Увійти


Чому не довіряю судді Самсіну М.Л.?

Чому не довіряю судді Самсіну МКілька днів назад оприлюднив публікацію під назвою «Чи можна довіряти судочинству судді Самсіна М.Л?». Нагадаю, що першопричиною появи згаданої публікації є рішення Другої Дисциплінарної Палати Вищої ради правосуддя від 14.04.2018 року про притягнення судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л. до дисциплінарної відповідальності. Згадане рішення прийняте на підставі скарг Зуб С.В. та Чайковського М.Я про те, що суддя Самсін М.Л. систематично затягує розгляд справ і не вживає заходів для своєчасного розгляду справ.
 
Цікавим є те, що зважаючи на численні факти таких грубих порушень Закону (крім Зуб С.В. та Чайковського М.Я.) мною до ВРП скеровано кілька десятків аналогічних скарг – все, як вода в пісок. Мудрі чиновники кажуть не має підстав для відкриття проваджень -??? Дивно, чому за скаргами Зуб та Чайковського такі підстав знайшлись? Мабуть тому, що ця найвища судова організація складається з таких самих порушників Закону, які теж вчиняли аналогічні порушення Закону у стінах судових кабінетів під час судочинства. Тож, як кажуть у народі «крук крукові ока не добуде». Ось і «маємо те, що маємо».
 
У згаданому рішенні ВРП зазначено, що суддю Самсіна М.Л запрошувалось на засідання ВРП, на яке він не прибув, хоч явка була обов’язковою. В.о.голови суду Котормус Т.І. скерував до ВРП листа, яким повідомив, що з 16.01.2018 року по 23.02.2018 року суддя Самсін М.Л. перебував у відпустці (згідно РЕЄСТРУ за цей проміжок часу ухвалив 26 судових рішень), а з 26 лютого 2018 року - на лікарняному (згідно РЕЄСТРУ за цей проміжок часу (до 14.03.2018 року включно) ухвалив 32 судових рішення). Про судові рішення судді Сaмсіна М.Л. ухвалені у відпустці мною згадано у публікації під назвою «Чи можна довіряти судочинству судді Самсіна М.Л.?».
 
Тепер настав час згадати про судові рішення, ухвалені суддею Самсіним М.Л. під час лікарняного (з 26.02.2018 року по 14.03.2018 року). Фактично цю інформацію потрібно розглядати у двох площинах:
 1. Інформація, надана В.о. голови суду Котормусом Т.І. про перебування судді Самсіна М.Л. у відпустці та на лікарняному є правдивою.
 2. Інформація, надана В.о. голови Суду Котормусом Т.І. про перебування судді Самсіна М.Л. є неправдивою.
Чому так стверджую, тому, що може виявитись ціла низка нових обставин, які до ВРП не надавались - щось переплутали, недодивились, змінились дати перебування на лікарняних, тощо. Але тоді виникне багато інших запитань?
 
Відштовхуємось від того, що це правдива інформація (дійсно перебував у вказані строки у відпустці та на лікарняному). Значить, суддя Самсін М.Л. умисно впродовж двох місяців використовуючи своє службове становище сфальшував 58 судових рішень? Це ж, яку кількість людей обдурив цей суддя тим, що вніс неправдиву інформацію щодо дат ухвалення згаданих судових рішень. З другого боку- суддя Самсін М.Л. підставив під кримінал секретаря судових засідань Грубу Л.М., яка фігурує у всіх судових рішеннях, які «відбувались» у формі відкритих судових засідань. Що вона має говорити, як би почалось досудове розслідування за цими фактами? Вигороджувати Самсіна М.Л., чи себе? А що робити з прокурорами, захисниками (адвокатами), які фігурують у цих «липових» судових рішеннях? Що вони мають говорити на слідстві?
 
А тепер уявімо, що цю інформацію (неправдиву) Котормус Т.І. надав до ВРП за вказівкою Самсіна М.Л., щоб «виправдатись» останньому за не появу до ВРП? Тоді, всі «гулі» повинні посипатись на Котормуса Т.І.? Не думаю, що йому таке потрібно, та й, це було би дуже непорядно з боку судді Самсіна М.Л.
 
Повертаючись до лікарняних, необхідно звернути увагу на ще один аспект цього питання.
 
Суддя, перебуваючи на лікарняному майже щодня чинив судочинство - проводив судові засідання, ухвалював судові рішення. Як, хвора людина могла приходити до приміщення Суду і творити «чудотворні» судові рішення? Виникає питання до лікаря, який надав лікарняний - невже суддя не був хворий? Що ж Ви лікарю зробили? Лікаря теж потрібно притягати до кримінальної відповідальності? А, якщо лікар невинний? Тоді вся відповідальність лягає на суддю Самсіна М.Л.? Значить, це він з висоти свої владних повноважень «надавив» на лікаря, щоб отримати лікарняний і таким чином забезпечити собі «алібі» у ВРП.
 
У всіх згаданих питаннях (відпустка та лікарняний) я ще не торкався фінансової сторони. Якщо суддя Самсін М.Л. незаконно перебував на лікарняному - потрібно буде повертати кошти, отримані з бюджету за перебування на лікарняному, або пояснювати походження незаконних судових рішень (в тому числі по кримінальних справах).
 
Перейду до конкретики. За час перебування на лікарняному суддя Самсін М.Л. ухвалив:
 • 2 судових рішення 26.02.2018 року;
 • 4 судових рішення 27.02.2018 року;
 • 2 судових рішення 28.02.2018 року;
 • 1 судове рішення 02.03.20128 року;
 • 1 судове рішення 05.03.2018 року;
 • 1 судове рішення 06.03.2018 року;
 • 1 судове рішення 07.03.2018 року;
 • 4 судових рішення 12.03.2018 року;
 •  9 судових рішень 13.03.2018 року;
 • 7 судових рішень 14.03.2018 року.
Серед вказаних судових рішень 24 – по цивільних справах, 4- по кримінальних, 4- справи про адміністративні правопорушення, в тому числі 5 рішень суду.
 
Таким чином, з викладеного вбачається, що майже щодня суддя Самсін М.Л., перебуваючи на лікарняному чинив судочинство, приходив до Суду і всі працівники суду задавали собі питання- що він робить під час перебування на лікарняному? Добре, що у 2018 році ще не було короно-вірусу! Добре, що ніякого вірусу суддя не передав сторонам провадження, своїм колегам по суду, адже будучи хворим легко міг це зробити.
 
Не буду вдаватись до подробиць судових рішень, ухвалених суддею Самсіним М.Л. під час відпустки, але знаю на 100%, що є дуже цікаві «перли» серед цих судових рішень, які мабуть дорого коштують?
 
Сам собі задав питання. Чи, хотів би я, щоб суддя САмсін М.Л. розглядав мої скарги, заяви тощо у цьому суді? Однозначно сам собі пояснив, що не хочу, щоб таке судочинство чинили зі мною. Щоб він місяцями та роками затягував розгляд справ (так він це і так робить) , щоб він місяцями не відкривав провадження у справі (він це і так робить), щоб він по одній справі ухвалював два різних судових рішення (так він це і так робить) тощо.
 
Мабуть, багато людей просто не обізнані з тими «маніпуляціями», які творить згаданий суддя з судовими рішеннями. Я вкотре нагадаю, що з 2010 року мною виявлено більше 10 тисяч невнесених судових рішень до РЕЄСТРУ суддями цього суду. Це щось означає? А Вища рада правосуддя схвалює такі дії суддів цього суду і самого Самсіна М.Л. , говорять, що він правильно робить? Це вони у такий спосіб формують високопрофесійний корпус суддів?
Цю публікацію прошу рахувати офіційним зверненням до Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області , як офіційну заяву про те, що , що кожна моя скарга, що буде розподілена судді Самсіну М.Л. мною буде вважатись такою, що направлена до особи, яка не має права розглядати судові справи, а має бути звільнена з займаної посади негайно, тому, що за цією особою тягнеться цілий шлейф незаконно ухвалених судових рішень та систематичні порушення Закону.
 
Судові засідання для розгляду моїх скарг призначені суддею Самсіним М.Л. з порушенням встановленого Законом строку більше, як на місяць тому в мене є всі підстави заявити йому відвід, за наявності інших обставин, які викликають сумнів у його неупередженості.
Згадана публікація та стаття під назвою «Чи можна довіряти судочинству судді Самсіна М.Л.?» , містять більш ніж достатньо інформації про «інших обставин, які викликають сумнів у його неупередженості». Якщо суддя нагло бреше у ВРП про наявність лікарняного, щоб не їхати на засідання до Києва, а сам в цей час здійснює судочинство- то, що можна від нього очікувати простій людині у судовому засіданні?
 
Я прошу звільнити мене від участі у судових засіданнях для розгляду моїх справ суддею Самсіним М.Л.

Вищу раду правосуддя , Вищу кваліфікаційну комісію суддів України, Суд прошу дати правову оцінку відомостям, викладених у цих публікаціях.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708385

Лічильник