Увійти


Внаслідок бездіяльності ВРП кількість зниклих справ у Кам’янка-Бузькому суді збільшилась до 500?

ВРПЩе не минуло тижня після останньої публікації про бездіяльність Вищої ради правосуддя під назвою «Бездіяльність Вищої ради правосуддя = 400 зниклих справ у Кам’янка-Бузькому суді?», а ці відомості вже є застарілими. Отже після цієї публікації мною опрацьовано ще 500 судових справ (всього 2000) і станом на дату підготовки цієї публікації у Кам’янка-Бузькому районному суді Львівської області вже налічується 500 судових справ за 2013 рік, по яких до РЕЄСТРУ не внесено жодного судового рішення.
 
Потрібно відмітити, що 25.08.2019 року мною на адресу Вищої ради правосуддя скеровано ще один журналістський запит, у якому викладені факти ігнорування згаданим Судом вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» та невнесення до РЕЄСТРУ судових рішень по 400 судових справах. Знову у запиті поставив питання до ВРП про причини не забезпечення згаданим конституційним органом виконання вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» Кам’янка-Бузьким районним судом. Звертаю увагу, що з 09.08.2019 року Вища рада правосуддя не реагує на мій журналістський запит, запитуваної інформації не надає та й відповідь на запит не скеровує.
 
Мабуть згадані службові особи вважають себе наближеними до «сонця», «небожителями», на яких земні закони не розповсюджуються?
 
А як себе поводить Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області з цього питання? На його адресу мною скеровано двадцять шість журналістських запитів, у яких викладені номери судових справ, рішення по яких відсутні у РЕЄСТРІ (читай - справи відсутні взагалі)та висловлені прохання повідомити про причини нехтування суддями цього суду вимог Закону та виправити ці порушення шляхом направлення, невнесених судових рішень до РЕЄСТРУ.
 
Як, Ви самі здогадались, реакція нульова. Таке враження, що я звертаюсь до інопланетян, які не розуміють нашої мови, не вміють читати, а тому не можуть відповісти та надати запитувану інформацію. Мабуть, причини невиконання вимог Закону України суддями цього суду є такі поважні та секретні, що згадувати про них у відповідях на запити не можна? А , наскільки я розумію, причина є одна- службове недбальство і безвідповідальність суддів, помножена на зловживання службовим становищем.
 
Тому, хочу оприлюднити ще одну відписку Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, яку нещодавно отримав від Суду, як відповідь на всі мої попередні запити???( В.о. голови Суду Самсін М.Л. не хоче себе утруднювати наданням відповідей у відповідності до вимог Закону і вирішив надати одну відповідь на всі запити). Хто би мав йому підказати, що так не можна робити, що це є порушення Закону?
 
Особливу увагу звертаю на два останніх речення у листі суду, які суперечать одне іншому:
«Порядок заповнення ЄДРСР Кам’янка-Бузьким районним судом Львівської області проводиться своєчасно та відповідно встановлених правил».
«На даний час кожна справа з винесенням судового рішення по справах вказаних в Ваших запитах витребувані з архіву суду та закинуті у ЄДРСР судових рішень».
Як Вам, шановні читачі подобається така абракадабра Суду- мовляв Суд своєчасно і відповідно правил заповнює ЄДРСР, але одночасно «судові рішення витребувані з архіву та закинуті до ЄДРСР»? Що ж, пан Самсін М.Л. пише таку нісенітницю? Якщо Суд своєчасно виконує вимоги Закону, тоді для чого витребовуються судові рішення та «закидаються» до РЕЄСТРУ? Значить, Суд порушує вимоги Закону? Чому? Чому, не надається відповідь на це питання? Які причини невиконання вимог Закону впродовж більше шести років? Де ці оприлюднені судові рішення? Чому вже більше місяця(після першого запиту) вони не оприлюднюються? Невже адміністратор РЕЄСТРУ не хоче їх оприлюднювати? Невже він зацікавлений приховати неправосудне судове рішення? Чи, пан Самсін М.Л. вирішив у такий спосіб заспокоїти мене , щоб я припинив своє журналістське розслідування?
 
Чекаю відповідного реагування ВРП та невідкладного внесення Судом всіх судових рішень до РЕЄСТРУ.
 
Внаслідок бездіяльності ВРП кількість зниклих справ у Камянка Бузькому суді збільшилась до 500

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642852

Лічильник