Увійти


ВРП розглянула скаргу журналіста - рішення додається

ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додаєтьсяУ вересні мною була оприлюднена публікація під назворю «Коли позбудуться мантії судді Кам’янка-Бузького суду?», а нещодавно- «Скільки ще разів притягнуть суддю Самсіна М.Л. до відповідальності?». Ці дві публікації об’єднує одна тема- ухвалення суддею Самсіним М.Л. судового рішення по справі № 446/64/17,та порушення вимог чинного законодавства при внесенні копії судового рішення до РЕЄСТРУ (судове рішення до РЕЄСТРУ внесено двома-трьома реченнями)???
 
Вища рада правосуддя 11 грудня 2019 року за наслідком розгляду моєї скарги оголосила догану судді Самсіну М.Л. з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця та надіслала на мою адресу копію рішення Третьої дисциплінарної палати.
 
Нижче надаю копію рішення ВРП по цьому питанню для ознайомлення читачів.

Але, хочу відмітити те, що ВРП прийняла рішення про накладення дисциплінарного стягнення на суддю за скаргою журналіста, який не був стороною провадження у справі, який не знав і не знає до цього часу ні позивача- Саксін Галину Євгенівну, ні її родину. Тобто, скарга була скерована тільки за те, що суддя порушив вимоги Закону!!! Також хочу зауважити, що вся інформація для скерування скарги до ВРП здобута у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Жодна особа не зверталась до журналіста з цього приводу!!!
 
Потрібно відмітити, що неодноразово Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області на мої запити про надання інформації згідно Закону України «Про доступ до судових рішень» відмовляв мені тільки на тій підставі, що я не був стороною провадження. Рішення ВРП поставило на законом встановлене місце суддів Кам’янка-Бузького суду.
 
Наведу витяг з тексту рішення ВРП з цього питання:
«… чинним законодавством не передбачено жодних обмежень щодо звернень будь-яких осіб (незалежно від процесуального статусу у судовій справі) зі скаргою щодо дисциплінарного проступку судді до Вищої ради правосуддя. Метою дисциплінарного провадження є виявлення у поведінці судді дисциплінарних проступків та притягнення судді до дисциплінарної відповідальності, а не захист прав чи інтересів скаржника.
Тому сам факт надходження до Вищої ради правосуддя дисциплінарної скарги Жукова О.С. стосовно судді Самсіна М.Л. був правовою підставою для початку дисциплінарного провадження та його здійснення Дисциплінарною палатою у порядку, визначеному чинним законодавством».
 
Отже, викладене дає підстави сподіватись, що ВРП не зупиниться на цьому епізоді незаконних дій судді Самсіна М.Л. Таких фактів є чимало і мені здається, що й сам суддя Самсін М.Л. не пам’ятає їх всіх.
 
Одночасно, викладене є прикладом для інших громадян, яким відомі аналогічні факти порушень чинного законодавства з боку суддів Кам’янка-Бузького районного суду для їх оскарження.
 
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 1
 
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 2
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 3
 
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 4 
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 5
 
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 6
 
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 7
 
ВРП розглянула скаргу журналіста рішення додається 8

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 317 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
656
Перегляди статей
670916

Лічильник