Увійти


Чию скаргу розглядав суддя Самсін М.Л.?

Чию скаргу розглядав суддя Самсін М.Лg
 
18.11.2019 року слідчий суддя Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л. розглянув у судовому засіданні скаргу Дмитренка І.В. щодо оскарження рішення, дій чи бездіяльності слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області, які полягали у невнесенні відомостей, викладених у заяві(клопотанні) про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР.
 
 
За наслідком розгляду скарги суддя Самсін М.Л. зобов’язав слідчого Кам’янка-Бузького ВП внести до ЄРДР відомості, викладені у заяві Дмитренка І.В.
 
Можна торжествувати- суд прийняв справедливе судове рішення!!! Але не все так просто, як воно здається. Отримавши копію згаданої ухвали Суду читаю мотивувальну частину :
« До слідчого судді Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області звернулась Баюн О.Є. із скаргою про визнання бездіяльності слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР і просить зобов’язати слідчий відділ Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області внести відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР згідно заяви про вчинене кримінальне правопорушення».
Наступний абзац тексту ухвали:
«Скаржник Дмитренко І.В. в судовому засіданні підтримав вимоги скарги та просив скаргу задовольнити.
 
Прокурор Косовська І.А. в судовому засіданні заперечила проти скарги.
 
Представник слідчого відділу Кам’янка-Бузького ГУ НП у Львівській області Парій А.В. в судовому засіданні заперечив проти скарги».
Далі у тексті судового рішення вказані мотиви прийняття судового рішення, яким слідчого Кам’янка-Бузького ВП зобов’язано внести відомості, викладені у заяві Дмитренка І.В. до ЄРДР.
 
Але залишається нез’ясованим питання, чому мотивувальна частина судового рішення починається із розгляду скарги Баюн О.Є.? Хто, така Баюн О.Є? Яке вона має відношення до скарги Дмитренка І.В?.
 
Будучи присутнім у згаданому судовому засіданні я не чув, щоб суддя Самсін М.Л. згадував про скаргу Баюн О.Є.? Невже суддя автоматично (на підсвідомому рівні) вніс у текст цього судового рішення відомості, які він хотів приховати від загалу?
 
Можливо Баюн О.Є дійсно зверталась із скаргою до Суду про визнання бездіяльності слідчих, які не внесли до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення? Чому у РЕЄСТРІ відсутнє таке судове рішення?
 
Як розуміти вказане судове рішення судді Самсіна М.Л.? Чию скаргу він все таки розглядав у судовому засіданні- Баюн О.Є , чи Дмитренка І.В.?
Для наглядності надаю першу сторінку судового рішення судді Самсіна М.Л. по справі Дмитренка І.В.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684262

Лічильник