Увійти


Судові справи

Теги

Чому вища рада правосуддя знову затягує розгляд скарги?

Чому вища рада правосуддя знову затягує розгляд скарги25.04.2019 року у відповідності до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» до Вищої ради правосуддя скерована скарга щодо дисциплінарного проступку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А. В чому ж полягає дисциплінарний проступок згаданої судді?

Бездіяльність, недбальство суддів та, як наслідок - шокуючі за змістом судові рішення відомого суду?

Бездіяльність недбальство суддів та як наслідок шокуючі за змістом судові рішення відомого судуБездіяльність Вищої ради правосуддя, ВККСУ, Ради суддів України, іх корумпованість та корпоративна « сліпа» солідарність, щодо порушень вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» з боку окремих судів та суддів проявляється, як лакмусовий папірець у судових рішеннях Єдиного державного реєстру судових рішень. Знову повертаюсь лицем до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області- безмежне джерело інформації щодо видів та форм зловживань «еліти» цього суду. Вже впродовж кількох років пишу про цей суд (зловживання службовим становищем з боку суддівського «дуету» - суддів Бакай І.А. та Самсіна М.Л.) до різних інстанцій і у Інтернеті- як горохом об стінку! Невже все, що мною написано неправда? Чому, ні Рада суддів,ні Вища рада правосуддя, ні Вища кваліфікаційна комісія суддів не реагує на кричущі порушення Закону з боку цієї «пари».
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 125

Чому вища рада правосуддя затягує розгляд скарг?

Чому вища рада правосуддя затягує розгляд скарг22.04.2019 року на адресу Вищої ради правосуддя скерована скарга щодо дисциплінарного проступку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Бакай І.А., що полягає у зволіканні з виготовленням вмотивованого судового рішення та несвоєчасне надання суддею копії судового рішення для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень по справі № 446/80/16-ц.

Чому суддя Мигаль Г.П. затягує розгляд скарги?

Чому суддя Мигаль Г.П. затягує розгляд скаргиНагадаю читачам, що 08.04.2019 року на адресу слідчого Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області була скерована заява щодо кримінальних правопорушень судді Залізничного районного суду м.Львова Боровкова Д.О. та заступника начальника слідчого підрозділу ВП Дейнеки Н. за ознаками злочинів, встановлених статтями 364, 366 та 375 КК України.

Чи може зашкодити Білому Тарасу, ще одна «афера» сільської ради ?

Чи може зашкодити Білому Тарасу ще одна афера сільської радиУ недавній публікації під назвою «Невже виявлено нову «аферу» Старояричівської сільської ради?» вже згадувалось про те, що по підробленій невстановленою особою заяві Білого Тараса Степановича сільська рада прийняла рішенням № 19 від 23.05.214 року «Про виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність». З часу прийняття рішення про надання земельної ділянки у власність минуло вже більше 10 років, а питання про оформлення всіх документів до цього часу не вирішене.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 541

Чому суддя Ванівський Ю.М. не розглядає скаргу ?

Залізничний районний суд ЛьвоваНагадаю читачам, що 07.04.2019 року мною оприлюднено публікацію під назвою «І знову про суддю Боровкова Д.О.?», у якій я згадував про розгляд останнім моєї скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП, щодо невнесення відомостей до ЄРДР. У цій же публікації я навів конкретні факти внесення суддею Боровковим Д.О. до ухвали завідомо неправдивих відомостей.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 252

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
557
Перегляди статей
565042

Лічильник