Увійти


Скільки разів ще притягнуть суддю Самсіна М.Л. до відповідальності?

Третя Дисциплінарна палата11 грудня 2019 року відбулось чергове засідання Третьої дисциплінарної комісії палати Вищої ради правосуддя, до порядку денного якого було включено питання про розгляд скарги автора цієї публікації на суддю Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.
 
Звичайно, мені хотілось би бути присутнім при розгляді скарги на незаконні дії судді Самсіна М.Л., але через брак коштів для доїзду до Києва я не зміг бути присутнім під час розгляду скарги.
 
 
12.12.2019 року на сайті Вищої ради правосуддя ознайомився з результатами розгляду питань порядку денного, витяг з якого подаю читачам:
 
Результати розгляду питань порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 грудня 2019 року
 
11 грудня 2019 року відбулося засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.
 
У ньому взяли участь члени Третьої Дисциплінарної палати: Л.Швецова, В.Говоруха, П.Гречківський, Л.Іванова, В.Матвійчук.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання Третя Дисциплінарна палата вирішила (ухвалила):

1. Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргою Жукова О.С., притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області САМСІНА Маркіяна Леоновича та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.
Секретар Третьої

Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя Л.А. Швецова
 
Але, жодного задоволення від того, що суддю Самсіна М.Л. притягнули до відповідальності, я не отримав. Чому? Тому, що все продовжується, так, як і було раніше, Закони порушуються і жодних висновків з дисциплінарних стягнень судді не роблять. Скільки разів вже його притягали до відповідальності? Щось змінилось? Таке враження, що ці засідання ВРП їм(суддям) «по- барабану», мабуть платять за це?

Свіжий приклад.

18.11.2019 року слідчий суддя Самсін М.Л. за наслідком розгляду скарги Дмитренка І.В. щодо невнесення до ЄРДР слідчим Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парієм А.В. відомостей про вчинене кримінальне правопорушення, постановлена ухвала, якою суд задоволив скаргу потерпілого у кримінальному провадженні і зобов'язав слідчий відділ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області виконати дії відповідно до ст.214 КПК України та внести відомості до ЄРДР. Поясню читачам, що мова ведеться про погрози вбивством Дмитренку І.В., які лунали на його адресу під час побиття К.М.
 
Сьогодні 12.12.2019 року, майже місяць минув з дати ухвалення цього судового рішення. Суддя Самсін М.Л. палець об палець не вдарив, щоб ця ухвала запрацювала- копії ухвали до скаржника Дмитренка І.В. не направив, електронної копії до Реєстру не направив, мабуть не надав і копії цього судового рішення до слідчого відділу поліції. Хоч слідчий Парій А.В. і був присутній у залі судового засідання при розгляді скарги Дмитренка І.В., але порядок має бути дотриманий- копія ухвали повинна бути скерована слідчому. Якщо слідчий поліції не отримає копії ухвали , він і не буде вчиняти жодних слідчих дій. Тобто, цілий місяць відомості до ЄРДР не вносяться і досудове розслідування за фактами погроз вбивством не розслідуються.
 
З другого боку, суддя Самсін М.Л. добре знає, що впродовж доби (на другий день) після ухвалення судового рішення в суді електронна копія повинна бути направлена до РЕЄСТРУ. Станом на сьогоднішню дату електронної копії судового рішення по справі № 446/1840/19 від 18.11.2019 року до РЕЄСТРУ не внесено.
 
У відповідності до вимог ст.106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» суддю може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності в порядку дисциплінарного провадження за «несвоєчасне надання суддею копії судового рішення для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень». Але і це для судді Самсіна М.Л. вже пройдений етап - з 2010 року тисячами не вносяться до РЕЄСТРУ судові рішення у Кам’янка-Бузькому суді і нічого йому за це немає. Він вже звик до цього. Вища рада правосуддя теж звикла до цих «фокусів» суддів цього суду і не реагує на мої скарги, повертаючи їх пачками мені назад. Мабуть, в Україні не існує жодного іншого такого суду, де б так нагло ігнорувалось чинне законодавство.. Вже дійшло до того, що на мої скарги взагалі немає жодної реакції: ні ухвали про прийняття, ні ухвали про залишення без розгляду. Взагалі невідомо, що робиться із моїми скаргами. Так, ніби, до суду звертається інопланетянин, а не громадянин України. ВРП теж не поспішає розглядати мої скарги. Якщо в цьому суді впродовж багатьох років заяви, скарги після реєстрації повертаються позивачам , скаржникам, заявникам супровідними листами????
 
Про що можна взагалі говорити в таких випадках??? Хіба про те, що за даними керівника апарату цього суду, такі дії пояснюються внутрішнім переконанням судді??? Тобто, після реєстрації справи в суді, суддя який супровідним листом (не судовим рішенням) повертає справу до ініціатора позову- керується не Законом, а внутрішнім переконанням (тобто, суддя сам себе переконав порушити Закон)??? Десятки справ невідомо, кому, для чого , на якій підставі, за яку суму винагороди повернуті ініціаторам звернень.
 
А тепер ще одне питання, яке може торкатись багатьох громадян, які звертаються до Кам’янка-Бузького районного суду. Сьогодні, Дмитренко І.В. отримав копію згаданого судового рішення за відсутності судді Самсіна М.Л. на робочому місці (Дмитренку І.В. повідомили, що він у відрядженні), але за його підписом??? Щоб було зрозумілим, як таке могло статись поясню, що працівники суду користуються факсимільною печаткою судді Самсіна М.Л., тобто за його відсутності окремі працівники суду можуть засвідчити підписом (факсимільним) судді Самсіна М.Л. будь-який документ. Уявляєте, що можна засвідчити? Хіба це правильно і законно??? І це рахується нормальним явищем? Вже апеляційні інстанції звертали увагу судді Самсіна М.Л. на незаконність його дій, а він і далі продовжує порушувати Закон.
 
Скільки разів ще потрібно притягнути суддю Самсіна М.Л. до відповідальності, щоб він припинив порушення Закону?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670927

Лічильник