Увійти


«Клоуни від К.П.З.»?

Клоуни від К.П.ЗУ попередній публікації під назвою «І знову про суддю Боровкова Д.О.?» я згадував про вчинення згаданим суддею дій, які мають ознаки кримінальних правопорушень, встановлених ст.ст.364, 366 та 375 КК України. Одночасно я вказав, що згадані незаконні дії суддею Боровковим Д.О. вчинені під час розгляду у судовому засіданні моєї скарги за фактом зловживань службовим становищем з боку начальника слідчого відділення Залізничного ВП Дейнеки Н.С. (прошу дивитись відео). Крім того я повідомив, що скерував до керівництва Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області звернення з приводу порушень чинного законодавства слідчими поліції згаданого правоохоронного органу і просив розглянути питання про можливість надання начальником цього органу Сушко О.Я. коментарів з приводу згаданих порушень з боку підлеглих та організації особистого прийому, з можливістю фіксації розмови на відео записуючий пристрій. Відповідь я не отримав, хоч питання торкається кримінальних правопорушень з боку підлеглих.
 
08.04.2019 року я звернувся до чергового Залізничного ВП із заявою про вчинення кримінальних правопорушень суддею Залізничного районного суду м. Львова Боровковим Д.О. та слідчим (заступником начальника слідчого відділення) Залізничного ВП Дейнекою Н.С., що адресована слідчому Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області. Передбачаючи незаконні дії службових осіб відділу поліції- відмову у внесенні відомостей, вказаної заяви до ЄРДР, я навмисно звернувся до цього правоохоронного органу, щоб можна було оскаржити цю відмову до Залізничного районного суду м. Львова (за місцем праці судді Боровкова Д.О.). Чому я так зробив? Тому, що так потрібно!!!
 
Отож, за спливом 24 годин після подання заяви знову звернувся до чергового Залізничного ВП, щоб з’ясувати , чи внесені відомості до ЄРДР? Як і очікувалось, відомості, викладені у заяві про вчинення кримінальних правопорушень згаданими службовими особами до ЄРДР не внесені. Що, це означає? Це означає, що начальник слідчого відділу Залізничного ВП Шкодин О.П. (так мене поінформував черговий відділу поліції) скерував мою заяву до Львівської місцевої прокуратури №2 (прізвище Шкодин дивним чином асоціюється з його незаконними діями?). Клоуни в цирку своїми діям намагаються розсмішити глядачів. А слідчі Залізничного ВП просто внаглу хочуть, щоб з них сміялись люди за їх недолугі вчинки? Ну, чому не визнати їх «клоунами кримінально-процесуального законодавства»? «Клоуни з КПЗ?».
 
В Законі чітко вказані дії, що зобов’язані вчинити слідчі при отриманні повідомлення (заяви) про вчинені кримінальні правопорушення. У відповідності до вимог ст.214 КПК слідчий зобов’язаний внести відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування. Все, крапка! Хто ж, дав вказівку п.Шкодину О.П. порушувати Закон? Може прокурор? Може начальник відділу поліції? Я обов’язково запитаюсь про це в них! Це буде в майбутньому, а зараз «маємо те, що маємо». Шкодин О.П. незаконно «відфутболив» мою заяву до прокуратури. Тим самим, він вчинив зловживання службовим становищем(приховав від розслідування кримінальне правопорушення, вчинене його підлеглим та суддею Боровковим Д.О.- чиста корупція), що спонукає мене для скерування заяви про вчинене кримінальне правопорушення самим начальником слідчого відділу Шкодиним О.П. до того ж Залізничного ВП та оскарження його дій до Залізничного районного суду м.Львова.
 
Що можна очікувати далі від слідчих Залізничного ВП? Знову скерують мою заяву до прокуратури? Значить буде чергова заява про вчинене кримінальне правопорушення тою службовою особою, яка вчинить ці незаконні дії! Скільки таких порушень закону може бути? Невідомо!
 
Хочу зауважити, що до цього часу не отримав ні копії витягу з РЕЄСТРУ, ні повідомлення про початок досудового розслідування, які в судовому засіданні до справи надав Дейнека Н.С. А , може і весь судовий процес за участі судді Боровкова Д.О. - суцільна «колунада»?
 
 
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
546
Перегляди статей
558194

Лічильник