Увійти


Нарешті дочекались «свята»! Кам’янка-Бузький суд оприлюднив 181 судове рішення за 2013 рік

Нарешті дочекались свята Камянка Бузький суд оприлюднив 181 судове рішення за 2013 рікОсь і сталось, чого так довго чекали громадяни. Нарешті Кам’янка-Бузький районний суд «розродився» судовими рішеннями по справах за 2013 рік. Це скільки часу, нервів, праці довелось докласти журналісту, щоб заставити суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області віддати громадянам України свої «борги», виконати вимоги Закону, свої службові обов’язки та оприлюднити приховані від загалу судові рішення.
 
Саме сьогодні, 17.09.2019 року, при перевірці РЕЄСТРУ встановлено, що Кам’янка-Бузький районний суд оприлюднив перші 181 судові рішення (з 627 відсутніх) по дуже «бородатих» справах.
 
Попередній аналіз показав, що із згаданих 181 судових рішень, 168 належить голові цього Суду, судді Самсіну М.Л. Саме він «герой» цього дня, «набрався» сміливості, щоб оприлюднити відсутні з 2013 року судові рішення. 13 судових рішень по справах за 2013 рік також направила до РЕЄСТРУ суддя Бакай І.А.
 
Вітаю суддів Суду та всіх зацікавлених осіб з такою «радісною» подією. Мабуть, з цього приводу потрібно влаштувати салют у Кам’янці-Бузькій? Щоб всі знали, що сталось у місті? Вхід до адмінбудинку суду потрібно застелити червоною ковровою доріжкою, а появу судді Самсіна М.Л. перед входом до Суду вітати квітами та пелюстками? Не зайвим, було би організувати ходу громадських активістів з квітами та оркестром до кабінету голови Суду? Райдержадміністрація та районна рада теж повинні тішитись, що судді стали «свідомими, чесними та законослухняними» перед громадою? З сьогоднішнього дня вони стали інакшими? Хабарів не будуть брати? Затягувати розгляд справ не будуть? Виносити неправосудні рішення теж не будуть? У календарі цей день місцеві жителі повинні пам’ятати на роки? Кому потрібно заживляти рани - до СУДУ? Можна нафантазувати ще багато іншого!
 
Хочу зауважити, що судді направили згадані судові рішення до РЕЄСТРУ у два заходи: 12 та 13 вересня 2019 року, тобто при бажанні, вони могли вчинити такі самі дії ще шість років назад. Але цього не зробили.Чому? Що заважало? Ч, чекали критичних публікацій журналіста?
 
А тепер, з нетерпінням будемо чекати решту - понад 400 судових рішень за 2013 рік. Очікуючи внесення, невнесених судових рішень, буду з натхненням вивчати практику суддів Суду, аналізувати причини несвоєчасного внесення цих, оприлюднених судових рішень, щоб «порадувати» їх новими «несподіванками», особливо це стосується судді Самсіна М.Л., якого з нетерпінням «чекає» риба у Сушнівському ставку на Радехівщині. Ну, а суддя Бакай І.А. сама повинна подбати про майбутнє місце роботи, мантію доведеться зняти.
 
Знову звертаюсь до Вищої ради правосуддя. Вже надані конкретні докази тривалих і систематичних правопорушень Закону з боку згаданих суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області (судді Самсін М.Л. та Бакай І.А.). 181 порушення Закону тільки за останній місяць! Це дорівнює 181 рішенню Вищої ради правосуддя! Чи цього замало для об’єктивного вирішення питання про притягнення їх до відповідальності та позбавлення права вдягати мантію? Чому, Вища рада правосуддя закриває очі на ці неподобства та суддівське свавілля? Скільки часу це можна терпіти?
 
Закликаю Вищу раду правосуддя негайно розглянути і вирішити питання про доцільність перебування цих суддів на займаних посадах та звільнення їх з роботи.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653744

Лічильник