Увійти


Чому суддя Ванівський Ю.М. не розглядає скаргу ?

Залізничний районний суд ЛьвоваНагадаю читачам, що 07.04.2019 року мною оприлюднено публікацію під назвою «І знову про суддю Боровкова Д.О.?», у якій я згадував про розгляд останнім моєї скарги на бездіяльність слідчого Залізничного ВП, щодо невнесення відомостей до ЄРДР. У цій же публікації я навів конкретні факти внесення суддею Боровковим Д.О. до ухвали завідомо неправдивих відомостей.
 
На підставі викладеного, мною до Залізничного ВП скеровано заяву про вчинення кримінального правопорушення суддею Боровковим Д.О., яка, як і очікувалось мною «похована» у лабіринтах цього відділу поліції і до ЄРДР не внесена.
 
Оскаржуючи такі незаконні дії слідчих Залізничного ВП звернувся до Залізничного районного суду м.Львова. Скарга на суддю Боровкова Д.О. попала до самого судді Боровкова Д.О., яким до Львівського апеляційного суду скероване подання, щодо вирішення питання про направлення на розгляд до іншого суду в межах юрисдикції апеляції мою скаргу.
 
Дозволю собі навести критичні думки з приводу того, що до КПК України включено ч.2 ст.32 , у відповідності до вимог якої кримінальне провадження, щодо обвинувачення судді у вчиненні кримінального правопорушення не може здійснюватись тим судом, у якому обвинувачений обіймає, чи обіймав посаду судді. На мою думку, наявність такої норми у Законі якраз і сприяє корупції у судах, замість того, щоб вести боротьбу з цим явищем і засуджувати поведінку корупціонерів- колег по роботі, законом звільнено суддів від цих незручностей та обов»язків. Як би, наприклад виглядало, щоб у кожному суді(державі) була створена атмосфера неприйняття корупційних діянь з боку чиновників судової гілки влади, за зловживання службовим становищем, наприклад самі судді на зборах «ганьбили» корупціонерів, оголошували їм громадський осуд. За таких умов не потрібно було би створювати НАБУ, ДБР, САП, Антикорупційний суд, тощо. На жаль це нікому не потрібно, а особливо суддям, прокурорам, поліції, тому мої думки залишаються нездійсненими.
 
Подання Залізничного районного суду м.Львова 16.04.2019 року було розглянуте колегією суддів Львівського апеляційного суду під головуванням судді Урдюк Т.М., за наслідком якого постановлено подання задоволити і скерувати скаргу для розгляду до Франківського районного суду м.Львова.
Через сайт Франківського районного суду м.Львова встановлено, що 22.04.2019 року моя скарга розподілена судді Ванівському Ю.М.( він же заступник голови суду).
 
Частиною 2 ст.306 КПК України встановлена вимога, у відповідності до якої скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого, прокурора під час досудового розслідування розглядаються не пізніше 72 годин з моменту надходження скарги до суду.
 
Отже, 72 години, впродовж яких моя скарга мала би бути розглянута суддею Ванівським Ю.М. закінчились 25 квітня 2019 року, тобто з 22 по 25 квітня скарга мала би бути призначена і розглянута у судовому засіданні Франківського районного суду м.Львова. Жодних повідомлень про призначення скарги до розгляду ні телефоном, ні телеграмою, ні електронною поштою або поштовим відправленням до мене не надходило.
Можливо суддя Ванівський Ю.М. вже призначив справу до розгляду і вона значиться на сайті Суду у розділі «Список справ призначених до розгляду»? Я спеціально перевірив перші три робочі дні Суду після Великодніх свят, у які теоретично суддя міг призначити справу до розгляду. Але мої пошуки виявились марними. Жодних натяків на те, що скарга буде найближчим часом розглянута немає. Немає справи у згаданому списку і в наступні робочі дні(включно по 14.05.2019 року), що на мою думку свідчить про « безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду заяви, скарги чи справи протягом строку, встановленого законом» (вимога п.2 ч.1 ст.106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»), що є підставою для притягнення судді Ванівського Ю.М. до дисциплінарної відповідальності.
 
Може це вияв корпоративної солідарності суддів, бажання відтягнути розгляд справи для того, щоб визначитись із правовою позицією для відмови у задоволенні скарги? Можливо це пов’язано із перерозподілом значної кількості справ, що перебували у провадженні судді Козюренка Р.С.? Тому, які б не були причини порушення Закону, його вимоги ніхто не відміняв і у КПК України не вказано, що корпоративна солідарність або значне навантаження на суддю, звільняє його від обов’язків виконання вимог Закону , тим більше, що, як правило, суддя Ванівський Ю.М. планує (впродовж перших двох тижнів травня 2019 року) судові засідання щоденно до 15-00 год. То, невже суддя не міг знайти 30 хвилин для розгляду моєї скарги?
Щоб пересвідчитись у тому, що суддя Ванівський Ю.М. своєчасно(несвоєчасно) розглядає інші скарги про бездіяльність слідчих поліції, прокурорів, щодо невнесення відомостей до ЄРДР звернувся до Єдиного державного реєстру судових рішень.
 
Починаючи з 01.01.2019 року по 24.04.2019 року суддею Франківського районного суду м.Львова Ванівським Ю.М. внесено до РЕЄСТРУ 145 ухвал по кримінальних справах. Ознайомлення з кожним, вказаним судовим рішенням показало, що до РЕЄСТРУ включене тільки одне судове рішення за наслідком розгляду скарги на бездіяльність прокурора Львівської місцевої прокуратури № 3- ухвала від 09.04.2019 року по (справі № 465/1721/19), більше таких скарг у РЕЄСТРІ немає(???). На сайті цього ж Суду у списку авто призначених справ вказано, що заява по справі № 465/1721/19 надійшла до Суду 27.03.2019 року. З огляду на вимоги ст.306 КПК України ця скарга мала би теж бути розглянутою впродовж 72 годин, тобто до 30.03.2019 року суддя Ванівський Ю.М. мав би постановити ухвалу по цій справі? Чому він порушив Закон і не розглянув вчасно цю скаргу? Чому ще десять днів (240 годин) він не розглядав скаргу на бездіяльність прокурора і зловживав службовим становищем? Що , теж «підвела» корпоративна етика і солідарність з прокурорськими чиновниками? Але ж це ознаки корупційних дій! Чи суддя Ванівський Ю.М. цього не знає?
 
Отже, викладена інформація дає підстави стверджувати, що суддя Ванівський Ю.М. систематично порушує вимоги ст.306 КПК України, що дає мені право звернутись до ВРП про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.
Жуков О.С.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708002

Лічильник