Увійти


За системні порушення закону вимагаю позбавити суддівської мантії!

Вища Рада ПравосуддяОтже двохмісячний журналістський аудит, дотримання суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» завершено. Встановлено, що до Єдиного державного реєстру судових рішень суддями внесено 3741 судове рішення по справах 2013 року. Одночасно встановлено, що всього згаданим судом у 2013 році зареєстровано 2 728 справ, з яких по 627 справах (23%) у РЕЄСТРІ немає жодного судового рішення. Мало це чи багато? На мою думку, не має бути жодного судового рішення, невнесеного до РЕЄСТРУ, так вказано у Законі! Невже судді думають інакше?
 
А тепер попробуємо проаналізувати наявну інформацію. Згідно Закону суддя зобов’язаний направити електронну копію судового рішення до РЕЄСТРУ на наступний день після ухвалення судового рішення в суді. В Кам’янка-Бузькому районному суді працює 4 судді (у 2013 році- Самсін М.Л., Бакай І.А., Горошко Л.Б., Костюк У.І.). Як же виконували цей Закон судді впродовж більше шести років?
 
 • 2013 рік, направлення суддями судових рішень до РЕЄСТРУ:Самсін М.Л. – 0 судових рішень, Бакай І.А.- 520 судових рішень; Горошко Л.Б.- 284 судових рішення; Костюк У.І.- 133 судових рішення.
 • 2014 рік: Самсін М.Л.- 21; Бакай І.А.- 9; Горошко Л.Б.- 3; Костюк У.І.- 5.
 • 2015 рік: Самсін М.л.- 6; Бакай І.А.- 5; Горошко Л.Б.- 0; Костюк У.І.-4.
 • 2016 рік: Сaмсін М.Л.-4; Бакай І.А.-4; Горошко Л.Б.-3; Костюк У.І.-25.
 • 2017 рік: Самсін М.Л.- 270; Бакай І.А.-402; Горошко Л.Б.-848; Костюк У.І.-1086.
 • 2019 рік: Самсін М.Л.- 98; Бакай І.А.-7; Горошко Л.Б.-3; Костюк У.І.- 1.
Мушу дати коротке пояснення до згаданих цифр. До 2017 року судді «курили бамбук» і не переймались РЕЄСТРОМ. Як бачимо, у 2017 році, після того, як «посипались» мої скарги на бездіяльність суддів згаданого суду щодо невнесення судових рішень до РЕЄСТРУ до ВККСУ, ВРЮ, Ради суддів України різко зросла кількість направлених до РЕЄСТРУ судових рішень. Самсін М.Л. з «переляку» направив до РЕЄСТРУ 270 судових рішень, а суддя Костюк У.І. – 1086 судових рішень. Складається враження, що без скарг журналіста вони і по даний час не вносили б судових рішень до РЕЄСТРУ?
 
Станом на теперішню дату залишилось невключеними до РЕЄСТРУ 627 судових справ, саме така остаточна кількість зниклих справ у цьому суді. Виглядає так, що по відношенню до згаданого Суду я є «штовхачем»- штовхаю суддів в одне місце, оприлюднюючи інформацію про порушення ними вимог Закону, щоб вони виконували свої обов’язки. Нічого особистого до цих службових осіб я не маю, лише одне бажання і принцип - заставити їх виконувати вимоги Закону, так як вони заставляють виконувати Закон простих громадян, ухвалюючи судові рішення. Закон повинен бути однаковим для всіх, в тому числі до суддів, чи не так? Тому, я настирливо домагаюсь виконання Закону суддями Кам’янка-Бузького районного суду і сподіваюсь, що вони його виконають?
 
Я не хочу, щоб судді, спілкуючись у судових засіданнях з сторонами провадження подумки «тримали дулю у кишені» по відношенню до однієї із сторін, а відтак і до необмеженого кола громадян України, шляхом приховування від оприлюднення «засмальцьованих» судових рішень. А виглядає саме так, як я вказав. І незграбне намагання членів Вищої ради правосуддя виправдати бездіяльність суддів Самсіна М.Л. та Бакай І.А. великим навантаженням є звичайним зловживанням службовим становищем з боку таких членів ВРП, як Шапран В.В. Яке може бути навантаження на суддю Самсіна М.Л. у 2013 році, якщо він не направив до РЕЄСТРУ жодного судового рішення? І цей високо посадовець з ВРП буде мені описувати хитромудрі схеми нарахування коефіцієнтів навантаження?

Я можу лише констатувати, що ВРП приховує злочини, вчинені суддями Кам’янка-Бузького районного суду. Ніколи не зможу повірити в те, що зниклі 627 судових справ- справа рук однієї службової особи Суду, що це один суддя приховав таку велику кількість судових рішень. На згадану ситуацію напрошується висновок- до цієї оборудки причетні всі судді цього Суду. Значить, вони організовано «тримають дулю» поти всіх громадян України? Значить відписки, на зразок «показового» дотримання вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» є обманом?
Отже, за кошти платників податків (громадян України) судді обманюють тих же громадян, які утримують їх за рахунок сплати податків. Чи це нормальне явище? Ми платимо, щоб нас дурили? Ми платимо, щоб одна державна мафія, захищала іншу?

На закінчення публікації приведу приклад службового підроблення, вчиненого суддею Самсіним М.Л., на виконання вимог моїх журналістських запитів, щодо оприлюднення, раніше не направлених до РЕЄСТРУ судових рішень. 27.08.2019 року ним до РЕЄСТРУ направлена ухвала від 22.01.2013 року по справі № 446/135/13 за реєстраційним номером 83863330. Насправді, до РЕЄСТРУ не направлено судове рішення по вказаній справі, а до РЕЄСТРУ направлена ухвала від 02 січня 2013 року по справі № 446/65/13-к. У тексті вказаної ухвали зазначено, що слідчий суддя Самсін М.Л. надав дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю за матеріалами кримінального провадження № 12013150220000033 від 09.01.2013 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Щоб, шановні громадяни зрозуміли суть службового підроблення мушу вказати на дату ухвалення судового рішення (02 січня 2013 року), тобто ухвала була постановлена ще до відкриття кримінального провадження(09.01.2013 року).
 
Тобто, виходячи із викладеного, слідчий суддя Самсін М.Л. 02.01.2013 року не мав права розглядати клопотання слідчого поліції у кримінальному провадженні від 09.01.2013 року, якого ще в природі не існувало. Ну і зовсім «прикольним» виглядає це судове рішення по справі під № 65, внесене до РЕЄСТРУ по справі № 135? Як, Вам таке службове підроблення? І це суддя Самсін М.Л. вчинив, вже знаючи, що журналістом здійснюється моніторинг судових рішень! НІ совісті, ні доброчесності, ні відповідальності! Все по-….

Ну і, як після такого (таких випадків дуже багато) можна тримати цього суддю на посаді? Чи не пора йому звільнити займану посаду? Саме цього я вимагаю.

Я вимагаю звільнення цього та інших суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області з займаних посад. Саме за таке «дрімуче» недбальство та зловживання службовим становищем, яке по великому рахунку навіть не підлягає доказуванню. Це не Суд, а організоване угрупування, яке займається протиправною діяльністю. Позбавити їх усіх суддівської мантії!!! Мабуть, це буде справедливо?
Моя вимога скеровується до Генеральної прокуратури та Президента України. Пора покласти край такій вседозволеності з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду та членів Вищої ради правосуддя, які приховують ці злочинні дії.
 
Прошу ознайомитись із «підробленим» судовим рішення, згаданим у публікації.
 
УХВАЛА ПО СПРАВІ 446 65 13 1
УХВАЛА ПО СПРАВІ 446 65 13 2
УХВАЛА ПО СПРАВІ 446 65 13 3
УХВАЛА ПО СПРАВІ 446 65 13 4

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684601

Лічильник