Увійти


Судові справи

Теги

Чому ВРП не рорзглядає скаргу на суддю Городецьку Л.М.?

Галицький районний суд17 листопада 2017 року на адресу Вищої ради правосуддя ТзОВ Спільне Українсько-кіпрське підприємство «Лео Порто» та ТзОВ «Євген» через адвоката Сторонського Р.Я. скерувало скаргу щодо дисциплінарних проступків судді Галицького районного суду м. Львова Городецької Л.М. під час здійснення судочинства по справі № 461/10920/14. У попередній публікації під назвою «Для чого суддя ГородецькаЛ.М. зловживає службовим становищем» я вже згадував про факти системного порушення згаданою суддею вимог чинного законодавства, внаслідок чого відкрите кримінальне провадження та здійснюється досудове розслідування.

Для чого суддя Городецька Л.М. зловживає службовим становищем?

Для чого суддя Городецька Л.М. зловживає службовим становищемОзнайомлення із судовими рішеннями по справі № 461/10920/14 показало що до Реєстру станом на сьогодняшню дату включено 65 судових рішень. Але з невідомих причин на сайті Галицького районного суду м.Львова у списку авто призначених справ ця справа є «зашифрованою»- утаємничені відомості про позивача та відповідача, предмет позову. Чому? Може у цій справі маються відомості, що становлять державну таємницю? Може для того, щоб ця «супертайна» не стала відомою для широкого загалу суддя Городецька Л. вдалась до службового підроблення? Чи це зроблено навмисно? В чому ж воно полягає? Достатньо провести аналіз судових рішень, викладених у РЕЄСТРІ по цій справі.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 182

Скільки коштує честь, гідність і ділова репутація судді Помогаєва А.В.?

ПомогаєвНагадаю читачам, що впродовж майже півтора року тягнувся розгляд позовної заяви судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєва А.В. про захист його честі, гідності та ділової репутації, з яким він звернувся до Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області у жовтні 2017 року. Відповідачами по справі були я та ВГО «Журналісти проти корупції», оцінивши моральну шкоду у 100 000,00 грн. За що ж хотів суддя Помогаєв А.В. стягнути з мене та громадської організації 100 000,00 грн.?

Кам’янка-Бузькому суду бракує ще однієї ложки дьогтю?

Кам Бузький судУ народі кажуть - «Закон як дишло-куди повернеш-туди й вийшло!». Мене зацікавило, як окремі органи судової гілки влади виконують Закон України «Про доступ до публічної інформації», який був затверджений ще у далекому 2011 році Президентом України Януковичем В.Ф.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 309

Свій до свого, по своє?!

СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄНа сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ознайомився із списком членів цього органу самоврядування судової гілки влади. Мене зацікавило, хто ж здійснює кваліфікаційне оцінювання суддів України, хто формує професіональний корпус суддів. Кваліфікаційна палата складається із наступних членів:
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 260

Кого обрали до Вищої Ради Правосуддя?

ВРПУ попередній публікації «Гвалтівники» закону в мантіях?» я згадував про обрання на посаду члена ВРП систематичного порушника Закону України «Про доступ до судових рішень» суддю апеляційного суду Харківської області Швецову Л.А., яка у 2016 році з 914 судових рішень, включених до РЕЄСТРУ тільки 178 спромоглась внести з дотриманням строків, встановлених вимогами згаданого Закону.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 318

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 267 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
517
Перегляди статей
530178

Лічильник