Увійти


Особливості досьє судді Самсіна М.Л.- фальсифікатора судових рішень-ч.4?

Особливості досьє судді Самсіна М.ЛЦе ж скільки треба затратити часу, зусиль та праці, щоб вивести на «чисту воду» фальсифікатора судових рішень - голову Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.?
 
Для тих читачів, хто не знайомився із моїми попередніми публікаціями під назвою «Особливості досьє судді Самсіна М.Л.» частини № 1, № 2 та № 3 нагадаю, що на підставі наявних офіційних документів (документів досьє судді Самсіна М.Л. та відомостей Єдиного державного реєстру судових рішень) встановлено, що суддя Самсін М.Л. у 2018 році не з’явився на кваліфікаційне оцінювання до ВККСУ, що у досьє відсутній текст присяги судді Самсіна М.Л., що відомості досьє судді про кількість розглянутих у 2012 році судових справ (568) не відповідає кількості справ (фактично судових рішень за вказаний період) - 288 судових рішень; що відомості досьє судді Самсіна М.Л., щодо вказаних дат (строків) навчання на перепідготовці у Національній школі суддів України засвідчують неправдиву інформацію, викладену ним, щодо здійснення судочинства у вказані дати(читай фальсифікація або справ, або неправдива інформація щодо проходження навчання у НШСУ).
 
 
Між іншим, потрібно згадати, що всі відомості вказані у досьє судді скріплені його підписом (правдиві та точні, повні і достовірні, як він вказав), що інакше, як лукавством та не доброчесністю назвати не можна.
 
21.02.2020 року після півторарічного перебування у різних членів ВРП мені було відмовлено у відкритті дисциплінарного провадження на суддю Самсіна М.Л. (висновок про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження за відсутності ознак дисциплінарного проступку в діях судді Самсіна М.Л. склав член Першої Дисциплінарної палати ВРП Маловацький О.В.). Всупереч вимог Регламенту ВРП попереднє вивчення та перевірка скарги здійснювалась членами згаданої установи Малошенковою Т.М., Василенко А.В. та Маловацьким О.В. з порушенням розумних строків. Крім того, Маловацьким О.В. в порушення вимог Регламенту здійснено запит до судді Самсіна М.Л. по обставинах скарги для надання пояснення останнім(вимогами Регламенту пояснення від суддів відбирається після відкриття дисциплінарного провадження).
 
Щоб отримати детальні відомості про обставини проведення перевірки моєї скарги, до ВРП мною скеровано запит, у відповідь на який мені надано копію висновку члена ВРП Маловацького О.В. від 10 .02.2020 року, що не взагалі не має його підпису. Такий висновок міг «намалювати» будь-який інший член ВРП для того, щоб «замилити мені очі». Чому я так стверджую? Справа у тому, що згідно наданої мені копії рішення Вищої ради правосуддя № 1329/0/15-19 від 14 травня 2019 року «Про розподіл справ (матеріалів), що перебували на розгляді у членів Вищої ради правосуддя, повноваження яких припинено», Маловацький Олексій Володимирович відрахований із штату Вищої ради правосуддя 30 квітня 2019 року.
 
Виникає цілком закономірне питання, яким чином Маловацький О.В. міг 10 лютого 2020 року складати висновок за результатами розгляду моєї дисциплінарної скарги, якщо ще у квітні 2019 року він був звільнений із штату ВРП? Хто може мені це пояснити? Це питання підлягає розслідуванню правоохоронними органами!!!
 
Але підемо далі. При розгляді скарги та під час її перевірки суддя Самсін М.Л. надав члену ВРП Маловацькому О.В. відомості про показники роботи за період з 01.01.2016 року по 31.12.2019 року (показники за 2016-2017 роки включені до досьє судді Самсіна М.Л.), з яких вбачається, що у провадженні вказаного судді перебувало (кримінальних, цивільних, адміністративних справ/матеріалів, справ про адміністративні правопорушення)- 2 969 справ/матеріалів, з яких розглянуто- 2 577 справ/матеріалів.
 
«Врахуванню також підлягає те, що з 25 по 30 січня 2018 року; з 26 лютого по 3 березня 2018 року; з 10 по 21 серпня 2018 року; з 14 по 21 вересня 2018 року; з 28 січня по 25 лютого 2019 року; з 26 лютого по 26 березня 2019 року; з 5 квітня по 3 травня 2019 року; з 10 по 20 червня 2019 року; з 11 по 20 травня 2019 року суддя Самсін М.Л перебував на лікарняному. З 06 по 19 квітня 2017 року; з 10 по 17 лютого 2017 року; з 24 по 28 квітня 2017 року; 25 травня 2017 року; з 07 по 25 серпня 2017 року; з 05 по 06 жовтня 2017 року; з 9 по 21 жовтня 2017 року; з 07 по 10 листопада 2017 року; з 15 по 23 лютого 2018 року; з 16 січня по 14 лютого 2018 року; з 24 по 27 квітня 2018 року; з 01 серпня по 06 вересня 2018 року; з 02 по 19 жовтня 2018 року; з 07 по 09 листопада 2018 року; з 04 по 07 грудня 2018 року – у відпустці.
 
Мої перевірочні дії через РЕЄСТР показали, що у дати перебування на лікарняному суддя Самсін М.Л. вчинив розгляд судових справ, по яких ухвалив 21 судове рішення, а за час відпусток - 81 судове рішення.
 
Як можна кваліфікувати такі дії суді Самсіна М.Л.? Перебуваючи на навчанні у НШСУ та отримуючи відповідні сертифікати - розглядає судові справи та ухвалює судові рішення; знаходячись на лікуванні суддя Самсін М.Л. без дозволу лікарів знову поспішав на роботу для вчинення судочинства; перебуваючи у відпустках він теж не спокійно не відпочивав, домовлявся із сторонами проваджень про розгляд судових справ ? Чи таке може бути? Чи, це законно? Чи, це вигадка судді? Невже він такий патріот своєї роботи, професіонал високого гатунку, справжній юрист, що всі зусилля спрямовує на благо України?
 
Але, якщо вникнути у все це по закону - вимальовується досить неприглядна картина -суддя Самсін М.Л. систематично зловживає службовим становищем, вносить до офіційних документів, які проголошуються від імені України - завідомо неправдиві відомості. Як відомо у кожній судовій справі є дві сторони, одна з них завжди залишається у виграші, а інша у програші. На, яку сторону працював суддя Самсін М.Л. , незаконно вносячи до судових рішень дати, під час яких він перебував на лікарняному, у відрядженні, чи відпустці? Мабуть легко перевірити?
 
Більше сотні сфальшованих судових рішень? Це, яку кількість людей він обдурив?
 
Мабуть є підстави вважати, що ці судові рішення ухвалені незаконно, а значить зацікавлені сторони можуть спиратись на цю публікацію для звернення до суду з заново виявленими обставинами про підробку того чи іншого судового рішення. А може, одразу звертатись з заявами про вчинене кримінальне правопорушення до САП, НАБУ, ДБР? Але є й інші справи, у яких зацікавлених осіб може не бути, можливо крім сфальшованої дати- до судового рішення внесені інші неправдиві відомості? А як, бути із ухвалами слідчого судді у кримінальних провадженнях? Це чистий кримінал, підроблення дати ухвали про надання слідчим поліції доступу до відомостей , що охороняються Законом? А як, бути з вироком у кримінальному провадженні?
 
Для того, щоб потенційні заявники могли визначитись з цим питанням буду оприлюднювати «проблемні» судові рішення поступово.
 
На закінчення повертаюсь до висновку члена ВРП Маловацького О.В. Чому, він не перевіряв відомості надані суддею Самсіним М.Л.? Чому, сприйняв їх на віру за чисту монету? А взагалі, хто ж перевіряв мою скаргу , хто ж писав висновок? Чи не є це прямою корупційною ознакою? Висновок не має підпису члена ВРП, виготовлений невідомо ким. Чи, це просто дитячі забавки членів ВРП? Що за цим ховається? Неправомірна вигода, чи дужє велика неправомірна вигода? У зв’язку з короно вірусом cтавки ростуть?

Звертаюсь до керівників правохоронних органів, уповноважених здійснювати досудове розсдідування за фактами корупційних діянь з боку суддів. Прошу рахувати цю публікацію (разом з попередніми ч.1, ч.2, ч.3) офіційним зверненням про вчинені кримінальні правопорушення вчинені суддею Самсіним М.Л. та членом ВРП Маловацьким О.В. для її невідкладного розгляду слідчими у відповідності до вимог ст.214 КПК України, внесення відповідних відомостей до ЄРДР та проведення досудового розслідування.
 
Президента України прошу звернути увагу на численні порушення Законів України, що чиняться членами ВРП при розгляді дисциплінарних скарг, внаслідок чого безкарними залишається велика кількість суддів, що систематично порушують чинне законодавство.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
670
Перегляди статей
693144

Лічильник