Увійти


Судові справи

Теги

Суд - без руля і вітрил?

фейспалмПро порушників Закону чиновниками  в мантіях мабуть нікого в Україні не здивуєш, а тим більше про тих,  хто очолює Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області мною вже написано - перенаписано (десятки публікацій). Дивує те, що верхівка судової влади не реагує на порушення Закону, зловживання службовими обов’язками,  а можливо  і непрофесіоналізмом керівництва цього суду.

Новий склад  колегії Cихівського суду  знову  фальсифікує  справу  «Посольства Божого»?

Новий склад колегії сихівського суду знову фальсифікує справу11.05.2018 року   до Сихівського районного суду м.Львова надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 12013150010000837 про обвинувачення Олексюк Л.Р., Олексюк О.О., Ревок Р.С. та Лардугіна С.В. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 КК України та ч.1-2 ст.209 КК України.  Вирок Сихівського районного  суду м.Львова від 11.08.2017 року по  цій справі  апеляційною інстанцією було скасовано.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 129
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 496

Про системні порушення судді Помогаєва А.В. у адміністративному судочинстві.

Новоград Волинський міськрайонний суд Житомирської областіУ 2015 році суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєв А.В. у період з 27.02.2015 року по 31.12.2015 року включив до РЕЄСТРУ 296 судових рішень у справах про адміністративні правопорушення(таку цифру видав РЕЄСТР). Мною проаналізовано 200  судових рішень на предмет  дотримання згаданим суддею вимог Закону України «Про доступ до судових рішень», зокрема , щодо  вчасності  внесення електронних копій постанов та ухвал  до РЕЄСТРУ.

Детальніше Коментар (0) Перегляди: 112

Чому суддя Помогаєв А.В. не дружить з реєстром і порушує вимоги закону?

Новоград Волинський міськрайонний суд Житомирської областіЧерез Єдиний державний реєстр судових рішень встановлено, що у 2015 році слідчий суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєв А.В. ухвалив 21 постанову  за наслідком розгляду клопотань слідчих ОВС про тимчасовий доступ до речей і документів.

Як суддя Помогаєв А.В. видає судові накази?- частина 3

Новоград Волинський міськрайонний суд Житомирської областіУдвох попередніх публікаціях я навів конкретні факти порушення суддею Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області вимог ЦПК при видачі судових наказів у 2015-2016 роках. Так, саме цей суддя систематично порушував вимоги ст.100 та ст.102 ЦПК України стосовно строків розгляду заяв про видачу судових наказів. А чи змінилось ставлення судді Помогаєва А.В. до виконання своїх обов’язків у 2017 році? Ні, нічого не змінилось. Навіть після подання позовної заяви про захист честі, гідності та ділової репутації на журналіста та голову ВГО «Журналісти проти корупції» суддя Помогаєв А.В. не вжив жодних заходів для покращення «підмоченої» ділової репутації, а продовжував систематичні порушення вимог Законів України.

На сайті

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
444
Перегляди статей
451204

Лічильник