Увійти


Чому у Кам'янка-Бузькому суді не всі рівні перед законом?

Чому у Камянка Бузькому суді не всі рівні перед закономЗа останній місяць мною підготовлено та оприлюднено більше десяти публікацій про зловживання службовим становищем з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, зокрема , під назвами:
 
 1. Порушники Закону працюють у Кам’янка-Бузькому районному суді на Львівщині? - 06.08.2019р.
 2. Розповідь про порушення та порушників Єдиного державного реєстру судових рішень - 07.08.2019р.
 3. Невже Вища рада правосуддя формує високопрофесійний корпус суддів? - 07.08.2019р.
 4. Недбальство чи умисні дії члена ВРП по приховуванню кримінальних злочинів? - 08.08.2019р.
 5. В чому полягає парадокс Кам’янка-Бузького районного суду? - 10.08.2019р.
 6. Бездіяльність Вищої ради правосуддя= 400 зниклих справ у Кам’янка-Бузькому районному суді? - 28.08.2019р.
 7. Внаслідок бездіяльності Вищої ради правосуддя кількість зниклих справ у Кам’янка-Бузькому суді збільшилась до 500? - 29.08.2019 р.
 8. Бездіяльність не може бути вічною? - 31.08.2019р.
 9. За системні порушення Закону вимагаю позбавити суддівської мантії! - 03.09.2019р.
 10. Позовна заява до суду на суд? -10.09.2019р.
 11. Чому суддя Бакай І.А. надає неправдиву інформацію на запити? -12.09.2019р.
 12. Коли позбавлять мантії суддів Кам’янка-Бузького районного суду? - 13.09.2019р.
 
Хочу нагадати читачам, що мова ведеться про систематичні, впродовж майже десяти років, порушення суддями цього Суду вимог Закону України «Про доступ до судових рішень», щодо невнесення до Єдиного державного реєстру судових рішень значної кількості електронних копій судових рішень та інших процесуальних порушень, під час здійснення судочинства. Роками про цю проблему я згадував у своїх численних скаргах і до Суду і до інших високих кабінетів судової гілки влади та правоохоронних органів- як горохом об стінку. В свій час (приблизно у 2016-2017 роках) я виявив відсутніх у РЕЄСТРІ більше 10 тисяч судових рішень Кам’янка-Бузьког районного суду Львівської області, що не направлялись суддями до РЕЄСТРУ впродовж семи років (з 2010 року).

За два місяці 2019 року мною виявлена відсутність у РЕЄСТРІ судових рішень по 627 судових справах, які зареєстровані Судом у 2013 році. Це тільки за 2013 рік??? А, яка кількість невнесених судових рішень за інші роки залишилась? Звертаю увагу на те, що не дивлячись на численні нормативні документи ДСА України, рішення Ради суддів України, Закони України Кам’янка-Бузький районний суд під керівництвом судді Самсіна М.Л. вперто не виконував і не виконує свої службові обов’язки і всіляко зволікає з виконанням вимог згаданих документів. Мабуть, хтось тримає цього чиновника за одне місце?
 
Ознайомившись із останнім рішенням Вищої ради правосуддя № 996/1дп/15-19 від 29.03.2019 року стосовно судді Самсіна М.Л. (Про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.) звернув увагу на те, що скарги на нього поступали 01.08.2017 року від адвоката Андрухів Ю.О. (подана в інтересах Шевченка Т.Г.); 18.08.2017 року- від Павлеси Р.М., Павлеси О.І., Павлеси М.М. (скарги об’єднані в одну дисциплінарну справу). Скарга адвоката Андрухів Ю.О. стосувалась затягування постановлення ухвали про відкриття провадження у справі № 446/2210/16-ц за позовом ОСОБИ_1 до Львівської міської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини та порушення строків її розгляду. Встановлено, що питання про відкриття провадження у справі вирішено суддею Сaмсіним М.Л. через 9 місяців (строк для народження дитини-примітка автора) після надходження позовної заяви до суду. Внаслідок перевірки встановлено, що суддею Самсіним М.Л. порушено строк розгляду справи (через три місяці після відкриття провадження), а загальний строк перебування справи у провадженні судді- становить один рік.
 
У скарзі Павлеси Р.М., Павлеси О.І., Павлеси М.М. зазначено, що суддя Самсін М.Л. допустив затягування постановлення ухвали про відкриття провадження у справі № 446/2024/17 за позовом ОСОБА_2 до Кам’янка-Бузької міської ради про відшкодування моральної шкоди. Перевіркою встановлено, що суддя Самсін М.Л. безпідставно затягував та не вживав заходів для вирішення питання про відкриття провадження у справі (три місяці не вирішувалось питання про відкриття провадження).
 
Вища рада правосуддя кваліфікувала дії судді Самсіна М.Л., як неналежне ставлення до службових обов’язків, які він допустив внаслідок недбалості (статтею 367 КК України встановлене кримінальне правопорушення під назвою службове недбальство- примітка автора).
Як наслідок розгляду скарг- притягнення судді Самсіна М.Л. до дисциплінарної відповідальності у виді догани з позбавленням права отримання доплат до посадового окладу протягом одного місяця.
 
Вичитуючи рядки згаданого рішення ВРП звернув увагу на таке:
«ЗІ змісту характеристики, наданої до Вищої ради правосуддя головою апеляційного суду Львівської області Каблаком П.І., вбачається, що за час виконання обов’язків в.о. голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. зарекомендував себе, як висококваліфікований юрист і досвідчений спеціаліст. Постійно працює над підвищенням професійного рівня, систематично вивчає судову практику».
Мене здивувало, що голова апеляційного суду Каблак П.І. надав таку «класну» характеристику судді Самсіну М.Л., який , як «досвідчений спеціаліст та висококваліфікований юрист» систематично порушує вимоги Закону, допрацювався «над підвищенням свого професійного рівня» до того, що тисячі судових рішень не вносились до РЕЄСТРУ, а його дії ВРП кваліфікувались, як службове недбальство. З чим пов’язана така позитивна характеристика з боку голови апеляції? Може, це наслідок отримання неправомірної вигоди? Як позитив цієї характеристики суміщається, вписується до негативу порушень Закону , вчинених суддею Самсіним М.Л.?
 
Щоб вияснити причини притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Самсіна М.Л. у 2018 році звернувся до рішення ВПР № 741 /2дп/15-18 від 14.03.2018 року. За які порушення був притягнутий до дисциплінарної відповідальності - дисциплінарного стягнення у виді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом трьох місяців? Виявляється причина така сама- невжиття заходів для вирішення питання щодо відкриття провадження у справі № 446/1282/16 та безпідставне затягування розгляду справ № 446/1282/16 та № 446/665/14. Як і у останньому рішенні ВРП кваліфікувала дії судді Самсіна М.Л.- як неналежне ставлення до службових обов’язків (знову службова недбалість- ст.367 КК України).
 
Яку ж характеристику надав Самсіну М.Л. голова апеляційного суду Львівської області Каблак П.І. у 2018 році? Читаємо:
Зі змісту характеристики, наданої до Вищої ради правосуддя головою апеляційного суду Львівської області Каблаком П.І., вбачається, що за час роботи в.о. голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. зарекомендував себе висококваліфікованим юристом та досвідченим спеціалістом. До виконання своїх обов’язків ставиться сумлінно, забезпечує якісний розгляд справ. Працьовитий, цілеспрямований, дисциплінований, порушень етики судді не допускає. Справи до розгляду готує ретельно, грамотно складає процесуальні документи. Постійно працює над підвищенням професійного рівня, систематично вивчає судову практику, слідкує за змінами в законодавстві.
Як на мене, надання до ВРП таких неправдивих характеризуючи даних на суддю Самсіна М.Л. , які повністю спростовуються наявними матеріалами та фактами є службовим підробленням і за такі дії , мабуть, потрібно притягати голову апеляційного Суду до відповідальності, адже його характеристика була взята до уваги при вирішенні питання щодо притягнення судді Самсіна М.Л. до відповідальності. Де ж, та сумлінність, дисциплінованість і т.п.? Щось її навіть близько не видно у Суді! Вже офіційно встановлено, що судові справи у суді зникають - це підтверджується офіційними листами Суду по справі 446/1200/16, який впродовж півтора місяця проводив службову перевірку за фактом зникнення з архіву судової справи за 1993 рік, але так і не спромігся ні справи знайти, ні встановити, винних у її зникненні службових осіб (про згадані обставини читай у публікації за 2018 рік під назвою «Чи можуть «чудотворці» суду «Воскресити» втрачене судове провадження?»).
 
Хочу також привернути увагу читачів і до самого процесу притягнення до відповідальності cудді Самсіна М.Л. За порушення вимог Закону у 2018 році суддя Самсін М.Л. притягнутий до відповідальності- догана та позбавлення доплат на три місяці. У 2019 році, за таке саме порушення Закону суддя Самсін М.Л. притягнутий до відповідальності- догана та позбавлення доплат на один місяць. Де логіка покарання за порушення Закону? Мабуть, види покарання мали би застосовуватись у порядку: від менш суворого – до більш суворого, а не навпаки? Невже таке формальне відношення до притягнення до відповідальності суддів з боку ВРП буде сприяти «формуванню високопрофесійного корпусу суддів України»? Чи , може і в даному випадку хтось (невідомий) тримав члена ВРП за одне місце? Наступного разу, за аналогічне порушення Закону суддя Самсін М.Л. буде попереджений? А на четвертий раз- нагороджений премією???
 
Хочу зауважити, що мої скарги на такі самі незаконні дії судді Самсіна М.Л. так і залишились без розгляду і дисциплінарні провадження по них не відкривались. Чому? Що це за вибіркове судочинство? Десяток моїх скарг не розглянуто і «відфутболено» скаржнику.
 
Маючи певний досвід роботи з РЕЄСТРОМ хочу повідомити Вищу раду правосуддя, що таких порушень Закону ( за які суддя Самсін М.Л. двічі притягнутий до дисциплінарної відповідальності) – затягування строків відкриття проваджень та порушення строків розгляду судових справ у РЕЄСТРІ – десятки. І це не є новиною для членів ВРП. Чому мої заяви не приймались до уваги і не розглядались, у них теж вказані згадані порушення? Чому суддя Самсін М.Л. систематично порушує вимоги Закону і поводить себе так, ніби-то це не його, а він притягує когось до відповідальності? Чому згаданий суддя впродовж багатьох років щорічно тривалий час перебуває на лікарняних??? (Про це відомо багатьом місцевим жителям).
 
Кого «посадили» за пограбування будинку Самсіна М.Л. в м.Кам’янка-Бузька? Чому не розслідувані зловживання службовим становищем з боку слідчого судді Бакай І.А. та слідчих місцевої поліції, які займались досудовим розслідуванням згаданого злочину? Які коефіцієнти завантаженості вигадують члени ВРП стосовно судді Самсіна М.Л., який за 2013 рік не вніс до РЕЄСТРУ жодного судового рішення.
 
На мою думку, члени ВРП свідомо не притягують суддю Самсіна М.Л. до належної відповідальності- звільнення з займаної посади тому, що намагаються (отримали вказівку від утаємниченої особи) «дотримати» його до пенсії, хоч йому давно пора ловити рибу у своєму ставку в с. Сушно Радехівського району (це окрема тема для кримінального провадження). І такі незаконні дії вчиняються на шкоду інтересам невстановленого (необмеженого) кола осіб- громадян України, які користуються РЕЄСТРОМ, я вже навіть не згадую учасників проваджень, яким в першу чергу завдається шкода від незаконних дій згаданого судді. Вища рада правосуддя закриває очі на велику кількість порушень Закону, які чиняться у згаданому Суді. Завдяки неналежному ставленню до своїх службових обов’язків з боку судді Самсіна М.Л., інші судді цього суду теж беруть приклад з нього, як керівника Суду і, порушують Закон. Таким чином у цьому Суді панує атмосфера вседозволеності , безвідповідальності та кругової поруки, що межує з ієрархією організованого угрупування.
 
Звертаюсь до Генеральної прокуратури України та Президента України- невідкладно звернути увагу на беззаконня, яке чиниться у згаданому Суді. Чи, не пора відкрити кримінальне провадження на членів Вищої ради правосуддя, які умисно приховують незаконні дії суддів Кам’янка-Бузького районного суду? На Львівщині немає іншого такого Суду, у якому б, в таких масштабах і впродовж такого тривалого часу чинились порушення Закону України «Про доступ до судових рішень»! За які «заслуги» перед державою суддю Самсіна М.Л. повинні «дотримати» до пенсії на згаданій роботі? Видатки на його утримання (заробітну плату) сплачують прості громадяни через податки, які в першу чергу потерпають від суддівського беззаконня. Що вчинив такого надзвичайно позитивного і, за які «подвиги» судді Самсіну М.Л. встановлені такі преференції? Крім нарікань з боку простих громадян- нічого позитивного.
 
Ще у 2014 році громадські активісти району вимагала його звільнення з займаної посади. Чи, він забув, як до нього у кабінет приходили люди і вимагали написати заяву на звільнення? Чи, може судді не пам’ятають, як у 2017 році громадські активісти району вимагали звільнення суддів Бакай І.А. та Самсіна М.Л. з займаних посад? І що вони вчинили? Замість того, щоб зробити правильні висновки- почали переслідувати громадських активістів і простих учасників акції за вказані дії. Навіть кримінальні провадження відкрили! І що, це рахується нормальним у демократичному суспільстві? Чому, Вища рада правосуддя вчиняє злочинні дії і утримує на посаді службових осіб, які систематично порушують Закони? Чи, це не є таким самим зловживанням службовим становищем? Гроші ж на їх утримання витрачаються з Державного бюджету?
 
Щоб не бути голослівним і нагадати чиновникам прокуратури, поліції та Суду про те, що відбувалось кілька років назад пропоную ознайомитись із тими документами, які були вручені керівникам згаданих місцевих органів. Вони, мабуть про це забули? Ми їм нагадаємо!
 
Тому, я знову вимагаю від керівництва ВРП , правоохоронних органів (в першу чергу Генеральної прокуратури України) та Президента України вжити невідкладних заходів для наведення порядку та законності у місцевому суді, очистити цей орган судової влади від порушників Закону.
 
КОПІЯ РЕЗОЛЮЦІЇ ПРОТЕСТНОЇ АКЦІЇ 1
 
КОПІЯ РЕЗОЛЮЦІЇ ПРОТЕСТНОЇ АКЦІЇ 2
 
КОПІЯ РІШЕННЯ АКЦІЇ

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 162 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653794

Лічильник