Увійти


Судові справи

Теги

Що приснилось члену вищої ради правосуддя?

ШевцоваУ перших рядках Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказано, що Вища рада правосуддя є колегіальним, незалежним конституційним органом державної влади та суддівського врядування, який діє в Україні на постійній основі для забезпечення незалежності судової влади, її функціонування на засадах відповідальності, підзвітності перед суспільством, формування доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів, додержання норм Конституції і законів України, а також професійної етики в діяльності суддів і прокурорів.

Скільки коштує позитивна характеристика голови суду?

Скільки коштує позитивна характеристика голови судуТретя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 27 червня 2018 року прийняла рішення «Про притягнення судді Залізничного районного суду м.Львова Боровкова Д.О. до дисциплінарної відповідальності» та застосувала до нього дисциплінарне стягнення у виді суворої догани - з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом трьох місяців.

Чи відшукає «ноги» зниклої справи Кам’янка-Бузький суд?

НЕКОНИРОЛЬОВАНИЙ ВХІД ДО СУДУ ЧЕРЕЗ ГОРИЩЕТак приблизно стоїть питання із зниклою у Кам’янка-Бузькому районному суді Львівської області судовою справою за 1993 рік, рішення по якій фігурує у цивільній справі за позовом Фурманевича Р.Б. до Кобак Н.І. Фактично це рішення зіграло свою негативну роль у вирішенні справи- Фурманевичу Р.Б. відмовлено у задоволенні позову. Рішення у справі фігурує, а справи немає!!!

Чи потрібна спонсорська допомога Вищій Раді Правосуддя?

Чи потрібна спонсорська допомога Вищій Раді Правосуддя22 листопада 2017 року Третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення № 3727/3дп/15-17 «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Франківського районного суду м.Львова Мартинишин М.О.» (Головуючий у справі Олійник А.С., члени Ради- Гречківський П.М., Мірошниченко А.М.. Худик М.П., Овсієнко А.А.). Підставою для притягнення Мартинишин М.О. до дисциплінарної відповідальності послужила скарга Гузар Лілії Ярославівни.

Що чекає на Суддю Волоско І.Р.?

Вища рада правосуддяНа сайті Вищої ради правосуддя ознайомився із рішенням № 2866/0/15-18 від 11.09.2018 року «Про скасування рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 20 квітня 2018 року № 1205/1дп/15-18 про відмову у притягненні судді Галицького районного суду міста Львова Лялюка Є.Д. до дисциплінарної відповідальності», яке підписали 13 членів Ради на чолі з головою Бенедисюком І.М.
Детальніше Коментар (1) Перегляди: 161

Останні коментарі

  • Гість - василь

    Як законослухняний, не можу назвати прямо, хто в ручному режимі керує судочинством в сусідній до Гагаузії держави, - на мою думку - це шоколадний гагауз. А судді, які придбали свої посади у засновника ригів будууть і надалі відпрацьовувати свої інвестиції в посади. Тим більше, коли всім суддям ві...
Подивитися інші коментарі

Що зробила суддя Охтень А.А.?

 
ВРП13 червня 2018 року Вища рада правосуддя під головуванням Мамонтової І.Ю. ухвалила рішення № 1819/3дп/15-18, яким притягнула до дисциплінарної відповідальності суддю Голопристанського районного суду Херсонської області Охтень Аліну Андріївну. Згадані відомості містяться на сайті Вищої ради правосуддя. У тексті згаданого рішення, зокрема вказано наступне:
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 138

На сайті

На сайті 413 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
477
Перегляди статей
493235

Лічильник