Увійти


Коли позбавлять мантії суддів Кам’янка-Бузького суду?

ВРПУ травні 2019 року звернувся до Вищої ради правосуддя із скаргою на незаконні дії судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л., щодо притягнення останнього до дисциплінарної відповідальності. Підставою для написання скарги послужили копії судових рішень цього судді, внесених до ЄДРСР по справі № 446/64/17.
 
У нормальної людини, яка б ознайомилась із текстом ухвали від 16.01.2017 року по цивільній справі № 446/64/17 про призначення підготовчого судового засідання за наслідком розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні № 12016140220000849 від 07.10.2016 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 УУ України, волосся на голові «стало би дибом», адже у цивільному судочинстві немає кримінальних проваджень. Як, бачимо, у судді Самсіна М.Л.- є! Але це ще не все. Згаданим суддею до РЕЄСТРУ внесено копію рішення по цій справі, у якому зазначено тільки номер справи, дату його ухвалення, прізвище головуючого судді та прізвище секретаря судового засідання. Все, на цьому текст судового рішення закінчився. У такому вигляді це судове рішення направлено до РЕЄСТРУ і оприлюднено для загального доступу.
 
Після отримання, моя скарга була розподілена члену Вищої ради правосуддя Гречківському П.М. для попередньої перевірки на відповідність вимогам Закону та наявності підстав для залишення її без розгляду чи відмови у відкритті дисциплінарної справи.
 
Ухвалою від 04.09.2019 року № 2332/3дп/15-19 «Про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.» членом ВРП відкрито дисциплінарне провадження стосовно вказаного судді.
 
У згаданій ухвалі вказано, що Самсін М.Л. Указом Президента України від 15.08.2007 року № 713/2007 призначений на посаду судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області строком на п’ять років (мабуть, не без допомоги, свого, на той час впливового у гілках судової влади, брата). Постановою Верховної Ради України від 07 червня 2012 року № 4919-VI обраний на посаду судді цього суду безстроково (мабуть, за те, що впродовж 2009-2010-2011-2012 року судові рішення взагалі не вносив до РЕЄСТРУ).
 

Суддя Самсін М.Л. двічі притягався до дисциплінарної відповідальності.

Рішенням Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 14 березня 2019 року № 741/2дп/15-18 суддю Самсіна М.Л. притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нього дисциплінарне стягнення у виді суворої догани- з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців.
 
Рішенням Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 29.03.2019 року № 996/1дп/15-19 суддю Самсіна М.Л. притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нього дисциплінарне стягнення у виді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом одного місяця.
 
В обох випадках дисциплінарні органи дійшли висновку, що суддею Самсіним М.Л. вчинено дисциплінарні проступки, передбачені пунктом 2 частини першої статті 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»- «Безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду заяви, скарги чи справи протягом строку, встановленого законом, зволікання з виготовленням вмотивованого судового рішення, несвоєчасне надання суддею копії судового рішення для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень».
 
Не буду акцентувати особливу увагу на тому, що відкрите дисциплінарне провадження знов стосується порушення суддею Самсіним М.Л. згаданих вимог ст.106 Закону (втретє), майже рік не направляв до РЕЄСТРУ згадані копії судових рішень.
 
Але вказане порушення є дріб’язковим, у порівнянні до тих порушень Закону, вчинених суддями згаданого суду (зловживань службовим становищем), що мною виявлені впродовж останніх двох місяців 2019 року, які засвідчують відсутність у РЕЄСТРІ більше 600 судових рішень по судових справах за 2013 рік. Тобто, в Кам’янка-Бузькому районному суді відсутніми є понад 600 судових справ? Мої численні звернення (скарги) до Вищої ради правосуддя на незаконні дії суддів згаданого Суду (читай злісне невиконання вимог Конституції та Законів України) залишаються не розглянутими, мої вимоги, щодо невідкладного звільнення з займаних посад всіх суддів цього суду (за ці систематичні зловживання службовим становищем) до цього часу Вищою радою правосуддя не розглянуті, а порушники Закону- судді цього Суду продовжують чинити судочинство. Вказана бездіяльність Вищої ради правосуддя може свідчити про те, що чиновники цього органу державної влади не зацікавлені у викритті корумпованих суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, використовуючи, їх як «кормушку», тобто для т.з. «формування» високопрофесійного корпусу суддів, що забезпечують «безумовне виконання вимог» Конституції та Законів України.
 
Я в черговий раз звертаюсь до Вищої ради правосуддя негайно розглянути питання, щодо законності перебування на займаних посадах керівника цього Суду- на мою думку, організатора та натхненника зловживань службовим становищем з боку всіх суддів цього суду- Самсіна М.Л., який впродовж більше шести років не тільки не контролював процес направлення суддями цього суду електронних копій судових рішень до РЕЄСТРУ, але й сам показував приклад, як порушувати вимоги Закону та систематично не вносити до РЕЄСТРУ судові рішення за 2013 та інші роки. Своєю бездіяльністю Вища рада правосуддя , на мій погляд, хоче «дотримати» цього суддю на займаній посаді, щоб він після численних зловживань та порушень Закону міг допрацювати на займаній посаді та отримати пенсію(чималу, за «мічурінство»)? Чи це правильно? Чи це справедливо по відношенню до необмеженого кола громадян України, яких систематично обдурював Суд і судді цього суду, не оприлюднюючи судові рішення?
 
Я знову і знову буду вимагати від Кам’янка-Бузького районного суду Львівськохї області невідкладного внесення до РЕЄСТРУ всіх раніше невнесених більше 600 судових рішень за 2013 рік.
 
Враховуючи те, що Суд майже не направляє до РЕЄСТРУ відсутні судові рішення по справах за 2013 рік (мабуть через їх відсутність), я вимагаю проведення ревізії, щодо наявності відсутніх у Суді судових справ. До Вищої ради правосуддя з цього питання звертатись- марна справа. Для цього прошу Генеральну прокуратуру України відкрити кримінальне провадження щодо організованої групи зловмисників- суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, які зорганізувались для отримання неправомірної вигоди для себе, систематичним вчиненням кримінальних правопорушень під назвою зловживання службовим становищем .
 
Додаток- прошу ознайомитись із «шедевром» суддівської майстерності , добросовісності та професійності судді Самсіна М.Л.- рішенням суду по справі № 446/64/17.
 
РІШЕННЯ ПО СПРАВІ від 20.01.17р

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642868

Лічильник