Увійти


Особливості досьє судді Самсіна М.Л.?- частина 2.

Особливості досьє судді Самсіна М.Л. частина 2Продовжуючи вивчення досьє судді Самсіна М.Л. звернув увагу на наступні обставини.
 
У анкеті суддя Самсін М.Л. надав відомості про розглянуті справи та матеріали у 2012 році(див. розділ 8.2 анкети та додатку до листа ВККСУ від 21.02.2018 року № 21-885/18).
 
Суддя подав кількість розглянутих у звітному періоді справ:
 • Кримінальних проваджень- 29;
 • Цивільне судочинство- 253;
 • Адміністративне судочинство- 131;
 • Справи про адміністративне правопорушення- 155
 • Всього-568 справ.
Щоб переконатись у достовірності викладеної інформації, звернувся до Єдиного державного реєстру судових рішень. На мій запит система надала інформацію про кількість ухвалених судових рішень судді Самсіна М.Л. за 01.012012-31.12.2012 року.
 
Всього до РЕЄСТРУ станом на 08.04.2020 року включено (направлено) 288 судових рішень, в тому числі за формою судочинства:
 
 • Кримінальне-1
 • Цивільне- 90
 • Адміністративне- 196
 • Справи про адміністративні правопорушення-1.
Причому із вказаної кількості судових рішень (288) – 10 були направлені до РЕЄСТРУ 30.05.2019 року, тому фактично на дату складання анкети судді всього обліковувалось 278 судових рішень, а не справ, відомості про які фактично до РЕЄСТРУ внесено ще менше. Ну і, як назвати такі дії судді, який надав неправдиву інформацію до ВККСУ? Як порівняти 568 справ до 278 судових рішень? А де ж решта судових рішень?
 
Якщо державний службовець надає до державної установи завідомо неправдиві відомості про себе (свою діяльність), знаючи про можливу їх перевірку, виникає цілком закономірний висновок про «договорняк», що ніхто не буде перевіряти ці відомості у стінах Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Тобто, суддя Самсін М.Л. «порішав» всі питання з головою ВККСУ Козьяковим С.- майже два роки минуло, як суддя Самсін М.Л. не з’явився на кваліфікаційне оцінювання і нічого не сталось, з роботи його не звільнили, він продовжує працювати, отримувати заробітну плату, хоч все частіше і частіше перебуває на «лікарняних»??? (це окрема тема).
 
Як на мене, є всі підстави звертатись до правоохоронних органів про вчинення суддею Самсіним М.Л. кримінального правопорушення.

Це можна робити на підставі ПІДТВЕРДЖЕННЯ, скріпленого власноручним підписом судді Самсіна М.Л.:
«Я, Самсін Маркіян Леонович, своїм підписом засвідчую, що всі вказані в анкеті дані є правдивими і точними, повними і достовірними, даю згоду на проведення перевірки відомостей, повідомлених мною у анкеті. Визнаю та погоджуюсь, що вказані дані можуть бути перевірені Вищою кваліфікаційною комісією суддів України або за її запитом іншими державними органами.
 
Я визнаю, що надана мною недостовірна(зокрема неповна інформація), яка може свідчити про мою недобросовісність, може мати наслідком не підтвердження моєї здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді або відповідності займаної посади.

Визнаю та погоджуюсь, що з метою надання допомоги Вищій кваліфікаційній комісії суддів України в оцінці моєї біографії та кваліфікації Комісія має право запитувати та підтверджувати інформацію і документи стосовно мене у будь-яких юридичних і фізичних осіб.
 
Уповноважую будь-які державні.правоохоронні органи, юридичних та фізичних осіб надавати Вищій кваліфікаційній комісії суддів України всю інформацію, яку вони можуть мати про мене(публічну, особисту чи конфіденційну), з метою надання допомоги в оцінці моєї біографії та кваліфікації.
 
Анкета заповнена мною, Самсіним Маркіяном Леоновичем».
Відомості надані ним у анкеті судді не відповідають дійсності. Напрошується логічне запитання- чи відповідні службові особи перевіряли досьє судді Самсіна М.Л. і викладену ним інформацію на предмет правдивості і точності, повноти і достовірності? Мабуть, ніхто не перевіряв? Складається враження, що суддівське досьє-суцільна брехня, надана суддею для того, щоб продовжити собі т.з. «кар’єрний» ріст по службі або просто допрацювати до пенсії. Чи, може суддя у такий спосіб жартує з ВККСУ?
 
На підтвердження викладеного, надаю ще одні відомості.
 
Розділом 8.4 Додатку до листа ВККСУ передбачено надання інформації про скасовані судові рішення, ухвалені у 2012 році.
 
Суддя Самсін М.Л. надав наступні відомості про скасовані судові рішення:
 • Кримінальні провадження-5
 • Цивільне судочинство-11
 • Адміністративне судочинство-16
 • Справи про адміністративні правопорушення- 2.
Знову для перевірки доброчесності судді Самсіна М.Л. звернувся до РЕЄСТРУ. У 2012 році Апеляційний суд Львівської області постановив 46 судових рішень по судових справах, ухвалених Кам’янка-Бузьким районним судом під головуванням судді СамсінаМ.Л.

Всі вказані судові рішення мною оглянуті і встановлено, що по кримінальних провадженнях скасовано 7 судових рішень, а не 5, як вказано у досьє. По цивільному судочинству скасовано 5 судових рішень, по адміністративному – 0 судових рішень, по справах про адміністративні gравопорушення – 1 справа.
 
Щоб ще глибше перевірити доброчесність судді Самсіна М.Л. перевірив і наявність у РЕЄСТРІ оскаржуваних у апеляції судових рішеннях судді Самсіна М.Л. за вказаний період.
 
Для прикладу наведу наступне:
 
Апеляційний суд Львівської області 14.02.2012 року своїм рішенням у справі № 22-ц-1342/12 скасував рішення Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області від 21.06.2011 року, якого у РЕЄСТРІ немає. Аналогічним чином встановлена відсутність у РЕЄСТРІ багатьох інших судових рішень, в тому числі:
 
 • оскаржуваної постанови судді Самсіна М.Л. від 08.07.2011 року по кримінальній справі ( скасована Постановою апеляційної інстанції від 24.02.2012 року у справі № 11-149/12);
 • оскаржуваної постанови судді Самсіна М.Л. від 26.01.2012 року( повернута апеляційною інстанцією до Кам’янка-Бузького районного суду 14.03.2012 року у справі 1311/1-25/10);
 • оскаржуваної постанови судді Сaмсіна М.Л. від 07.03.2012 року по кримінальній справі (скасована Постановою апеляційної інстанції 30.03.2012 року у справі № 1311/230/2012).
Скільки і яких судових рішень наплодив суддя Самсін М.Л. за час свого керівництва у Кам’янка-Бузькому районному суді? Хто це знає? Ніхто. Що в них робиться, можна тільки здогадатись! Але, на моє глибоке переконання, їх відсутність у РЕЄСТРІ є запрограмована, спланована і передбачувана. Суцільна брехня пронизала досьє судді Самсіна М.Л. і це всіх влаштовує- і Вищу раду правосуддя, і Вищу кваліфікаційну комісію суддів України. Ось тільки простим людям від «справедливого» судочинства судді Самсіна М.Л. дуже і дуже прикро, як я вже згадував кілька років назад старий Чмерук ходив до Самсіна М.Л. за судовим рішенням до своєї смерті, але так і не отримав його.

Продовження дослідження досьє продовжується, «квіточки» попереду.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693168

Лічильник