Увійти


Судові справи

Теги

Чому голова Павлоградського міськрайонного суду дурить громадян?

Чому голова Павлоградського міськрайонного суду дурить громадянПо кримінальному провадженню, у якому маю статус потерпілої сторони тричі звертався до Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області із запитами на інформацію.

Чому тричі? Та тому, що голова суду двічі не реагувала на мої звернення. 18.07.2020 року на електронну адресу скеровано перший запит, 25.07.2020 року- повторний запит, та 29.07.2020 року – третій запит.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 158

Знову про аморальну і кримінальну розпусту судді у 2018 році?

Знову про аморальну і кримінальну розпусту судді у 2018 роціУ першій частині під назвою «Домовленість чи «згвалтування» секретаря суддею? - 2017 рік» мною оприлюднені факти зловживань службовим становищем з боку судді Кам’янка-Бузькогo районного суду Львівської області Самсіна М.Л.
 
Породовжуємо задану тему, оприлюднюючи судові рішення судді Самсіна М.Л. (19 судових рішень), ухвалених ним під час відпустки секретаря судового засідання Грубої Л.М. впродовж 06.07.2018 року- 22.07.2018 року:
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 149

Домовленість чи «згвалтування» - 2017 рік.?

Домовленість чи згвалтування 2017 рікПродовжую оприлюднювати факти зловживань службовим становищем з боку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.. Незважаючи на бездіяльність Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яким добре відомі згадані факти через півсотні скарг, направлених мною на їх адресу, вони не реагують на системні порушення Закону з боку згаданого посадовця, даючи можливість тим самим незаконно витрачати бюджетні кошти на утримання на згаданої посадової особи, що натворила стільки «ділов» у Суді, що невідомо хто і скільки часу після Самсіна М.Л. буде приводити все до порядку.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 214

Судочинство судді Самсіна М.Л. з лікарняного ліжка?

Судочинство судді Самсіна М.Л. з лікарняного ліжкаПродовжуючи дослідження фактів, викладених у рішенні ВРП № 741/2/дп/15-18 про притягнення судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області до дисциплінарної відповідальності вирішив перевірити достовірність інформації про перебування згаданого судді на лікарняних. У тексті зазначеного рішення вказано наступне:
 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 214

Чому не довіряю судді Самсіну М.Л.?

Чому не довіряю судді Самсіну МКілька днів назад оприлюднив публікацію під назвою «Чи можна довіряти судочинству судді Самсіна М.Л?». Нагадаю, що першопричиною появи згаданої публікації є рішення Другої Дисциплінарної Палати Вищої ради правосуддя від 14.04.2018 року про притягнення судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л. до дисциплінарної відповідальності. Згадане рішення прийняте на підставі скарг Зуб С.В. та Чайковського М.Я про те, що суддя Самсін М.Л. систематично затягує розгляд справ і не вживає заходів для своєчасного розгляду справ.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 364

Чи можна довіряти судочинству судді Самсіна М.Л.?

Чи можна довіряти судочинству судді Самсіна М14.03.2018 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення № 741/2дп/15-18 від 14.03.2018 року «Про притягнення судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л. до дисциплінарної відповідальності». Підставою для прийняття такого рішення стали скарги, що надійшли від Зуб С.В. та Чайковського М.Я. щодо порушення суддею встановлених законом строків розгляду справ.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 248

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
681
Перегляди статей
735590

Лічильник