Увійти


Судові справи

Теги

Важливі особливості досьє судді Самсіна М.Л.? - ч.7

Важливі особливості досьє судді Самсіна МЩе зовсім недавно кожний громадянин України міг вільно ознайомитись із досьє судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна Маркіяна Леоновича у тій частині, яка має вид доступу - ЗАГАЛЬНИЙ. У пункті 1.12 «Порядку формування і ведення суддівського досьє», затвердженого рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України № 150/зп-16 від 15.11.2016 року так і вказано:
 
«Кожна особа має право загального доступу до інформації суддівського досьє веб-сайт Комісії, за винятком:
  • Відомостей про місця проживання або перебування, дати народження, адрес, номерів телефонів, електронної пошти, реєстраційних номерів облікових карток платників податків, номерів паспортів, військових квитків, місцезнаходження об’єктів власності, номерів транспортних засобів;
  • Відомостей про результати проведення тестувань а також медичних відомостей;
  • Будь-яких відомостей стосовно неповнолітніх дітей, крім відомостей щодо майнових активів, об’єктів декларування, що перебувають у власності відповідно до декларації особи, яка подається суддею;
  • Інформація, що містить державну таємницю;
  • Дані, що становлять службову інформацію.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 209

Вищий Адміністративний Суд втратив листки непрацездатності суддів?

Вищий Адміністративний Суд втратив листки непрацездатності суддівЗнайомлячись із досьє судді Вищого адміністративного суду України Блажівською Наталією Євгенівною звернув увагу те, що впродовж кількох років вона не внесла до Єдиного державного реєстру судових рішень жодної копії судових рішень. Чому, таке впало питання?
 
Написав запит, на який Вищий адміністративний суд надав відповідь, що суддя Блажівська Н.Є. працювала у ВАСУ з 15.11.2012 року по 14.05.2019 року. З 23.09.2015 року перебувала у відпустці по догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку, а згідно каказу від 13.06.2018 року перебувала у відпустці без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку.

Службове розслідування, чи фарс? Три роки упередженого слідства по справі на суддю Бакай І.А.?

Службове розслідування чи фарсДля написання цієї публікації використовую офіційні документи ГУ НП У Львівській області- «Висновок службового розслідування за фактом допущення порушень вимог кримінально-процесуального законодавства працівниками слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області» , затвердженого начальником обласної поліції полковником Віконським В.В. 22 листопада 2019 року.
 
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 236

Особливості досьє судді Самсіна М.Л.- ч.6

Особливості досьє судді Самсіна М.Л. частина 2Під час знайомства із досьє судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна Маркіяна Леоновича звернув увагу на документ- рішення Вищої ради юстиції від 11 жовтня 2010 року «Про призначення Самсіна М.Л. на посаду голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області». Ось цим рішенням Вища рада юстиції на підставі подання ради суддів загальних судів та висновку секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, провівши співбесіду із суддею Самсіним М.Л. призначила його на посаду голови Суду строком на п’ять років, з 11.10.2010 року по 10.10.2015 року. Рішення приймала ВРЮ у складі таких відомих людей, як Колесниченка В.М., Бондика В.А., Висоцького В.І, Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Кудрявцева В.В., Кузьміна Р.Р., Лавриновича О.В., Медведька О.І., Онопенка В.В., Палія В.М., Портнова А.В., Пшонки В.П., Удовиченка О.С., Хорошковського В.І., Шаповала В.М.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 142

Особливості досьє судді Самсіна М.Л.- ч.5?

Особливості досьє судді Самсіна М.Л. частина 2Особливості досьє судді Самсіна М.Л.- ч.5?Після ознайомлення із досьє судді Самсіна М.Л. та встановлення, що останній не з’явився на кваліфікаційне оцінювання до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вирішив поцікавитись причинами такої поведінки судді.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 225

Особливості досьє судді Самсіна М.Л.- фальсифікатора судових рішень-ч.4?

Особливості досьє судді Самсіна М.ЛЦе ж скільки треба затратити часу, зусиль та праці, щоб вивести на «чисту воду» фальсифікатора судових рішень - голову Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.?
 
Для тих читачів, хто не знайомився із моїми попередніми публікаціями під назвою «Особливості досьє судді Самсіна М.Л.» частини № 1, № 2 та № 3 нагадаю, що на підставі наявних офіційних документів (документів досьє судді Самсіна М.Л. та відомостей Єдиного державного реєстру судових рішень) встановлено, що суддя Самсін М.Л. у 2018 році не з’явився на кваліфікаційне оцінювання до ВККСУ, що у досьє відсутній текст присяги судді Самсіна М.Л., що відомості досьє судді про кількість розглянутих у 2012 році судових справ (568) не відповідає кількості справ (фактично судових рішень за вказаний період) - 288 судових рішень; що відомості досьє судді Самсіна М.Л., щодо вказаних дат (строків) навчання на перепідготовці у Національній школі суддів України засвідчують неправдиву інформацію, викладену ним, щодо здійснення судочинства у вказані дати(читай фальсифікація або справ, або неправдива інформація щодо проходження навчання у НШСУ).
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 345

Дочірні категорії

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670927

Лічильник