Увійти


Бездіяльність не може бути вічною?

Бездіяльність не може бути вічноюВраховуючи те, що Вища рада правосуддя (цьому органу по її справах імпонує інша назва) систематично не реагує на мої публікації, звернення, скарги щодо системних порушень Закону України «Про доступ до судових рішень» з боку відомих суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, вирішив звертатись за пошуком справедливості до Президента України оскільки всі інші державні установи та правоохоронні органи гнилі та корумповані і нездатні вирішити будь-яке питання, особливо щодо наведення порядку в роботі з електронними копіями судових рішень.
 
Вища рада правосуддя, як той страус заховала голову в пісок і думає, що її ніхто не бачить і на неї ніхто уваги не звертає. Прописані Законом України «Про Вищу раду правосуддя» завдання щодо забезпечення додержання суддями норм Конституції та Законів України вона не виконує. Мої неодноразові журналістські запити та скарги на незаконні дії суддів залишаються без розгляду.
 
Тому я звернувся зі скаргою на незаконні дії суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області та бездіяльність членів Вищої ради правосуддя до Президента України, як до найвищої посадової особи України, гаранта Конституції.
 
Кам’янка-Бузький районний суд в особі його керівництва, намагаючись приховати свої порушення закону офіційно надають мені відповіді дискримінаційного характеру, заявляючи, що я як громадянин України, журналіст не маю права на доступ до судових рішень ( 500 судових рішень невнесено до РЕЄСТРУ і приховано від оприлюднення) , тому, що мовляв не є стороною провадження. Як взагалі такі пояснення державних чиновників поєднуються із їх статусом та службовими обов’язками? Хто їх тестував у ВККСУ на знання норм Закону?
 
Згадана поведінка суддів Кам’янка-Бузького районного суду та членів ВРП нагадує мені узгоджений механізм: одні роблять вигляд, що ніяких порушень Закону вони не допускають, а інші- роблять вигляд, що журналіст пише дурню і вимагає від них незаконних дій, щодо притягнення «заслужених, чесних, порядних суддів до відповідальності»?
 
Із 2000 судових справ- 500 зникло, їх немає в природі, по них до РЕЄСТРУ не внесено жодного судового рішення. Це, що показник високопрофесійного корпусу суддів? Можна зробити висновок, що такі дії санкціоновані Вищою радою правосуддя ? А, де ж принцип рівності всіх перед Законом? Куди його поділи чиновники ВРП?
 
Отож, для наглядності та публічності своїх дій оприлюднюю скаргу до Президента України, адже згаданими незаконними діями чиновництва судової гілки влади наноситься шкода не тільки мені, а всім громадянам України. Бездіяльність не може бути вічною і рано чи пізно «іменинникам» доведеться відповідати за свої вчинки, тим більше що за цими порушеннями ховаються інші- кримінальні.
 
СКАРГА ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ВРП 1
СКАРГА ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ВРП 2
СКАРГА ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ВРП 3
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642859

Лічильник