Увійти


Невже справа судді Дубеля зшита «білими» нитками?

Невже справа судді Дубеля зшита білими ниткамиПочнемо з того, що 04.06.2013 року у Дрогобицькому міськрайонному суді Львівської області зареєстровано позовну заяву позивача Пецюх С.І. до відповідача- Виконавчого комітету Дрогобицької міськради (третя особа на стороні відповідача Іванців Анастасія Михайлівна) про визнання протиправним рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та його скасування. Фактично згаданим позовом оскаржувалось право Іанців А.М. на поштову адресу за місцем її проживання в м.Дрогобичі по вул. Грюнвальдській,  що тягне за собою і інші обмеження її прав та свобод. 04.06.2013 року суддя Дубель Р.М. постановив ухвалу про відкриття провадження у справі.

09.12.2014 року по справі № 442/3999/13-а ухвалена постанова Суду, якою позов задоволений, а саме- визнано протиправним та скасовано п.2.5 п.2 рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № 448 «Про надання дозволу громадянам міста на переведення нежитлових приміщень у  житлові  і житлових в нежитлові та присвоєння поштових адрес»  від 15.11.2012 року. Тобто згаданим судовим рішенням  скасовано поштову адресу , за якою проживала і проживає до цього часу Іванців А.М.

Тому нею була оскаржена постанова Дрогобицького міськрайонного суду до апеляційної інстанції. Львівський апеляційний адміністративний суд в порядку письмового провадження розглянув скаргу Іванців А.М.  на постанову Дрогобицького міськрайонного суду від 09.12.2014 року у справі за позовом Пецюха С.І. до виконкому Дрогобицької міської ради, про визнання протиправним та скасування рішення. Ухвалою віж 08.04.2015 року  апеляційну скаргу Іванців А.М. апеляційна інстанція залишила без задоволення, а постанову Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 09.12.2014 року –без змін.

Здавалось би все законно і можна не згадувати про цю справу. Але Іванців А.М. відчуваючи, якісь «підводні течії»  у цій справі  вирішила поцікавитись ходом виконання цих судових рішень і звернулась з запитами до Дрогобицької міськради.  Що ж виявилось?

А виявилось те, що за період часу з 2014 року по 2019 рік судове рішення Дрогобицького міськрайонного суду від 09.12.2014 року по справі № 442/3999/13-а у Дрогобицьку міську раду не надходило, що підтверджується офіційним листом виконкому Дрогобицької міської ради № 3-17/10247 від 03.12.2019 року.

Потрібно  пояснити, що суддя Дрогобицького міськрайонного суду Дубель Р.М. 06.07.2016 року звернувся до Вищої ради правосуддя з заявою про відставку і 04.08.2016 року до Верховної ради України було скеровано подання про звільнення Дубеля Р.М. з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відпустку. Насправді дрогобичани добре знають про події, які передували звільненню Дубеля Р.М. з посади судді, а саме про затримання правоохоронцями  його помічника Якиміва Івана на хабарі  у 2000 доларів США.

Отже, з часу ухвалення судового рішення у справі № 442/3999/13-а(09.12.2014 року) до дати написання заяви про відставку (06.07.2016 року)  у судді Дубеля Р.М.було достатньо часу, щоб направити судове рішення на виконання до Дрогобицької міської ради. Він цього не зробив. Чому? Не виконав свої посадові обов’зки?  А може у цьому судовому рішенні криються якраз ті «підводні» течії, через які суддя і не направляв до міської ради це  судове рішення?

У судовій справі знаходиться довіреність  на представлення інтересів  Пецюха І.І. в суді (проживає в США)  від 06.09.2013 року, яку останній надав своєму братові Пецюху С.І. , зареєстрованому  в м. Дрогобичі по вул. Південній строком на три роки. Тобто і позовна заява і всі інші документи по справі до Суду надавав  Пецюх С.І., що вказав адресу  реєстрації та проживання в м. Дрогобичі  по вул. Грюнвальдській.

 Але одночасно з копії витягу РЕЄСТРУ речових прав за 2017 рік  вбачається, що власником частини  житлового будинку по вул. Грюнвальдській  в м. Дрогобичі  (44/100) є Яциків С.І.(а не Пецюх С.І.),  як це вказано у довіреності, що зберігається у судовій справі, адже відомості до РЕЄСТРУ вносились на підставі паспорта, виданого Яциківу ще у 2009 році.  Невже Пецюх С.І. на час подання позову був вже Яциківим С.І.? Якщо це відповідає дійсності- то це кримінальне правопорушення- використання  документів, у які внесено неправдиві відомості.

Напрошується і інше питання.  Чому,  суддя Дубель Р.М.  прийняв до провадження справу з  документами, у які внесено неправдиві відомості? Чому ухвалив судове рішення  за цими документами? Навмисні незаконні дії судді Дубеля Р.М., чи  службова недбалість?  Як можна розцінювати  згадані судові рішення? Неправосудні??? Мабуть,  однозначно можна говорити про те, що викладена інформація потребує ретельної перевірки правоохоронними органами, адже ці відомості  свідчить про ознаки службового підроблення, вчиненого колишнім суддею Дубелем Р.М. на користь іншої сторони провадження?

А, хто оцінив,яку шкоду цими незаконними судовими рішеннями завдано Іванців А.М.? До цього часу ці незаконні судові рішення чинні, не скасовані.  

Що буде далі, будемо повідомляти.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670939

Лічильник