Увійти


Прокуратура приховує злочини?

Прокуратура приховує злочиниНедавно у своїх публікаціях під назвою «Прокурор Друзюк М. не знає законів України?» та «Чиї інтереси захищає прокурор Друзюк М.?» мною згадувалось про невжиття належних заходів з боку керівництва Радехівської місцевої прокуратури до порушників Закону- слідчих Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області при досудовому розслідуванні кримінальних проваджень, відкритих за ознаками злочинів, вчинених службовими особами Старояричівської сільської ради.
 
Вимальовується приблизно така схема: службові особи Старояричівської сільської ради вчиняють кримінальні правопорушення, журналіст виявляє ці кримінальні правопорушення і відкриває кримінальні провадження, які прокуратура скеровує по підслідності до Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області. Слідчі згаданого органу поліції під час досудового провадження у цих кримінальних провадженнях систематично вчиняють порушення службової дисципліни і роблять все для того, щоб закрити ці кримінальні провадження. Журналістом виявляються згадані правопорушення і скеровуються скарги до Радехівської місцевої прокуратури , ГУ НП у Львівській області , обласної прокуратури, Генеральної прокуратури України для вжиття заходів, щодо припинення порушень кримінально-процесуального законодавства з боку слідчих Кам’янка-Бузького ВП. Керівництвом безпосереднього місцевого органу прокуратури не вживаються заходи для припинення порушень Закону і фактично приховуються від притягнення винних осіб до відповідальності, таким чином створюється благодатне підгрунтя для подальших зловживань, бездіяльності та корупції.
 
Ну, як можна назвати дії прокурора Друзюка М.,який у відповідь на скаргу, щодо вчинення слідчим Парієм А.В. порушень вимог ст.41 КПК України і прохання організувати службове розслідування порушень службової дисципліни цим слідчим, направляє скаргу Дмитренка І.В. до т.в.о. начальника Кам’янка-Бузького ВП Бути О.М.(для проведення службового розслідування), який одночасно є начальником слідчого відділу поліції. Зовні все ніби-то добре, прокурор зреагував! Але, що далі відбулось, прокурора не цікавить? Начальник слідчого відділу районної поліції не має права проводити службове розслідування і про це прокурору Друзюку М. добре відомо. Для чого він направив скаргу Дмитренка І.В. у слідчий підрозділ поліції? Відповідь напрошується тільки одна- для приховування від службового розслідування згаданого порушення з боку слідчого Парія А.В. Слід зауважити, що ця скарга до цього часу не розглянута, службове розслідування не проводилось і нічого не зроблено. Все завдяки прокурору Друзюку М.!!!
 
18.11.2019 року у судовому засіданні Кам’янка-Бузького районного суду Львівській області розглядалась скарга Дмитренка І.В., щодо оскарження бездіяльності слідчого Кам’янка-Бузького ВП та невнесення до ЄРДР відомостей, викладених у його клопотанні про вчинення кримінального правопорушення. У судовому засіданні виявилось, що ні слідчий поліції, ні прокурор в очі не бачили клопотання Дмитренка І.В., на копії якого проставлений штамп отримання черговим Кам’янка-Бузького ВП цього документа, що знаходиться у Дмитренка І.В.
 
Мало того, що не бачили такого клопотання, то й зовсім не вжили жодних дій для організації проведення службового розслідування зникнення у стінах поліції документа , поданого потерпілим Дмитренко І.В. про вчинене кримінальне правопорушення. До цього часу службове розслідування з цього приводу не проводилося і зловмисник, який приховав від реєстрації та подальшого розгляду цього клопотання до цього часу не встановлений і до відповідальності не притягнутий. Чому? Тому, що ці порушення дисципліни приховуються керівником Радехівської місцевої прокуратури Друзюком А.
 
Я вже навіть не згадую про ті порушення вимог КПК України, які приховані прокурором Друзюком М. у досудовому розслідуванні тих кримінальних проваджень, які відкриті за моїми заявами ще у 2017-2018 роках. Прокурор Друзюк М. так і не пояснив, чому прокуратура не надала відповідь про законність винесення постанови слідчого поліції від 27.12.2018 року про закриття кримінального провадження № 12018140060002327.Чому керівництво місцевої прокуратури не розглянуло порушення Закону з боку процесуального прокурора, який погодився із закриттям кримінального провадження? Що, теж в долі? В чому полягає діяльність прокуратури щодо нагляду за дотриманням законності у досудовому розслідуванні? Чому, прокурор Друзюк М. не виявляє факти порушень Закону і не вживає заходів для припинення цих порушень? За, що йому держава виплачує грошове утримання? Чому порушення Закону виявляє журналіст, а не прокуратура??? В чому полягає особиста зацікавленість прокурора Друзюка М. у приховуванні від розкриття злочинів???
 
Викладене дає підстави стверджувати, що прокурор Друзюк М. може бути зацікавленою стороною у нерозкритті кримінальних правопорушень, відкритих стосовно зловживань службових осіб Старояричівської сільської ради.
 
Мабуть, пора втрутитись у цей процес ДБР? Хоч і серед тамтешніх працівників є чимало таких самих, як і в інших правоохоронних органах.
 

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
664
Перегляди статей
684240

Лічильник