Увійти


Невже Вища Рада Правосуддя формує високопрофесійний корпус суддів?

Чому вища рада правосуддя знову затягує розгляд скаргиУ Законі України «Про Вищу раду правосуддя» вказано - «Вища рада правосуддя - є колегіальним, незалежним конституційним органом державної влади та суддівського самоврядування, який діє в Україні на постійній основі для забезпечення незалежності судової влади, її функціонування на засадах відповідності, підзвітності перед суспільством, формування доброчесного та високопрофесійного корпусу суддів, додержання норм Конституції і законів України, а також професійної етики в діяльності суддів і прокурорів».
 
У попередній публікації під назвою «Порушники Закону працюють у Кам’янка-Бузькому районному суді на Львівщині?» мною наводились кількісні дані, щодо систематичних порушень Закону України «Про доступ до судових рішень» суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, які впродовж більше шести років не направили до Єдиного державного реєстру судових рішень жодного судового рішення по 184 судових справах.
Про такі систематичні порушення вимог Закону з боку суддів цього Суду я «закидав» Вищу раду правосуддя скаргами, які систематично не розглядаються під різними причинами(це окрема тема для оприлюднення). Яка ж реакція цього конституційного органу державної влади? Чи, дії членів Вищої ради правосуддя відповідають тим завданням, які покликані вони виконувати у відповідності до вимог Закону? Чи, вони своїми діями формують доброчесний та високопрофесійний корпус суддів? Чи, вони сприяють додержанню суддями норм Конституції та законів України? Чи, виконують вони свої службові обов’язки? На мою думку, ні !!!!
 
В мене, наприклад, сформоване переконання, що Вища рада правосуддя сприяє суддям-порушникам Конституції і законів України уникати притягнення до відповідальності за порушення Закону України «Про доступ до судових рішень». І ця переконання не є якоюсь фантазійною уявою, воно підкріплено конкретними документами, доказами, які члени Вищої ради правосуддя вперто не хочуть брати до уваги і просто «закривають очі» на ці порушення закону. Тобто, вони сприяють порушникам -суддям і надалі не виконувати вимоги Законів? Мабуть, так воно і є, адже мої дванадцять запитів до Суду, щодо конкретних номерів судових справ, по яких у РЕЄСТРІ відсутні судові рішення не розглядаються, а «контрольні перевірки» через РЕЄСТР свідчать що «віз стоїть на місці», відсутні судові рішення не оприлюднюються. То ж, про який доброчесний та високопрофесійний корпус суддів України може вестись мова, якщо суддями не дотримуються елементарні вимоги закону, які не потребують великої юридичної практики, особливих знань у галузі юриспруденції ? Вони потребують звичайного добросовісного відношення до виконання своїх службових обов’язків! Щоб суддя не був «халявщиком» на роботі! Яка, може бути доброчесність, якщо на запит Суд надає відомості, що не відповідають дійсності (Суд вчиняє обман запитувача)?
 
А, можливо Вища рада правосуддя взагалі дала «добро» цьому Суду не виконувати вимог Закону України «Про доступ до судових рішень»? Можливо, знайшовся «відповідальний кришувальник» серед членів ВРП, що пообіцяв суддям у разі потреби залагодити всі проблеми по цьому питанню? Можливо, голова Вищої ради правосуддя і не знає про цю ситуацію?
 
Продовжуючи моніторинг Єдиного державного реєстру судових рішень щодо якісного наповнення судовими рішеннями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області за 2013 рік дійшов до відмітки у 900 судових справ. Встановлено, що із згаданої кількості справ по 238 справах у РЕЄСТРІ відсутні судові рішення. Невже така кількість відсутніх судових рішень у РЕЄСТРІ- це доброчесність, порядність, високий професіоналізм та етика поведінки суддів згаданого Суду? Чи систематична «незрячисть» членів Вищої ради правосуддя до згаданих порушень закону свідчить про наявність упередженого ставлення або наявність «смотрящого» у цій установі, незаконні вказівки якого, беззаперечно виконуються згаданими службовими особами Ради?
 
Щоб не бути голослівним, оприлюднюю ще два запити до Суду з викладенням конкретних номерів судових справ, по яких у РЕЄСТРІ відсутні судові рішення.
 
Прошу Вищу раду правосуддя, нарешті, «відкрити» очі на систематичні порушення Закону з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області.
 
ДВАНАДЦЯТИЙ ЗАПИТ
 
ТРИНАДЦЯТИЙ ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ ЗАПИТ

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708012

Лічильник