Увійти


Вища рада правосуддя не знає, що робити з суддею Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А.?

ВРП не знає що робити з суддею Камянка Бузького районного суду Бакай ІСкільки ще публікацій можна написати про порушення вимог Закону з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області? Таке запитання я задав сам собі. І сам собі надаю відповідь- рівно стільки, скільки буде таких порушень виявлено. А тепер уявімо, що таких порушень є кілька сот. Значить кілька сотень буде таких публікацій? Сам так.
 
Чи добавиться авторитет у судової гілки влади від таких публікацій? Мабуть, що не добавиться. Чи буде більшою довірою користуватись Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області у громадян? Теж, думаю, що не буде більшої довіри.
 
Мене дивує, чому тоді Вища рада правосуддя не вживає відповідних заходів для очищення судових органів від порушників Закону? Мабуть для того, щоб такі журналісти або дописувачі, як я, постійно-періодично нагадували суддям та й членам ВРП про порушників закону? Саме, тому я знову, і знову нагадую їм про це.
 
Повертаємось до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, Суду який не перестає «чудити» з електронними копіям судових рішень по справах за 2013 рік. Ніяк Суд не може «вродити» всі судові рішення за вказаний рік і внести їх до РЕЄСТРУ. Не хочуть, або не можуть? Алгоритм дій суддів та аналіз тих судових рішень, направлених ними за останній місяць та кілька днів до РЕЄСТРУ свідчить про повну безвідповідальність та нехлюйство, окремих з них , при роботі по наповненню РЕЄСТРУ.
 
Звертаю увагу на ухвалу судді Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А., яку вона поставила 25 березня 2013 року по справі № 2-687/11 (надіслана судом 19.09.2019 року, зареєстрована 20.09.2019 року та оприлюднена 23.09.2019 року). номер судового провадження 2/446/38/14. Чому звертаю увагу на цю ухвалу?
 
Перше. Це судове рішення внесено суддею до РЕЄСТРУ з примусу журналіста. Якби не було чисельних журналістських запитів до Суду з приводу невнесення до РЕЄСТРУ судових рішень суддя Бакай І.А. до цього часу не оприлюднила б свій «витвір» мистецтва «справедливого» судочинства.
 
Друге. Це судове рішення приховувалось суддею від оприлюднення більше шести років.

Третє. Це судове рішення не є судовим рішенням, а «витвором» мистецтва судді Бакай І.А.

Крім номера справи, назви суду, дати, прізвища судді та фабули справи у цьому судовому рішенні більше нічого немає, немає ні описової (мотивувальної) частини, ні резолютивної. Після слова «Встановив»- біле поле і текст відсутній. Після слова «Ухвалив» біле поле і текст відсутній.
Четверте. Як Ви собі уявляєте шановні читачі? Справу відкрили у 2011 році, судове рішення ухвалили у 2013 році, а судове провадження відкрили у 2014 році? Так не буває!!! Це підробка!!! Фальсифікація!!!
 
Що ж це за судові рішення «нової форми»? Хто ж таке придумав?

Щоб не бути голослівним пропоную подивитись на це рішень власними очима.

Вища рада правосуддя не знає що робити з суддею Камянка Бузького районного суду Бакай І
Читачі можуть заперечити і , щоб виправдати такі «огріхи» судді можуть зауважити, що це одинокий випадок, мовляв з ким не буває. Я б теж погодився на таке, але мушу відмітити, що такі судові рішення Кам’янка-Бузького районного суду до РЕЄСТРУ направлені і суддею Самсіним М.Л. і неодноразово- суддею Бакай І.А., тобто вони зустрічаються досить часто.
 
Як це називається? Недбальство? Зловживання службовим становищем? Службове підроблення?
 
Чи, може за таку роботу треба преміювати суддів?
 
Хочу звернути увагу на те, що я не вникаю у більш приховані порушення закону. Наприклад, в цьому конкретному випадку потрібно звернути увагу на те, що термін розгляду згаданої справи явно прострочений(справа від 2011 року, а судове рішення приймається у 2013 році). Однозначно, що строк розгляду справи затягнутий. Можна і далі проводити аналіз по кожному судовому рішенню. Але , того, що лежить на поверхні достатньо, щоб зробити певний висновок про недисциплінованість судді та недобросовісне відношення до виконання своїх посадових обов’язків.
 
Отже, в черговий раз звертаю увагу членів ВРП на порушення вимог Закону (читай ст.106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів) з боку судді Бакай І.А. Таких порушень з її боку багато. Потрібно, щось робити із цим. Не можна залишати без уваги виявлені порушення.

Якщо за такі порушення не буде притягнення до відповідальності конкретного судді, через певний час всі судді будуть направляти до РЕЄСТРУ саме такі судові рішення (без описової та резолютивної частини). Очікую відповідного реагування ВРП на згадану публікацію.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 180 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
638
Перегляди статей
653803

Лічильник