Увійти


Службове розслідування, чи фарс? Три роки упередженого слідства по справі на суддю Бакай І.А.?

Службове розслідування чи фарсДля написання цієї публікації використовую офіційні документи ГУ НП У Львівській області- «Висновок службового розслідування за фактом допущення порушень вимог кримінально-процесуального законодавства працівниками слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ П у Львівській області» , затвердженого начальником обласної поліції полковником Віконським В.В. 22 листопада 2019 року.
 
Поясню читачам, що підставою для проведення згаданого службового розслідування послужило звернення Жукова О.С. щодо порушення вимог кримінально-процесуального законодавства під час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за №120171402100000696 від 30.11.2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.383 КК України.
 
Щоб читачі повністю зрозуміли про що йде мова у цій публікації хочу пояснити, що 29 листопада 2017 року під час проведення допиту у слідчого Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області я був ознайомлений із витягом з ЄРДР по кримінальному провадженню №12017140220000100 від 14.02.2017 року, відкритого за заявою в.о. голови Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А. , щодо мого «незаконного» проникнення до архіву Кам’янка-Бузького районного суду та викрадення документів.
 
Ознайомившись із змістом фабули провадження був здивований такою юридичною безвідповідальністю судді Бакай І.А., яка у такий незвичний спосіб вирішила помститись мені за численні публікації в Інтернеті про порушення вимог чинного законодавства суддями цього суду і мою чергову публікацію та відео про недбале зберігання судових документів у Кам’янка-Бузькому районному суді, вирішила використати, як вчинене мною кримінальне правопорушення (проникнення в архів та крадіжку документів).
 
Зрозумівши всю абсурдність претензій та звинувачень на мою адресу в цей же день (29.11.2017 року) мною слідчому поліції було заявлено про вчинення суддею Бакай І.А. кримінального правопорушення, встановленого ст.383 КК України, а саме повна невідповідність викладеної фабули дійсним обставинам справи( завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину), був складений протокол прийому заяви про вчинене кримінальне правопорушення, мені була вручена пам’ятка про процесуальні права та обов’язки потерпілого.
 
Продовжуючи свою розповідь про згадане службове розслідування потрібно згадати, що після відкриття провадження за моєю заявою про вчинення в.о. голови Суду Бакай І.А. кримінального правопорушення Золочівський ВП скерував справу для досудового розслідування у Кам’янка-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області , провадження по якій було доручено слідчому Парію А.В.
 
З перших днів спілкування із згаданим слідчим зрозумів , що слідство буде проводитись під явним контролем та негласними вказівками судді Бакай І.А., з упередженим ставленням до мене з боку слідчого. Жодне моє клопотання про надання, як потерпілому у кримінальному провадженні для ознайомлення матеріалів справи , про визнання потерпілим, про проведення слідчих дій за моєї участі були заблоковані і мені було відмовлено у їх задоволенні. Оскарження бездіяльності слідчого Парія А.В. до Суду затягнулось- судді всі, як один заявили самовідводи (суддя Бакай І.А. є колегою по роботі), тому через апеляційну інстанцію скарги були скеровані для розгляду до Жовківського районного суду.
 
Внаслідок розгляду моїх скарг Жовківський районний суд Львівської області (потрібно віддати належне цим суддям), не дивлячись на можливі корпоративні інтереси вчинив справедливе судочинство, внаслідок якого всі незаконні постанови слідчого Парія А.В. були скасовані та зобов’язав орган досудового розслідування надати мені справу для ознайомлення та зобов’язав проводити слідчі дії за моєї участі( це рішення Суду було повністю проігнороване слідчим Парієм А.В.).
 
Після ухвалення згаданих судових рішень звертався до керівництва ГУ НП У Львівській області з заявами, щодо притягнення Парія А.В. до дисциплінарної відповідальності за порушення кримінально-процесуального законодавств, але керівництво слідчого управління обласної поліції (Самврчук М., Ткачик А.) взяли його під свій захист.
 
Через деякий час слідчим по справі без ознайомлення мене із матеріалами кримінального провадження було винесено постанову про закриття кримінального провадження(мабуть за вказівкою судді Бакай І.А.), яка мною була оскаржена до Суду і скасована.
 
Впродовж 2018-2019 року мною до слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В. скеровано майже десять заяв і клопотань про надання для ознайомлення із матеріалами кримінального провадження, відкритого мною cтосовно в.о. голови Кам’янка-Бузького районного суду Бакай І.А. Жодного разу мені не надали для ознайомлення цю справу (вже скоро буде три роки, як справа покрита таємницею, на мою думку, теж за вказівкою судді Бакай І.А.).
 
30.09.2019 року слідчим Парієм А.В. в черговий раз була винесена постанов про закриття кримінального провадження, а 03.10.2019 року незаконно винесена постанова про задоволення клопотання Жукова О.С. від 01.10.2019 року про надання для ознайомлення згаданих матеріалів справи(???).
 
Отже, внаслідок проведеного службового розслідування за вказаним фактом дисциплінарна комісія в складі працівників СУ ГУ НП у Львівській області Ткачика А.Б., Марко Л.Я., Осташ Т.В. запропонували керівництву поліції накласти на слідчого Парія А.В. дисциплінарне стягнення у виді зауваження (такий вид стягнення передбачений вимогами п.1 ч.3 ст.13 Дисциплінарного статуту Національної поліції України), а заступнику начальника ВП Буті О.М.- суворо вказати(такого виду дисциплінарного стягнення немає у Дисциплінарному статуті Національної поліції України). Це що службове підпроблення? Чи було насправді накладене згадане дисциплінарне стягнення на слідчого Парія А.В. – невідомо. Мабуть, ні. Про це свідчить відсутність копії такого висновку у департаменті кадрів Національної поліції України.
 
В кінці грудня 2019 року Радехівським районним судом Львівської області за наслідком розгляду моєї скарги на незаконне закриття слідчим Парієм А.В. кримінального провадження ухвалено судове рішення, яким скасовано згадану постанову.
 
Після цього я знову звернувся до слідчого Парія А.В. з клопотанням поро надання для ознайомлення згаданого кримінального провадження.
 
Що ж вчинив слідчий Парій А.А.? Вчасно розглянув клопотання та його задовольнив відповідною постановою, як це мало місце у минулому? Нічого подібного не сталось. Він винайшов новий спосіб викрутитись із цього неприємного становища - використовуючи своє службове становище, з порушенням вимог КПК надіслав на мою адресу повістку про виклик для ознайомлення із матеріалами згаданого провадження. Щоб не бути притягнутим до відповідальності за порушення строків розгляду клопотання – надсилає повістку про виклик !!! А може спрацює? Може приїде і ознайомиться із справою? Тобто, клопотання не розглянув, не задоволив, а скерував повістку? Довелось знову оскаржувати його рішення, дії чи бездіяльність до Суду. Знову судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області по колу пустили мою скаргу , побрали самовідводи і скерували її на розгляд до апеляційної інстанції, яка знову розподілила розгляд скарги до Жовківського районного суду Львівської області (вдруге).
 
22.04.2020 року за наслідком розгляду моєї скарги Жовківський районний суд Львівської області вже вдруге (перший раз аналогічне судове рішення цей же Суд виніс у 2018 році) задовольнив її і зобов'язав слідчого Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Парія А.В. або іншого слідчого надати мені , як потерпілому у кримінальному провадженні для ознайомлення матеріали кримінального провадження. Скільки ж ще разів мають Суди ухвалювати судові рішення? Це ж явна неповага до судових рішень з боку слідчого? Але він має «кришу» в особі судді Бакай І.А. і йому нічого не буде у Кам’янка-Бузькому суді?
 
А тепер хочу звернути увагу читачів на те, що суддя Бакай І.А. приховала від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України при кваліфікаційному оцінюванні наявність відкритого на неї (вже впродовж майже трьох років) кримінального провадження . У анкеті судді за 2018 рік (дивись досьє № 02365 на сайті ВККСУ) суддя Бакай І.А. власноручним підписом підтвердила у відповідній графі відсутність, наявних щодо неї, кримінальних проваджень. Якщо суддя Бакай І.А., лукавить перед своїми колегами по судовій системі , то що вона може «витворяти» на ниві «справедливого» судочинства перед звичайними громадянами? Можете уявити?
 
Незайвим буде також нагадати керівникам ГУ НП У Львівській області про правовий нігілізм та повну вакханалію, що відбувається у Кам’янка-Бузькому слідчому відділі, це яскраво засвідчують мої численні публікації про порушення службової дисципліни з боку того ж слідчого Парія А.В., який особисто та через посередників незаконно чинить тиск на сторони у кримінальних провадженнях, незаконно розголошує дані досудового розслідування. Скільки ще потрібно провести службових розслідувань стосовно згаданого слідчого? Та й, не тільки стосовно нього?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
681
Перегляди статей
735593

Лічильник