Увійти


В чому полягає парадоксальність Кам’янка-Бузького районного суду?

В чому полягає парадоксальність Камянка Бузького районного судуУважно кілька разів перечитав Закон України «Про доступ до судових рішень» від 2006 року, яким суддів зобов’язано вносити до Єдиного державного реєстру судових рішень електронні копії судових рішень у строго визначені строки. У цьому Законі всім громадянам України гарантований вільний доступ до електронних судових рішень у згаданій державній системі (ЄДРСР), який суддями і порушується. У цьому документі жодного слова немає про те, що цей Закон може порушуватись самими суддями, хоч і передбачена відповідальність за його порушення.
 
А, що повинен робити громадянин України, в разі порушення Закону суддею? До кого звертатись із скаргою , щоб суддя виконав покладений на нього службовий обов’язок щодо внесення до РЕЄСТРУ судових рішень? Можливо до самого суду? А може до ВРП? Ні , мабуть до космоса? Про це немає згадки у жодному документі. Виглядає так, ніби-то судді «білі й пухнасті» і не порушують вимог цього Закону.
 
Я вже згадував, що 04.07.2019 року на електронну адресу Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області скерував журналістський запит з приводу відсутності у РЕЄСТРІ ряду судових рішень , ухвалених ще у 2013 році. У відповідь на запит отримав звичайну відписку дискримінаційного характеру- мовляв Ви не були стороною провадження, тому і не маєте права вимагати оприлюднення запитуваних судових рішень, а ми, Суд( правильний і чесний): виконуємо вимоги Закону і своєчасно направляємо копії судових рішень до РЕЄСТРУ (фактично показали мені фігу). Але, якщо при перевірці випадково, виявиться, що якесь судове рішення не внесено до РЕЄСТРУ, ми його направимо Адміністратору РЕЄСТРУ. Приблизно такого змісту отримав відповідь, хоч тільки по першій тисячі судових справ Кам’янка-Бузького районного суду, внесених до РЕЄСТРУ за 2013 рік, мною виявлена відсутність жодного судового рішення у більше, як 250 справах.
 
Враховуючи згадану відповідь 29.07.2019 року на електронну адресу цього ж Суду мною направлено повторний запит з приводу часткового виконання запиту, внесення до РЕЄСТРУ частини запитуваних судових рішень, з проханням оприлюднити вісім, раніше невнесених судових рішень по конкретних номерах судових справ. Запит пішов на виконання, а мною продовжувався моніторинг РЕЄСТРУ.
 
Не отримавши відповідь на повторний запит 07.08.2019 року на адресу Суду втретє електронною поштою скерував запит щодо не оприлюднення, запитуваних судових рішень. Нагадаю, що станом на 08.08.2019 року до Суду скеровано більше десяти журналістських запитів щодо надання пояснень з приводу порушень Закону та невнесення до РЕЄСТРУ жодного судового рішення у більш , як 250 судових справ за 2013 рік.
Одночасно, звертаючись до РЕЄСТРУ мною було виявлено, що 02.08.2019 року Кам’янка-Бузьким районним судом Львівської області до Адміністратора РЕЄСТРУ направлено ще два судових рішення (справи №№ 446/12/13, та 446/37/13) із запитуваних восьми. Я був вражений, здивований і обурений одночасно такою поведінкою Суду, адже чиновники згаданого держаного органу влади не повідомили про вчинення якихось дій по виконанню запитів, не надали відповідь на нього. Це елементарна непорядність (щось на зразок - не привітатись, не поздороватись за руку з особою, яка звернулась до тебе або простягнула руку). Це порушення Закону – не надання відповіді на запит. І нарешті , це ПАРАДОКС ( означає несподіваний, дивний- з грецької мови). Несподіваність, дивність або парадоксальність полягає у тому, що мною, громадянином України до Суду (державного органу влади) скеровується прохання до чиновників – службових осіб цього органу влади виконати свої службові особ’язки!!! В якій державі світу ще можна таке зустріти?
 
Громадянин України просить Суд направити до РЕЄСТРУ судові рішення, які цей Суд у відповідності до вимог Закону зобов’язаний вносити на наступний день після ухвалення в суді! А, Суд , як Фортуна з зав’язаними очима, не звертає увагу на мою писанину і з висоти свого приміщення (на третьому поверсі адмінбудинку) поливає мене відписками з шлангу безвідповідальності та недбалого ставлення до виконання своїх службових обов’язків.
 
В мене закралась підозра, що Суд не просто відмовчується і не надає відповіді на запити? Я впевнений, що Суд не може надати відповіді на запити, тому, що згаданих справ (судових рішень) може взагалі не існувати в природі(в суді). Як це робиться? Просто. Обманути АСДС.
 
Вкотре звертаю увагу Вищої ради правосуддя на незаконну поведінку суддів згаданого Суду, яка так «сумлінно» забезпечує «незалежність» суддів-порушників Закону Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, «зформувавши» з них корпус «доброчесних та високопрофесійних суддів», які шість років не можуть спромогтись виконати елементарні вимоги Законів України «Про судоустрій і статус суддів» та «Про доступ до судових рішень»(за такий професіоналізм з роботи потрібно гнати мітлою). Закликаю членів ВРП не захищати порушників Закону , а притягати їх до відповідальності, хоч мої заклики «як припарка до …».
 
Знову надаю для ознайомлення читачам журналістський запит- нагадування про необхідність надання відповіді на журналістський запит, що 07.08.2019 року направлений до Суду.
НАГАДУВАННЯ ПРО ЗАПИТ ВІД 29.07

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708029

Лічильник