Увійти


Судові справи

Теги

Хто заплатить сто тисяч судді Помогаєву А.В.?

Хто заплатить сто тисяч судді Помогаєву А.ВСаме таку суму коштів за відшкодування моральної шкоди запросив суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Помогаєв А.В. при зверненні до суду з позовом про захист честі, гідності, ділової репутації до журналіста  Жукова О.С. та ВГО «Журналісти проти корупції» у жовтні 2017 року.

Причиною подання позову стала моя публікація, оприлюднена  на сайті ВГО «Журналісти проти корупції» під назвою «Який засб ефективніший- скарга до Вищої ради Правосуддя, чи «в пику»?».

Коли КФ «Ярич» та Львівський окружний адміністративний суд виконають судові рішення?

КФ ЯричЗа наслідком розгляду позовної заяви журналіста до ТзОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» Львівським окружними адміністративними судом 13.04.2020 року постановлено судове рішення, яким дії згаданого товариства, щодо порушень вимог чинного законодавства у сфері інформаційних відносин визнано протиправними і зобов’язано надати запитувану інформацію.

Злочинна схема судді Карп’як О.О. чи, звичайний договорняк?

Злочинна схема судді Карпяк О.О. чи звичайний договорняк16.10.2020 року за наслідком виконання вимог ухвали Львівського окружного адміністративного суду від 08.10.2020 року у справі № 380/8305/20 мною до канцелярії суду наручно було надано заяву про усунення недоліків позовної заяви та оригінал квитанції про сплату судового збору від 15.10.2020 року в сумі 840,80 грн.

Чому голова Павлоградського міськрайонного суду дурить громадян?

Чому голова Павлоградського міськрайонного суду дурить громадянПо кримінальному провадженню, у якому маю статус потерпілої сторони тричі звертався до Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області із запитами на інформацію.

Чому тричі? Та тому, що голова суду двічі не реагувала на мої звернення. 18.07.2020 року на електронну адресу скеровано перший запит, 25.07.2020 року- повторний запит, та 29.07.2020 року – третій запит.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 234

Знову про аморальну і кримінальну розпусту судді у 2018 році?

Знову про аморальну і кримінальну розпусту судді у 2018 роціУ першій частині під назвою «Домовленість чи «згвалтування» секретаря суддею? - 2017 рік» мною оприлюднені факти зловживань службовим становищем з боку судді Кам’янка-Бузькогo районного суду Львівської області Самсіна М.Л.
 
Породовжуємо задану тему, оприлюднюючи судові рішення судді Самсіна М.Л. (19 судових рішень), ухвалених ним під час відпустки секретаря судового засідання Грубої Л.М. впродовж 06.07.2018 року- 22.07.2018 року:
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 201

Домовленість чи «згвалтування» - 2017 рік.?

Домовленість чи згвалтування 2017 рікПродовжую оприлюднювати факти зловживань службовим становищем з боку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.. Незважаючи на бездіяльність Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яким добре відомі згадані факти через півсотні скарг, направлених мною на їх адресу, вони не реагують на системні порушення Закону з боку згаданого посадовця, даючи можливість тим самим незаконно витрачати бюджетні кошти на утримання на згаданої посадової особи, що натворила стільки «ділов» у Суді, що невідомо хто і скільки часу після Самсіна М.Л. буде приводити все до порядку.
Детальніше Коментар (0) Перегляди: 263

Дочірні категорії

На сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
697
Перегляди статей
763584

Лічильник