Увійти


Чому суддя Бакай І.А. надає неправдиву інформацію на запити?

Чому суддя Бакай І.А. надає неправдиву інформацію на запити04.07.2019 року мною на адресу Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області скеровано журналістський запит, у якому я просив Суд повідомити причини порушення вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» та невнесення до Єдиного державного реєстру судових рішень (станом на дату подання запиту) судових рішень по справах за 2013 рік.


Нагадаю, яку інформацію надав мені Суд з цього приводу- «Порядок заповнення ЄДРСР Кам’яна-Бузьким районним судом Львівської області проводиться своєчасно та відповідно встановлених правил», саме так зазначено у тексті листа № 7/711/2019 від 09.07.2019 року за підписом в.о. голови Суду Бакай І.А. Виконуючий обов’язки керівника державної установи- органну державної влади- суб’єкта владних повноважень надав мені офіційну відповідь на запит. Я сприйняв цей документ за «чисту монету», а виявляється це «туфта», підробка і відомості, які внесені до цього документа не відповідають дійсності. СВОЄЧАСНІСТЬ, про яку згадується у відповіді на запит встановлена Законом і передбачає внесення електронних копій судових рішень до РЕЄСТРУ на наступний день після ухвалення судового рішення в суді, а не через шість років, як це роблять судді Кам’янка-Бузького суду.

Яка ж це своєчасність, якщо автор відповіді на запит (Бакай І.А.) з 2013 року не направляла до РЕЄСТРУ судові рішення по судових справах? Про яке дотримання Порядку ведення РЕЄСТРУ може заявляти згадана службова особа у офіційній відповіді на запит? Чи така брехлива відповідь (грубо, але по суті) на запит відповідає нормам суддівської етики, чи надання неправдивих відомостей притаманне високопрофесійному корпусу суддів України, який формує Вища рада правосуддя згідно відповідних вимог Закону? Чи, можливо я, щось вигадав? Можливо я, повідомив неправдиву інформацію про чесне , добросовісне, неупереджене та сумлінне ставлення судді Бакай І.А. до своїх обов’язків у згаданому питанні?
 
Нагадаю, що за кілька місяців мною встановлена відсутність у РЕЄСТРІ судових рішень по 627 судових справах цього Суду за 2013 рік. Систематично продовжую моніторити РЕЄСТР, на предмет виконання суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області своїх службових обов’язків, щодо внесення всіх невнесених раніше судових рішень до РЕЄСТРУ.

12.09.2019 року при черговій спробі моніторингу РЕЄСТР надав інформацію, що 09.09.2019 року суддя Бакай І.А. направила до РЕЄСТРУ 9 електронних копій судових рішень по справах №№ 446/60,76,127,143,151,192,487,527,1911/13(постанови по Справах про адміністративні правопорушення). Отримавши ці відомості ( інформацію) – наклав (порівняв) з відповіддю Суду про «СВОЄЧАСНІСТЬ» ТА «ВІДПОВІДНО ВСТАНОВЛЕНИХ ПРАВИЛ» ведення РЕЄСТРУ Судом, зокрема суддею Бакай І.А., що підписувала мені відповідь на запит, у якому вказано вищевикладене.

Мало того, що суддя Бакай І.А. порушила вимоги Закону, вона ще й намагається вчинити «локшинонавішування», щодо дотримання вимог Закону, тобто вчиняє обман громадян України про виконання нею службових обов’язків.
 
Так і хочеться вказати судді Бакай І.А про неприпустимість вчинення таких дій (використовуючи своє службове становище вдаватись до обману громадян при наданні офіційних відповідей на запити). Невже у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України при кваліфікаційному оцінюванні не звертають увагу на такі вади судді? А Вища рада правосуддя у захваті і радіє з цього приводу? Сформований ще один член високопрофесійного корпусу суддів України?
 
Цікавим є й те, що згадані копії судових рішень (9 судових рішень) направлені суддею Бакай І.А. до РЕЄСТРУ якраз в той час, коли мною була підготовлена публікація під назвою «Позовна заява до суду на суд? І що буде?». Мабуть просте співпадіння?
 
Залишилось невнесеними до РЕЄСТРУ більше 600 судових рішень по справах за 2013 рік, коли судді Кам’янка-Бузького районного суду збираються їх внести, невідомо? Але, якщо такими темпами буде продовжуватись ця робота- ще кілька років потрібно чекати?

Ще на одній особливості, оприлюднених судових рішень хочеться зупинитись. Я вже помітив, що, як правило, невнесені судові рішення стосуються т.з. сімейних дебоширів, тобто тих, хто вчиняв насильство в сім’ї і, притягався до відповідальності у відповідності до вимог ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чому суддя Бакй І.А. так довго не оприлюднювала ці судові рішення? Невже через особливе ставлення до цієї категорії осіб? Суддя Самсін М.Л. теж «засвітився» на невнесенні до РЕЄСТРУ таких самих судових рішень? Невже у Кам’янка-Бузькому районному суді систематично не вносять до РЕЄСТРУ тільки постанови по згаданих справах? Чому? Що, це - секрет?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 282 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709698

Лічильник