Увійти


Позовна заява до суду на суд?

Позовна заява до суду на суд1
 
У недавніх своїх публікаціях в Інтернеті під назвою:
згадував про систематичні порушення вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, які впродовж більше шести років приховують (до цього часу не направили до РЕЄСТРУ) електронні судові рішення у понад 600 судових справах, відкритих ще у 2013 році.
 
 
Що я тільки не робив, щоб заставити суддів цього суду виконати свої службові обов’язки та вимоги Закону? Скеровувались запити до Суду, запити до ВРП, скарги до Ради суддів України, Державної судової адміністрації, повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення до правоохоронних органів, скарги до поліції, прокуратури, СБУ, Верховної Ради України, скарги на конкретних суддів до ВРП, до Президента України. Ще не звертався до Президентів США, Франції, Великобританії та інших очільників країн ЄВРОСОЮЗУ (???).
 
Майже всі, доступні мені, як громадянину України, можливості для захисту моїх конституційних прав і свобод людини і громадянина використані. І, що я отримав в результаті цих дій? «Дірку» від бублика? «Стіна» беззаконня непробивна! Судді згаданого Суду почуваються комфортно і навіть не переймаються згаданою проблемою, адже вони повідомили мене про «своєчасність» та «дотримання правил» внесення електронних копій судових рішень до РЕЄСТРУ. Це нічого, що викладена ними інформація цілковита неправда(мабуть, так вони міркують)? А, хто спростує ці неправдиві відомості? Вища рада правосуддя теж «заклопотана» формуванням високопрофесійного корпусу суддів і не звертає уваги на такі «дрібниці», як несвоєчасне внесення суддями судових рішень до РЕЄСТРУ. Подумаєш, ну не вносили шість років судові рішення до РЕЄСТРУ? Ну і, що з того? Вони ж, тяжко працювали ці роки! В них не було часу, повернутись до судових рішень 2013 року! На таких «відмазках» членів ВРП базується бездіяльність цього державного органу, щодо систематичного нехтування моїми скаргами та запитами про зловживання службовим становищем з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду.

Хочу звернути увагу читачів, що я майже не зосереджуюсь (на даний час) про тонкощах змісту навіть тих кількох судових рішень, що були оприлюднені Судом після настирливих звернень журналіста. Це окрема тема, яка потребує ретельного дослідження та аналітики, тому що в них може критись багато цікавого та кримінального.
 
Ну і, що має робити простий громадянин України у такій ситуації? Судом Закони не виконуються і ніхто на це уваги не звертає! А, для чого тоді потрібні Суди? Може одразу – по «поняттях»? Кожен буде вимагати свого, так, як він це розуміє? Що далі? Анархія?

А що, як звернутись до Суду, така в мене майнула думка. Кам’янка-Бузький районний суд- це державний орган, суб’єкт владних повноважень, його рішення, дії чи бездіяльність у відповідності до вимог КАСУ підлягають адміністративному судочинству, тим більше, що питання торкається невиконання Судом вимог Закону.
 
Отже, я як фізична особа маю право звернутись до органу судової влади-адміністративного суду, тому що вважаю що своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю інший орган судової влади (до Суду на Суд) порушені мої права, свободи та законні інтереси, які потребують захисту.
 
09.09.2019 року я скористався наданим мені правом і у відповідності до вимог чинного законодавства до Львівського окружного адміністративного суду подано позовну заяву щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень - Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, справа розподілена для розгляду судді Кравціву Олегу Романовичу.
 
Сподіваюсь на дотримання адміністративним Судом принципів та засад судочинства- неупередженості, добросовісності, розсудливості, верховенства права, рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом(запобігаючи всім формам дискримінації), гласності та відкритості судового процесу і його фіксування технічними засобами, неприпустимості зловживання процесуальними правами, тощо.
 
Про судовий розгляд позову та його наслідки будемо інформувати.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
634
Перегляди статей
650756

Лічильник