Увійти


По третьому колу?

По третьому колуСкільки ще кругів журналістсько-запитових звернеь до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області потрібно намотати журналісту, щоб нарешті всі судові рішення по судових справах за 2013 рік були направлені до РЕЄСТРУ? В мене вже виникла підозра, що потрібно платити суддям за цю роботу. Скільки коштує внесення до РЕЄСТРУ одного судового рішення? Мабуть, за 2013 рік буде коштувати дорожче? Один-два долари США? Може більше?
 
Мабуть, калькуляцію мала би скласти Вища рада правосуддя, адже вона формує високопрофесійний корпус суддів? Вона буде «нагибати» суддів-порушників на певні суми коштів і тому, можливо, повинна оприлюднити тарифи, які ми будемо оплачувати за оприлюднення «бородато-невнесених роками» судових рішень. Мабуть, потрібно на сайті «Судова влада України» вказати- ціну одного судового рішення, невнесеного ще з 2010 року? Прошу оприлюднити тарифи!!! Узгодьте це питання з Державною судовою адміністрацією України!
 
Це ж, який ефект для бюджету судової гілки влади? А може, ці кошти потрібно скерувати на спец рахунок? Для високо посадовців?
 
Приблизно до таких роздумів доходжу у зв’язку з тим, що вже по третьому колу запитів з одного і того питання звертаюсь до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області. З поміж більше, як шістсот, невнесених судових рішень за 2013 рік, залишається невнесеними ще 400 судових рішень.
 
Я співчуваю рядовим працівникам Суду, які замість порушників Закону-суддів виконують вказівки керівництва суду і перевіряють сотні судових справ на предмет внесення до РЕЄСТРУ раніше невнесених судових рішень. Ну, чому вони повинні виконувати цю роботу, якщо порушники Закону-судді? Чому, голова Суду Самсін М.Л. при звільненні судді Горошко Л.Б. не проконтролював, що вона не внесла сотні судових рішень до РЕЄСТРУ? Чому сьогодні це повинні робити інші судді та працівники Суду? Нехай би він із своєї зарплати платив всім тим, хто сьогодні вносить невнесені судові рішення за суддю Горошко Л.Б., або за нього! А, їх велика кількість, сотні рішень. Знаю, що вже окремих працівників Суду настільки завантажили цією роботою, що вони почали змінювати своїм звичкам (після роботи).
 
Мабуть, потрібно звернути увагу в.о. голови Суду Самсіна М.Л. на це порушення трудового законодавства - сам порушив Закон, то сам його і виправляй! Не перекладай на чужі плечі свої проблеми!
 
Вже по третьому колу я почав писати журналістські запити до СУДУ з одних і тих самих питань. Поясню, що вже по десяти журналістських запитах мною до Суду направлені нагадування та повторні нагадування з вимогою надати запитувану інформацію про причини порушення суддями вимог Закону України «Про доступ до судових рішень» та не направлення до Адміністратора РЕЄСТРУ копій судових рішень по справах за 2013 рік.
 
На перші мої запити Суд ще реагував, навіть надсилав відписки, щоб я був «втішений» наданими неправдивими відомостями. А потім перестав взагалі реагувати на мої звернення. На більше ніж двадцять журналістських запитів- жодної реакції. Та й зрештою, як Суд може реагувати на порушення Закону, вчинене самими суддями? Невже, голова Суду буде позбавляти премії або доплати себе та інших суддів? Анекдот? Так, чи ні? Не маючи жодних аргументів для пояснень своїх незаконних вчинків, суд не може надати відповіді на просте питання у запитах-причини порушення вимог Закону? Отже, не маючи пояснення на просте питання, Суд вирішив просто ігнорувати мене, як людину, як журналіста, як громадянина України і не надавати взагалі відповіді на запити. Так простіше?
 
Тож я, знову звертаюсь до Вищої ради правосуддя. Ви, шановні члени ВРП сформували цей «високопрофесійний» суд, який впродовж десяти років порушує Закон, ігнорує правами, свободами та інтересами людей (порушує вимоги Конституції України), а Ви жодним чином не реагуєте на ці порушення і ховаєтесь за Регламентом( ми займаємось притягненням до дисциплінарної відповідальності по конкретних судових справах). А хто буде розгрібати масові порушення Закону вчинені суддями Кам’янка-Бузького районного суду? Чи, маємо закрити очі на це? А Ви, за те, що ми закриємо очі, тихенько будете отримувати «дивіденди»?
 
Я звертаюсь в черговий раз і до Генеральної прокуратури України і до Президента України. Масові порушення Закону у Суді! Це не просто одинокі випадки, а всі судді «хворі» на цю неправду, яку вони продукують щодня, впродовж десятка років. За цю неправду держава виплачує їм щомісячне велике грошове забезпечення. Невже за таке недбальство можна отримувати грошове забезпечення?
 
Пане Президенте України, це стосується питання до Вас! Ви обіцяли людям боротьбу з корупцією! Де вона? Мої звернення до Вас належним чином не розглядаються! А, Ви , закликаєте людей робити викриття корупції? Чи, така поведінка працівників Вашого Офісу теж запрограмована на цю «боротьбу»? Прошу звернути увагу на прізвища суддів цього суду при вирішені питання про судову реформу та призначення їх на посади.
 
Вже пішли по третьому колу запити з одного і того самого питання!

Невже судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області вирішили, що журналіст забуде або залишить їх в спокої по невнесених судових рішеннях? Ніколи! Всі судові рішення по справах за 2013 рік повинні бути оприлюднені! Це вимога Закону! Це не моя «захцянка»!

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
630
Перегляди статей
642544

Лічильник