Увійти


Бездіяльність, недбальство суддів та, як наслідок - шокуючі за змістом судові рішення відомого суду?

Бездіяльність недбальство суддів та як наслідок шокуючі за змістом судові рішення відомого судуБездіяльність Вищої ради правосуддя, ВККСУ, Ради суддів України, іх корумпованість та корпоративна « сліпа» солідарність, щодо порушень вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» з боку окремих судів та суддів проявляється, як лакмусовий папірець у судових рішеннях Єдиного державного реєстру судових рішень. Знову повертаюсь лицем до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області- безмежне джерело інформації щодо видів та форм зловживань «еліти» цього суду. Вже впродовж кількох років пишу про цей суд (зловживання службовим становищем з боку суддівського «дуету» - суддів Бакай І.А. та Самсіна М.Л.) до різних інстанцій і у Інтернеті- як горохом об стінку! Невже все, що мною написано неправда? Чому, ні Рада суддів,ні Вища рада правосуддя, ні Вища кваліфікаційна комісія суддів не реагує на кричущі порушення Закону з боку цієї «пари».
 
Наведу приклад самих останніх моїх досліджень у питанні дотримання суддями цього суду вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» та внесення до РЕЄСТРУ копій судових рішень. Цікавою є наступна закономірність - як тільки я починаю піднімати у публікаціях згадане питання суд активізує свою діяльність і починає вносити до РЕЄСТРУ «бородаті» судові рішення, як це було у 2017 році після моїх нагадувань до Ради суддів України, ДСА України, ВККСУ та ВРП. Знаєте, яку кількість судових рішень за 2012-2013 роки судді направили до РЕЄСТРУ після звернень журналіста? Кілька сотень!!!
 
Я вже бачу себе позаштатним «нагадувальником- експертом», що замість згаданих державних установ контролює внесення суддями Кам’янка-Бузького районного суду копій судових рішень до РЕЄСТРУ. То, може ДСА України підпише договір з нашою журналістською організацією і ми будемо контролювати не тільки цей суд, а й всю судову систему України по цьому питанню? Зникне проблема конфлікту інтересів! Контроль може бути об’єктивним, але жорстким!!! Переконався сам, що як тільки контроль слабшає і ця тема зникає з публікацій- судді теж «забувають» про необхідність виконання свого обов’язку щодо внесення до РЕЄСТРУ судових рішень, які ще знаходяться у справах з 2010 року. А скільки таких судів та суддів по Україні? Хтось цим цікавився? Ніхто. Нікому це не цікаво. В мене вже є багато напрацювань по іншим судам і суддям України.
 
Мене знову зацікавило згадане питання у зв’язку з відсутністю у РЕЄСТРІ цікавої судової справи за 2010 рік, хоч достеменно відомо, що у згаданій справі відбувались судові засідання та ухвалювались судові рішення. Чому ж, до РЕЄСТРУ до цього часу не направлено судові рішення по цій справі? Сподіваюсь, суд надасть відповідь на поставлені питання у журналістському запиті?
 
Отже, моніторинг перших 50 судових справ (за порядковим номером від 1 до 50) за 2013 рік показав, що до цього часу у РЕЄСТРІ відсутні будь-які судові рішення по 21 справі. До суду з цього питання теж направлено журналістський запит. Що це таке? Більше шести років не оприлюднюються судові рішення по справах у Кам’янка-Бузькому районному суді Львівської області? Як називається така практика?
 
Враховуючи те, що згадані дії невстановлених суддів Кам’янка-Бузького районного суду підпадають під ознаки ст.106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», за які суддю можна притягнути до дисциплінарної відповідальності мною до Вищої ради правосуддя скеровано чергові п’ять скарг. Невже член ВРП Шапран В.В., чи інший високо посадовець з цієї установи знову відмовить у відкриття провадження тільки на тій підставі, що він не вбачає (не хоче вбачати) ознак умисності або недбалості в діях судді?
 
Я навіть не згадую про те, що з 2010 року, прихованими від оприлюднення у РЕЄСТРІ є десятки та сотні судових рішень згаданого суду. Як розцінювати такі дії з боку суддів до своїх обов’язків - сумлінне ставлення , чи умисність та недбальство? Відповідь на це питання, мав би надати член ВРП Шапран В.В., що відмовив у відкритті дисциплінарного провадження за порушення моїх прав, свобод і законних інтересів з боку судді Самсіна М.Л. , що несе відповідальність за наповнення суддями РЕЄСТРУ електронними копіями судових рішень та належним чином не виконує своїх обов’язків. Мабуть, за останні шість років до Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надходили не тільки мої скарги(кілька десятків скарг повністю проігноровані і повернуті до мене без розгляду) на умисну або через недбальство бездіяльність з боку згаданих суддів(читай зловживання службовим становищем). Періодично на сайті ВРП згадується про скарги на згаданих суддів і навіть є випадки, притягнення окремих з них до дисциплінарної відповідальності.
 
Як приклад недбальства та некомпетентності, а можливо і службового підроблення пропоную розглянути судові рішення, які внесені до РЕЄСТРУ по справі № 446/52/13. Всього числиться три судових рішення( всі постанови ухвалені суддею Горошко Л.Б., яка вже давно звільнена з займаної посади). Перше судове рішення(постанова) датоване 04.02.2013 року, читаю текст:
 
«Начальнику Кам’янка-Бузького ВДВС.

Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області направляє копію постанови за № 446/52/13-п для виконання. Про наслідки виконання просимо повідомити суд».
Згадана «постанова» надіслана судом до РЕЄСТРУ 03.02.2017 року, тобто тоді, коли суддя Горошко Л.Б. вже давно не працювала у суді. Виникає логічне риторичне запитання- хто з числа суддів або працівників суду, на якій підставі вносив згадану «постанову» до РЕЄСТРУ? Якщо цей документ має статус «постанови» суду- в мене взагалі немає коментарів!!! Викладене свідчить про «високий» рівень правової підготовки судді або іншого працівника суду і, що направляв це «судове рішення» до РЕЄСТРУ, адже не може відрізнити супровідного листа від судового рішення? Аналогічна «постанова» судді Горошко Л.Б. від 21.02.2013 року внесена судом до РЕЄСТРУ, читаємо текст:
 
«Начальнику ВДАЇ Кам.Бузького РВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Копія: ОСОБА_1 смт.Новий Яричів Кам’янка-Бузького району.

Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області направляє копію постанови за № 446/52/13-п для відома. Одночасно правопорушнику роз’яснюється, що в разі несплати вказаного штрафу в 15-ти денний строк, штраф буде стягнуто в примусовому порядку».
Це другий приклад порушення вимог нормативних документів та законодавчих актів судом, щодо направлення до РЕЄСТРУ судових рішень. Як можна називати супровідні листи судовими рішеннями? В кого це з працівників суду мозги «поїхали» (може їх і не було)? Чи, може це хтось із суддів (здогадайтесь з першого разу) після перепою порахував ці документи, як судове рішення?
 
Це яскравий приклад порушення вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» Кам’янка-Бузьким районним судом. Але, я не став би розглядати згадані «судові рішення» тільки, як випадковість або неуважність судді, що направляв ці «постанови» до РЕЄСТРУ за своїм електронним цифровим підписом. На мою думку, за цими супровідними листами, що внесені до РЕЄСТРУ, як судові рішення приховано ті судові рішення, оприлюднення яких є небажаним для судді. Це моя думка, що має право на існування через таке суддівське недбальство, за яким можна приховати багато інших порушень закону.
 
Хто, і для чого, це зробив- невідомо? Але уважне вивчення наявних у РЕЄСТРІ документів показує, що такими «фокусами» з боку суддів цього суду мала би зацікавитись ВРП. Якщо ж, ця установа з високоповажними службовими особами не виявляє зацікавленості до таких явних фактів зловживань з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду, напрошується висновок про корупційну складову( мабуть заплачено за таку «незрячу» поведінку членам ВРП?), тим більше, що «диму без вогню не буває?» і інформація про суму у розмірі 20 000 доларів США (потрібно дати у ВРП) за не притягнення судді до дисциплінарної відповідальності з неба не впала?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642529

Лічильник