Увійти


Особливості досьє судді Самсіна М.Л.- частина 3.

Особливості досьє судді Самсіна М.Л. частина 3Чи знають читачі, як навчаються судді у Національній школі суддів України? Мабуть, що не кожен це може знати. Я теж не знав до певного часу, поки не поцікавився досьє судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна Маркіяна Леоновича.
 
У досьє № 02558 згаданого судді вказано(це відомості вказані самим суддею), що він проходив підготовку-перепідготовку у Львівському регіональному відділенні Національної школи України:
 • 20.02.2012 року - 02.03.2012 року, (72 години)
 • 28.11.2012 року (8 годин)
 • 24.09.2014 року (8 годин)
 • 23.02.2015 року - 06.03.2015 року (72 години)
 • 11.09.2017 року - 15.09.2017 року (40 годин).
Як бачимо, згідно наданої інформації підготовка суддів організована на відповідному рівні, щоденно заняття продовжувались 8 годин. Кожного разу (5 разів) за наслідком підготовки суддя Самсін М.Л. отримував сертифікати про те, що пройшов відповідний курс, семінар, тренінг, тощо.

Щоб переконатись, наскільки правдиво, точно, повно і достовірно суддя Самсін М.Л. надає відомості до свого досьє я вирішив перевірити цю інформацію через інші джерела, благо є така інформаційна система, як Єдиний державний реєстр судових рішень, який теж наповнюється суддями. Одразу хочу внести ясність- таку роботу (перевірку відомостей досьє) мала би проводити Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Але вона цього не робить і тому в досьє багатьох суддів можна знайти таке лукавство (???).
 
Отож, через РЕЄСТР встановлено, що:
 • під час навчання 20.02.2012 року- 02.03.2012 року суддя Самсін М.Л. ухвалив два судових рішення- 23.02.2012 року , ухвалу у цивільній справі № 2-1007/11 та 29.03.2012 року, ухвалу у адміністративній справі № 2-а-911/11);
 • під час навчання 24.09.2014 року суддя ухвалив дві ухвали у цивільних справах- № 446/540/14 та № 446/173/14;
 • під час навчання 23.02.2015 року- 06.03.2015 року суддя Самсін М.Л. ухвалив судове рішення – рішення суду у цивільній справі № 446/609/14;
 • під час навчання 11.09.2017 року- 15.09.2017 року суддя Самсін ухвали п»ять судових рішень- три 11.09.2017 року, одне 13.09.2017 року і одне 15.09.2017 року, всі у відкритих судових засіданнях.
Після викладеного в мене з’явилося логічне запитання- чи може суддя Самсін М.Л. одночасно, в одну і ту саму дату, вчитись у школі суддів та здійснювати судочинство у приміщення Кам’янка-Бузького районного суду? Можливо таке і можна буде колись робити, якщо людство навчиться пересуватись у просторі і часі віртуально (наприклад за допомогою машини часу, тощо). На даний час, мені видається така можливість у судді Самсіна М.Л. відсутня. Тобто, він не міг одночасно навчатись і проводити судові засідання.

Викладена інформація засвідчує можливі дві «історії»- або підготовка (перепідготовка) суддів у Національній школі суддів це фікція, або, викладені відомості про ухвалення судових рішень у вказані дати є фальсифікацією цих судових рішень.
 
Припустимо , що у Національній школі суддів України систематично вчиняють «халявні» курси перепідготовки- значить долучені до досьє судді сертифікати і все інше є теж таким «хал явним»? Значить, і знання тих семінарів та тренінгів в судді Самсіна М.Л. є теж відповідно «халявно- брехункове»?
 
Якщо ж припустити, що навчання було поставлено на відповідному рівні, всі учні-судді у вказані дати від години-до години перебували на навчанні (від 09-00 год. до 18-00 год.) то суддя Самсін М.Л. аж ніяк не міг попасти у приміщення Кам’янка-Бузького районного суду після навчань, щоб у неробочий час (приміщення суду після закінчення робочого часу здається під охорону) за участі прокурора, секретаря судового засідання, сторони провадження із застосуванням технічних засобів провести відкрите судове засідання по одній із згаданих справ або ухвалити іменем України судове рішення про відкриття провадження або залишення без розгляду.
 
Хочу звернути увагу читачів на ще одну сторону цих судових рішень, адже кожне ухвалювалось за участі секретаря судового засідання Грубої Л.М. (так вказано у кожному судовому рішенні), тому проглядається можливе підроблення цих судових рішень, засідання по яких у вказані дати фактично не проводились і такі не ухвалювались, а значить можна підозрювати суддю Самсіна М.Л. у вчинені кримінального правопорушення.
 
Отже, в досьє судді Самсіна М.Л. внесено явні неправдиві відомості (чи, стосовно навчання, чи, стосовно судочинства). Ці відомості мали би віднайти службові особи ВККСУ, а не журналіст, які за виконувану роботу отримують заробітну плату. Схоже, що така інформація членів ВККСУ недуже цікавить, що змахує на «договорняки», щодо не перевірки певних видів інформації, внесеної до досьє. З врахуванням того, що суддя не з’явився у визначену дату для проходження тестування до ВККСУ, з врахуванням викладеної інформації, виникають думки, що все наперед сплановане. А, як тоді розуміти власноручне підтвердження анкети судді Самсіна М.Л. про відповідність викладеної інформації фактичним даним? Це ж явне нехтування вимогами Закону з його боку та злочинне недбальство.
 
А з другого боку, чомусь ніхто не хоче припустити,що суддя змучився на цій роботі, хоче відпочити від неї, навіть на екзамен до ВККСУ не поїхав. Чому тоді очільники ВККСУ та ВРП не дадуть людині можливість добровільно піти з посади, запитавшись в нього про це. Ну не хоче він працювати!!! Він краще буде рибу у ставку розводити та продавати!!! Відпустіть його!!! Не мучте!!!
 
Тому, хочеться запитатись у керівництва ВККСУ, чи не затягнулась пауза, коли буде продовжено тестування та кваліфікаційне оцінювання судді Самсіна М.Л.? Пора визначитись! На його місце вже давно чекають молодші судді.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693126

Лічильник