Л.А., Худик М.П.) взяла до уваги позитивну характеристику судді, наданої виконувачем голови Суду Гиричем С.В., у якій зокрема зазначено, що суддя Шеремета Г.І. «проявила себе як сумлінний, ініціативний, грамотний, кваліфікований спеціаліст». Викладені відомості у характеристиці судді Шеремети Г.І. в мене викликали сумніви, щодо їх об’єктивності та достовірності. Для перевірки викладених відомостей звернувся до Єдиного державного реєстру судових рішень.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 237

Що приснилось члену вищої ради правосуддя?

ШевцоваУ перших рядках Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказано, що Вища рада правосуддя є колегіальним, незалежним конституційним органом державної влади та суддівського врядування, який діє в Україні на постійній основі для забезпечення незалежності судової влади, її функціонування на засадах відповідальності, підзвітності перед суспільством, формування доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів, додержання норм Конституції і законів України, а також професійної етики в діяльності суддів і прокурорів.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 119

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 215 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
494
Перегляди статей
509513

Лічильник