Увійти


Судочинство судді Самсіна М.Л. з лікарняного ліжка?

Судочинство судді Самсіна М.Л. з лікарняного ліжкаПродовжуючи дослідження фактів, викладених у рішенні ВРП № 741/2/дп/15-18 про притягнення судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області до дисциплінарної відповідальності вирішив перевірити достовірність інформації про перебування згаданого судді на лікарняних. У тексті зазначеного рішення вказано наступне:
 
 
«З інформації суду, наданої на запит члена Вищої ради правосуддя, вбачається, що…, у періоди з 14 по 25 квітня, з 12 по 25 травня, з 1 по 14 жовтня 2014 року; з 13 по 16 січня, з 8 по 17 квітня, з 20 по 24 квітня, з 25 квітня по 5 травня, з 12 по 26 жовтня 2015 року; з 27 січня по 2 лютого, з 16 по 28 червня, з 28 грудня 2016 року по 3 січня 2017 рорку, з 14 по 27 березня 2017 року суддя Самсін М.Л. не працював у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю».
 
Ну а, що зробила з цією інформацією ВРП? Перевірила? Нічого подібного! Таке враження, що судді надають до Вищої ради правосуддя наперед обумовлену інформацію, щоб вийти на наперед досягнуту домовленість про вид дисциплінарного стягнення- елементарний договорняк. По принципу- «ти мені, я тобі».

Вказані у рішенні ВРП дати перебування на лікарняному були використані для перевірки можливої наявності судових рішень судді Сaмсіна М.Л., ухвалених ним у вказані строки. Що ж виявилось при перевірці?
 
Згідно даних РЕЄСТРУ суддя Самсін М.Л. ухвалив під час перебування на лікарняному:
 •  В період з 14 по 25 квітня 2014 року – 11 судових рішень;
 • «»- з 12 по 21 травня 2014 року- 11 судових рішень;
 • «»- з 01 по 14 жовтня 2014 року 35 судових рішень;
 • «»- з 12 по 26 жовтня 2015 року – 1 судове рішення;
 • «»- з 16 по 28 червня 2016 року- 6 судових рішень;
 • «»- з 14 по 27 березня 2017 року- 5 судових рішень.
 
Як, вважаєте, шановні читачі, чи дійсно у період перебування на лікарняних суддя Самсін М.Л. приходив до суду і чинив судочинство? Чи це все фікція?

Невже члени Вищої ради правосуддя не могли перевірити цю інформацію? Звичайно, що могли! Але не хотіли! Чому? Тому, що була домовленість?

На мою думку, суддя Самсін М.Л. чесно лікувався у вказані дні та строки, адже період лікування підтверджується (мабуть?) лікарняним і за час перебування на лікарняному йому виплачені кошти з Фоду соцстраху, а внесені до РЕЄСТРУ судові рішення – сфальсифіковані згаданим суддею після завершення лікування, адже у дати, вказані у текстах цих судових рішень, вони не ухвалювались. Це чисте службове підроблення офіційних документів- судових рішень, які ухвалювались іменем України. Саме від імені нашої держави суддя Самсін М.Л. фальсифікував згадані судові рішення і ні в кого дозволу на це не питав. Мабуть, це він робив з мотивів особистої зацікавленості на свою користь та третіх осіб. Знову суддя Самсін М.Л. підставив секретарів судових засідань (Грубу Л.М., Лазарєву Г.М., Новосад І.В.), інших сторін провадження, які навіть не догадуються про фальсифікацію суддею цих судових рішень, тому, що не знають про перебування у дату постановлення судового рішення судді на лікарняному.
Таким чином впродовж згаданих 72 дні перебування на лікарняних суддя Самсін М.Л. незаконно ухвалив 89 судових рішень, в тому числі, значна кількість яких числиться , як у відкритих судових засіданнях.
 
Я не буду піддавати аналізу зміст всіх згаданих судових рішень. Наведу тільки один приклад, який може засвідчувати багато інших зловживань з боку цього судді при ухваленні цих судових рішень.
 
По одній і тій самій судовій справі суддя Самсін М.Л. ухвалив два судових накази, датованих однією датою, у які внесені різні суми стягуваних з боржника коштів. Не дивувався б, якщо наказом стягувались борги з кількох осіб, але з однієї особи- різниця в коштах складає більше тисячі грн. Який наказ був виконаний, а який лишився не виконаним? Невідомо. Чому так , можливо різниця пішла у кишеню судді?
 
Отже, факти викладені мною у цій публікації лише підтверджують ту пропасть кримінальних правопорушень, у якій опинився суддя Самсін М.Л., про які мною вже згадувалось у публікації «Чому не довіряю судді Смсіну М.Л.?».
 
Згаданий суддя ходить на роботу, для того, щоб фальшувати судові рішення- таке в мене складається враження від тих кілька тисяч опрацьованих судових рішень за кілька років судочинства цього судді. Для чого це робить? Мабуть, для заробляння коштів на «хліб з маслом»?
 
Цікавим є те, що Вища рада правосуддя вже взагалі навіть не встидається повертати мені всі мої скарги на цього суддю без елементарного розгляду. Невже вони не вбачають в його діях ознак кримінальних правопорушень? Чому? Через принцип? Тому, що самі члени ВРП, будучи на попередніх посадах суддів вчиняли такі самі правопорушення, як суддя Самсін М.Л.? Це називається «кругова порука», або корупція.
 
Хочу звернути увагу простих громадян, які звертаються до Кам’янка-Бузького районного суду.
 
Якщо Ваша справа буде розподілена судді Самсіну М.Л. – не довіряйте йому. На якій підставі? Та, лише на тій підставі, яка мною оприлюднена у публікації під назвою «Чому не довіряю судді Самсіну М.Л.?»- ухвалення 58 судових рішень під час відпустки та лікарняного+ 89 судових рішень у цій публікації.
 
Можете сміло видрукувати цю та згадану публікацію з Інтернету і долучити її до заяви про відвід судді Самсіна М.Л., який вчинив кримінальні злочини, фальшуючи судові рішення датами, під час яких він перебував у відпустках, на лікарняних та у відрядженнях. Інформація перевірена і не потребує додаткових доказів. Чи цього замало? Чи , Ви хочете, щоб суддя Самсін М.Л. і з Вами вчинив те саме? Як суддя, який фальсифікує судові рішення, він не може чинити судочинство. Така моя думка. Чи може я помиляюсь?
 
Цю публікацію прошу рахувати офіційним зверненням до правоохоронних органів про вчинене кримінальне правопорушення суддею Самсіним М.Л.

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
 • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

 • Троценко - Добрянська Ольга
 • FumesothFet
 • Vasya
 • Sevnday
 • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708395

Лічильник