Увійти


Чому суддя Печерського суду порушує вимоги закону?

Чому суддя Печерського суду порушує вимоги закону19.07.2019 року із заявою про вчинене кримінальне правопорушення суддею Франківського районного суду м. Львова звернувся до Генеральної прокуратури України. У Генеральній прокуратури знайшовся «мудрогелик», якому Закон не вказівка і він, замість того, щоб внести відомості, викладені у заяві до ЄРДР, «відфутболив» мою заяву до прокуратури області. А далі самі розумієте, що сталось…
 
У відповідності до вимог КПК України оскаржив бездіяльність, рішення чи дії прокурора- «мудрогелика» до Печерського районного суду м. Києва, скаргу зареєстрували та розподілили слідчому судді Соколову О.М.
 
Справа була призначена до розгляду на (???) 22.10.2019 року (три місяці не розглядалась скарга), хоч вимогами ст.306 КПК України, встановлений строк розгляду такого виду скарг-72 години з моменту поступлення скарг до Суду. Мені можуть заперечити і вказати на велику завантаженість цього Суду. А, мене це не цікавить! Чому виникає завантаженість суддів і, яка завантаженість мені знати не потрібно! Є вимоги Закону і вони повинні виконуватись суддями! Є Державна судова адміністрація, яка забезпечує суди необхідною кількістю суддів. Вона формує і відповідає за кількість суддів у Суді. Нехай працюють у дві зміни, якщо в одну не можуть забезпечити своєчасність розгляду заяв та скарг.
 
Продовжую тему. Враховуючи відсутність коштів для доїзду до Печерського суду для участі у судовому засіданні я направив заяву про забезпечення дистанційного розгляду моєї скарги у режимі відео конференції. Слід відмітити, що суддя Соколов О.М. на противагу судді цього ж Суду Григоренко І.В., розглянув мою заяву та дійшов висновку про наявність підстав для задоволення мого клопотання про проведення відеоконференцзв’язку з Залізничним районним судом м. Львова.

Як таке може бути? Один і той самий Суд (Печерський) з одного і того самого питання ухвалює різні (протилежні) судові рішення? Суддя Григоренко І.В. заявляє, що відсутність коштів -не є вагомою причиною для проведення судового засідання у режимі відеоконференції, а суддя Соколов О.М.- навпаки, задовольняє клопотання про проведення розгляду скарги у режимі відео конференції. Чому так? Може для судді Григоренко І.В. сума, яку я повинен витратити на доїзд до Києва у 1000 грн.- є копійки, а для судді Соколова О.М., як і для мене, пенсіонера- це є суттєві кошти, що він і взяв до уваги при постановленні цього судового рішення.
 
Але, що суддя Григоренко І.В., що суддя Соколов О.М. -при розгляді моїх скарг порушили строки їх розгляду, встановлені вимогами ст.306 КПК України. Чому?
 
А тепер саме головне. Отримавши судове рішення про проведення судового засідання 22.10.2019 року у режимі відеоконференції, з’явився у вказаний час до Залізничного районного суду. І що ж виявилось? 15 хвилин працівник Залізничного районного суду м. Львова намагався зв’язатись із Печерським районним судом м. Києва для налагодження відеозв’язку. Марна справа! Ніби Суд вимер, ніби нікого не було на робочих місцях о 10-40 год. Суд на зв’язок не вийшов і відеоконференція не відбулась. Мабуть, суддя не прийшов на роботу? Чому, ніхто не попередив?
 
Дві з половиною години мого власного часу пішло на вітер. Хто винен у цьому? Яка шкода завдана мені такими незаконними діями? Мінімальна заробітна плата у погодинному форматі за 2019рік становить 25,13 грн., тобто за 2,5 год. цей розмір становить 62,82 грн. Мабуть, було би логічним стягнути з заробітної плати судді Соколова О.М. вказану суму коштів тільки за те, що я загубив через нього 2,5 години власного часу, який міг би використати для інших цілей(за умови, якщо він без поважних причин не з’явився на роботі).
 
Хочу зауважити, що сьогодні вже десятий день минає після того, як не відбулась відео конференція з Печерським районним судом м. Києва, а мене так ніхто і не повідомив про причини відсутності судді Соколова О.М. на робочому місці, чому не відбулась відео конференція, і чи відбудеться взагалі, розгляд моєї скарги. Невже мені відмовили у доступі до правосуддя?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708452

Лічильник