Увійти


Що це - службове підроблення судді Кравціва О.Р.?

Що це службове підроблення судді Кравціва ОНагадаю читачам, що 04.11.2019 року відбулось перше судове засідання Львівського окружного адміністративного суду під головуванням судді Кравціва О.Р. по розгляду мого позову до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області.
 
Процес відкриття судового засідання та розгляду моєї заяви про відвід судді Кравціва О.Р. мною вже згаданий у публікаціях під назвою «Невже суддя Кравців О.Р. обдурив журналіста ?» та «Як суддя Кравців шукав відсутній відзив відповідача у судовій справі?».
 
Настала черга згадати про наслідки розгляду моєї заяви про відвід судді Кравціва О.Р. (суддя зачитав ухвалу у судовому засіданні під відеозапис).
 
Ухвала називається:
«Про необгрунтованість заявленого відводу та передачу вирішення питання про відвід іншому судді, визначеному в порядку, встановленому ч.1 ст.31 Кодексу адміністративного судочинства України».
Після нарадчої кімнати суддя Кравців О.Р. зачитав текст згаданої ухвали за 1 хвилину та 38 секунд (відео ). Після оголошення тексту цієї «Ухвали», суддя запитав в мене, чи мені зрозуміле судове рішення і на цьому судове засідання закінчилось. Вже під час перегляду відеозапису процесу оголошення цієї ухвали звернув увагу на такі «дріб’язкові» та принципові порушення судді Кравціва О.Р. Всі, хто буде уважно дивитись відео може звернути увагу на те, що суддя Кравців О.Р. , зачитав повний текст ухвали, без посилання на те, що мотивувальна частина тексту відсутня., тобто відразу після вступу, без обгрунтування та пояснень своїх дій ( чому відсутнє посилання на Закон) суддя Кравців О.Р. зразу ухвалив:
 
  • визнати заяву необгрунтованою;
  • провадження зупинити;
  • заяву про відвід передати для реєстрації та визначення іншого судді.
 
Також суддя Кравців О.Р. зачитав, що ухвала набирає сили негайно після її проголошення, що оскарженню не підлягає, що окремо не оскаржується, що заперечення проти такої ухвали можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду. Все. На цьому судове засідання закінчилось!
 
Невже суддя Кравців О.Р. сподівався, що журналіст «зап’є холодною водою» порушення Закону з його боку? Чому, в судовому засіданні не було проголошено, що зачитувався текст лише вступної та резолютивної частини ухвали, як це зазначено у тексті повної ухвали, що надійшла на мою адресу?
 
У тексті ухвали Суду за підписом судді Кравціва О,Р. вказано наступне:
 
«В судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частину ухвали».
Звідки взявся цей запис у цьому документі? Невже суддя Кравців О.Р. здійснює судочинство за формулою «стелі»? У судовому засіданні такого оголошення не було! В залі судового засідання він не вказував, що зачитується тільки вступна та резолютивна частина ухвали, він проголосив (зачитав) повний текст ухвали, без обґрунтування правової позиції Суду. Чому він так вчинив?
 
Пропоную уважно подивитись відео. Крім того, те що зачитаний текст ухвали був повним свідчить і те, що у судовому засіданні суддя Кравців О.Р. не оголошував дату та годину судового засідання, у якому буде проголошено повний текст ухвали. Таким чином я був позбавлений можливості бути присутнім у судовому засіданні при проголошенні повного тексту цієї ухвали. Це, що справедливе судочинство? Чи це замовне судочинство, наперед сплановане? А, з другого боку, чому суддя Кравців О.Р. ухвалу про свій відвід не обгрунтував одразу у судовому засіданні? Чому порушена ст.242 КАСУ? Яка причина відкладати складання повного тексту ухвали у нарадчій кімнаті? В чому складність такої ухвали? Невже, щоб сфальсифікувати її? Тобто, складається враження, що суддя Кравців О.Р. умисно пішов на фальсифікацію судового рішення, зачитавши його короткий текст і не повідомивши про це учасників судового засідання та інших присутніх, щоб отримати час для вчинення інших дій, щодо «Замітання» слідів своїх правопорушень, вчинених під час розгляду цієї справи.
 
 
Про порушення суддею Кравцівим О.Р. вимог Закону свідчить ч.11 ст.40 КАСУ, у якій зазначено, що:
«питання про відвід має бути розглянуто не пізніше двох днів з дня надходження заяви про відвід …»,
тобто, з огляду вказану вимогу Закону суддя Кравців О.Р. сам собі встановив строки розгляду моєї заяви про відвід, склавши повний текст ухвали (як він вказав у судовому рішенні) 06.11.2019 року. Іншим словами, моя заява про відвід судді Кравціва О.Р. мала би бути розглянутою 05.11.2019 року вже іншим суддею цього суду, а не суддею Кравцівим О.Р. тільки на наступний день? Одночасно і суддя Сподарик Н.Т. теж «тягнула гуму» і не розглядала мою заяву відповідно до вимог закону.
 
Наперед спрогнозую, що суддя Кравців О.Р. буде пояснювати такі дії помилкою , забудькуватістю або чимось іншим. Але хочу, вказати, що весь текст мотивувальної частини цього судового рішення є незаконним, він незаконно внесений до цього судового рішення, адже у залі судового засідання не згадувалось про те, що зачитаний текст ухвали- це вступна та резолютивна частина.
 
Отже, маємо факт повної фальсифікації судового рішення суддею Кравцівим О.Р. під час розгляду судової справи за позовом журналіста до Кам’янка-Бузького районного суду. Вказані незаконні дії судді Кравціва О.Р. розглядаю у контексті можливого «замовлення» по цій справі, тому що дуже багато «випадкових» порушень з боку цього судді. Ось і суддя Сподарик Н.Т. , яка розглянула мою другу заяву про відвід судді Кравціва О.Р. знову посилається на мою незгоду з процесуальним рішенням судді Кравціва О.Р., хоч фактично порушення Закону вчинив суддя Кравців О.Р., не забезпечивши мені можливості надання відповіді на відзив по справі, заявивши на своє виправдання у судовому засіданні, що у письмовому провадженні не передбачена така дія з боку позивача, як надання відповіді на відзив. У ухвалі про відкриття провадження суддя Кравців О.Р. забезпечив надання відповідачу відзиву на позовну заяву, вказавши норму закону та, встановивши строк на надання такого відзиву. Щодо наступних дій позивача, а саме надання відповіді на відзив згідно ст.163 КАСУ, суддя Кравців О.Р. не передбачив для мене і у ухвалі про відкриття провадження навіть не згадав, що може свідчити про його умисні дії, щоб позивач не надавав відповідь на відзив і таким чином, щоб справа розглядалась тільки за наявними двома видами документів- позовом та відзивом. Про умисність таких незаконних дій судді Кравціва О,Р. свідчить і той факи, що у судовому засіданні 04.11.2019 року він заявив мені, що спрощене провадження (письмове) не передбачає надання відповіді на відзив. То може суддя Кравців О.Р. взагалі «скасував» не тільки цю вимогу Закону, але й ст.164 КАСУ, якою встановлено надання відповідачем заперечення на відповідь на відзив позивача? Чому суддя Кравців О.Р. не виніс судового рішення з приводу моїх незаконних дій, щодо долучення до справи відповіді на відзив?
 
Підсумовуючи викладене, хочу зауважити, що такі «дрібнички»- ненадання відповіді на відзив, не проголошення у суді мотивувальної частини, не розгляд клопотання про забезпечення прямої трансляції судового засідання, назвати опискою відсутність у справі зареєстрованого відповідним чином відзиву на позов та інші, якраз і свідчать про упереджене ставлення судді до розгляду цієї справи. Якщо суддя Кравців О.Р. вважає, що можна проголошувати текст ухвали без пояснення і обґрунтування прийнятого рішення, приховуючи проголошення короткої частини ухвали від учасників судового засідання, то в мене складається дві думки з цього приводу: або він не може бути суддею(професійна кваліфікація під знаком запитання) або він вчинив умисні дії на шкоду моїм інтересам та на користь іншої сторони провадження- Кам’янка-Бузького районного суду.

А, як розцінити дії судді Кравціва ОР., який у ухвалі про призначення справи до розгляду вказав на наявність у справі відзиву за № 35905 від 04.10.2019 року, хоч фактично такого не було у справі? У судовому засіданні зніяковіло(а може робив вигляд?) суддя похапцем почав розшукувати відсутній відзив, але не знайшовши його заявив, що це описка? Якщо це описка, чому не виправлена ще до початку судового засідання? Чому суддя у судовому засіданні не розглянув моє клопотання про долучення до справи відзиву за № 35905 від 04.10.2019 року? На якій підставі, чим це підтверджується, що це була описка? Яким чином суддя це встановив без ознайомлення із відповідним журналом? Чи так треба було пояснювати? Чому одразу у судовому засіданні суддя не вжив заходів для встановлення наявності описки? Для цього було достатньо зробити технічну перерву, представити у зал судового засідання журнал реєстрації вхідних документів суду і переконатись, який документ зареєстрований за згаданим номером і чи відповідає, тому який вказаний у ухвалі суду. Суддя не звернув увагу на мою усну пропозицію і додане клопотання, заявивши про описку, а вже після проголошення незаконного судового рішення(ухвали про необґрунтованість заявленого відводу) навмисно приховав і наявність короткого тексту і не попередив учасників засідання про дату та годину складання повного тексту ухвали(порушення ч.6 ст.259 КАСУ). Чому? Саме тому, щоб мати час для «обгрунтування» описки- виправлення фальсифікації?
 
Суддя Сподарик Н.Т. вдруге підтверджує мою незгоду з рішенням Суду і не бачить у документах очевидних порушень Закону з боку судді Кравціва О.Р. Фактично судді переклали на мене свої правопорушення, які ними вчинені під час розгляду справи. Як це називається? Мабуть, зловживання службовим становищем? Вони ж чинять судочинство-справедливе чи не справедливе.
 
Що ж мені лишається робити у такому випадку? Перше, втретє заявити відвід судді Кравціву О.Р. Не може бути такого, щоб цей суддя розглядав таким «дивним чином» мою справу.

Друге, потрібно написати скаргу на незаконні дії судді Кравціва О.Р. та судді Сподарик Н.Т. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вимогою проведення кваліфікаційного оцінювання та долучення до досьє всіх публікацій по цій справі. Третє, потрібно написати скаргу до Вищої ради правосуддя на незаконні дії судді Кравціва О.Р. та судді Сподарик Н.Т., вчинені ними при розгляді заяв про відвід судді Кравціва О.Р. Четверте, написати заяву про вчинені кримінальні правопорушення суддею Кравцівим О.Р. до ДБР та Генеральної прокуратур України.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 145 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
685946

Лічильник