Увійти


Коронавірус, карантин, поліція і суд.

Коронавірус карантин поліція і суд20.03.2020 року виникла необхідність побувати у приміщенні Залізничного районного суду м.Львова. При вході до Суду поліцейський наряд, перевіривши документи повідомив, що без маски до суду не пропустять. Мої зауваження, щодо відсутності масок у продажі в аптеках міста на них жодного впливу не мали, мовляв є така вказівка і вони її виконують. Довелось надіти, завбачливо приготовлену маску, щоб потрапити до Суду. В цей час з приміщення цієї установи виходив мужчина без маски на обличчі, на що мною було звернуто увагу поліціянтам. Вони пояснили, що цей мужчина заходив до Суду у масці і їх не цікавить, чому він вийшов без неї.


Отож , пройшовши у приміщення Суду почав заходити з одного кабінету до іншого (через неможливість отримати для ознайомлення справу про проведення відео конференції). Цікаво, що у кабінетах та коридорах працівники суду знаходились без масок, та й сторонні особи (навіть працівники поліції), теж були без масок.
 
В пошуках запитуваної справи виявив обман з боку однієї працівниці суду, яка заявила мені, що секретар судового засідання судді Кирилюка знаходиться у відпустці. Тільки завдяки тому, що пошук «правди» привів до приймальні голови Суду знайшли «відпускника», що знаходився у кабінеті судді Кирилюка А.І., який надав для ознайомлення запитувану справу.

Ну і, як називається поведінка згаданої «баришні» суду? Вона сидить з ним в одному кабінеті і мені повідомляє брехливу інформацію про перебування Максима у відпустці, який в цей час підшиває справи у кабінеті судді Кирилюка А.І.?
 
Якщо б я повірив цій обманщиці, повернувся і пішов додому? Знову, через певний час, в умовах карантину, добиратись до суду не зовсім приємно, погодьтесь. Я навів приклад елементарної службової недбалості з боку працівниці цього Суду в умовах карантину.

А тепер, хочу привернути увагу до головної теми моєї публікації - коронавірусу, карантину та розхлябаності, безпечності , корупції, яка може мати плачевні наслідки.

Прийшовши до Суду і, побачивши працівників без масок (за наявності вказівки поліцейським без масок нікого до приміщення не пропускати ) в мене виникло логічне припущення, що така вказівка поступила для того, щоб убезпечити працівників Суду від можливого привнесення вірусу з вулиці відвідувачами. Тобто, керівництво Суду побачило загрозу саме з вулиці, від адвокатів, заявників-скаржників, інших сторін проваджень. Але при цьому Суд зовсім не звернув увагу на те, що самі працівники Суду можуть нести загрозу для відвідувачів. Хто дасть гарантію, що станом на час мого відвідування приміщення Суду всі з ким я спілкувався не мали вірусу? Ніхто! Тоді, чому при вказівці керівництва Суду не пропускати до приміщення осіб без масок- всі працівники Суду перебували без засобів особистого захисту? Що це, безпечність?
 
Невже , вони зайшли в масках і всі, як один зняли їх у кабінетах Суду? Тоді для чого такий «цирк» і жарти з смертельним вірусом? Напрошується висновок, що поліція при вході до Суду правильно вчинила, вимагаючи від мене наявність маски? Але, тоді напрошується висновок про те, що у приміщенні суду всі працівники Суду несуть потенційну загрозу відвідувачам, спілкуючись із ними без масок. 
 
Вже при виході із суду звернув увагу на те, що працівник Суду заходив без маски і поліція йому жодного зауваження не зробила. Чому? Він свій? Він не має вірусу? З ким він спілкувався до приходу на роботу? Що робив до появи у суді? Чи, поліція прокоментує так само, як і у випадку з невідомим мужчиною –« він заходив у масці»!
 
Цю тему можна продовжувати обсмоктувати з усіх сторін. Впевнений, що так само перепуск громадян до приміщень суду відбувається у всіх без винятку установах судової системи, що засвідчує нашу «ментальність» та по- фігову бездіяльність. При такому відношенні до карантину та заходам безпеки ми точно будемо мати не один сплеск захворюваності, в тому числі у Судах, де «один одного знає» і тому, маски при вході надівають, а при виході знімають.

Уявімо собі, що було би з нарядом поліції за таких самих дій у Китаї? А, що би було з головою Суду? Чи, може потрібно нагадати, як покарали заражену коронавірусом особу у Китаї за те, що втікла з місця перебування на карантині?

Хочу нагадати, що наше суспільство знаходиться на самому початку епідемії корона вірусу. А, що буде далі за такої розхлябаності не тільки громадян, а й службових осіб органів влади?

Невже чужі «граблі» не вчать?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 292 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
709698

Лічильник