Увійти


Домовленість чи «згвалтування» - 2017 рік.?

Домовленість чи згвалтування 2017 рікПродовжую оприлюднювати факти зловживань службовим становищем з боку судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л.. Незважаючи на бездіяльність Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яким добре відомі згадані факти через півсотні скарг, направлених мною на їх адресу, вони не реагують на системні порушення Закону з боку згаданого посадовця, даючи можливість тим самим незаконно витрачати бюджетні кошти на утримання на згаданої посадової особи, що натворила стільки «ділов» у Суді, що невідомо хто і скільки часу після Самсіна М.Л. буде приводити все до порядку.
 
Кричущі факти зловживань судді Самсіна М.Л. згадані у публікаціях під назвою «Чи можна довіряти судочинству судді Самсіна М.Л.?», «Чому не довіряю судді Самсіну М.Л.?», «Судочинство з лікарняного ліжка?», серія публікацій під назвою «Особливості досьє судді Самсіна М.Л.?». Нагадаю, що основною темою перших трьох публікацій є факти вчинення суддею Самсіним судочинства під час перебування у відпустках, відрядженнях, на лікарняних, а фактично фальсифікація більше сотні судових рішень у періоди, коли згаданий суддя не перебував на роботі.
 
У цій публікації я хочу показати читачам ще один «оригінальний» спосіб фальшування судових рішень та справ. Фантазія цього судді не має меж. Він у своїх незаконних діях використовує секретарів судових засідань Суду. Невідомо тільки одне - чи за згодою сторін (суддя+секретар судового засідання) вчиняють незаконні дії, чи секретар судового засідання піддається «ґвалтуванню»?
 
А тепер більш детально. На мій запит Кам’янка-Бузький районний суд надав офіційну відповідь, щодо дат перебування суддів, помічників суддів та секретарів судових засідань у відпустках, відрядженням та на лікарняних впродовж 2017 року - 2019 року.
 
Серед іншої інформації, Суд повідомив про перебування у відпустках секретаря судового засідання Грубої Любові Миколаївни.
 
  • у 2017 році вона перебувала у відпустці з 01.08.2017 року по 20.08.2017 року.
  • у 2018 році – з 06.072018 року по 22.07.2018 року.
 
Через Єдиний державний реєстр судових рішень встановлено, що під час відпустки у 2017 році секретар судового засідання Груба Л.М. спільно із суддею Самсіним М.Л. приймала участь у розгляді 21 судового рішення, а у 2018 році-з тим самим суддею - 19 судових рішень.

Про що це може свідчити? На мою думку, судді Самсіну М.Л. мало того, що він себе показав системним зловмисником та порушником Закону, то він ще й секретаря судового засідання Грубу Л.М. потягнув за собою у прірву беззаконня. А може секретар судового засідання Груба Л.М. сама запропонувала судді Самсіну М.Л. свої послуги для фальсифікації судових рішень? Я не слідчий і цього не можу знати, я оперую тільки офіційною інформацією, а не думками чиновників Суду, хоч маю право на особисті судження.
 
Факти виявлені мною, яскраво підтверджують наскільки низько опустився цей Суд, очолюваний зловмисником Самсіним М.Л., який не тільки сам порушує Закон, але й заставляє (саме так можна зрозуміти наявну інформацію) підлеглих це робити.
 
Як назвати таку організацію або відомство, у якому процвітає системне порушення закону, кругова порука, вседозволеність та безкарність? Це нічого не нагадує? Немає асоціації з криміналом? Не вистачає, ще присвоєних «поганял» суддям та іншим працівникам і будемо мати кримінальне угруповання (зверхник- організатор, підбурювач, посібник). Мабуть, щось проглядається в діях чиновників суду? В діях Самсіна М.Л. та Грубої Л.М.- мабуть точно, щось є ?
 
А тепер разом з читачами попробуємо дати оцінку діям судді та секретаря судового засідання. Нагадаю, що у період відпустки суддя Самсін М.Л. перебував на роботі, а секретар Груба Л.М. – у відпустці. В кожному судовому рішення по справах, що мною будуть оприлюднені у цій публікації фігурує секретар судового засідання Груба Л.М., за участі якої ухвалювалось, те чи інше судове рішення. Якщо секретар у відпустці, а у судовому рішенні фігурує її прізвище - в мене виникає однозначний висновок про фальсифіікацію цього судового рішення, до якого причетна і сама секретар Груба Л.М., адже у судовій справі відповідні документи завірені її підписом. Напрошується висновок, що секретар судового засідання знає про фальшування судового рішення суддею і погоджується з цим. Значить вона йде в одній «обоймі» з суддею, як «Твікс»-«солодка парочка».
 
Потрібно зауважити, що, мабуть, значна частина сторін провадження по справах навіть не догадувалась про фальшування згаданих судових рішень, звідки їм відомо про те, що секретар судового засідання у дати, проставлені в текстах судових рішень перебувала у відпустці.
 
А тепер я хочу оприлюднити (наскільки мені дозволяє інформація) сфальшовані судові рішення суддею Самсіним М.Л. під час перебування у відпустці секретаря судового засідання Грубої Л.М.:

1. Справа № 446/245/14, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РОЗГЛЯДУ 01.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л.
при секретарі Груба Л.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам"янка-Бузька Львівської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , відділ державної виконавчої служби Кам"янка-Бузького районного управління юстиції, заінтересована особа: ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" на бездіяльність начальника відділу державної виконавчої служби-
заяву ОСОБА_1 , відділ державної виконавчої служби Кам"янка-Бузького районного управління юстиції, заінтересована особа: ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" на бездіяльність начальника відділу державної виконавчої служби залишити без розгляду.

2. Справа № 446/604/17 РІШЕННЯ, ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03.08.2017 року Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області в складі: головуючого - судді Самсін М. Л.
при секретарі Груба Л.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам'янка-Бузька цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Стрептівської сільської ради про продовження терміну для прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно,-
Позов ОСОБА_1(Нос Михайла Івановича) до Стрептівської сільської ради про продовження терміну для прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно -задовольнити.

3.Справа № 446/58/17, РІШЕННЯ, ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03.08.2017 року Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л.
при секретарі Груба Л.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька цивільну справу за позовом ПАТ "Кредобанк" до ОСОБА_1(Воляник Марія Василівна) про стягнення заборгованості,(ДАЛІ ТЕКСТ ВІДСУТНІЙ)- надаю копію цього рішення у оригінальному вигляді.

4. Справа № 446/58/17, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ
03.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л.
при секретарі Груба Л.М.
ознайомившись із матеріалами цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства «Кредобанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по кредитному договору,
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Кредобанк» до ОСОБА_1(Воляник Марія Василівна) про стягнення заборгованості по кредитному договору - залишити без розгляду.

5. Справа № 446/660/17, РІШЕННЯ, ІМЕНЕМ УКРАЇНИ, ( додаткове )
04.08.2017 року Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л.
при секретарі Груба Л.М.,
розглянувши у судовому засіданні справу за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 про встановлення факту родинних відносин, належності правовстановлюючих документів,-
ухвалити додаткове рішення по справі за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 про встановлення факту родинних відносин, належності правовстановлюючих документів.

6. Справа № 446/1126/14-к,УХВАЛА, І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04.08.2017 року Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області справу за поданням начальника ОСОБА_1»янка-Бузького районного відділу з питань пробації у Львівській області про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитого строку відносно засудженої
Подання задоволити.
Звільнити ОСОБА_2 від покарання у виді обмеження волі, призначеного вироком ОСОБА_1»янка-Бузького районного суду Львівської області від 09.07.2014 року у виді 3 (трьох) років обмеження волі.

7. Справа № 446/968/17, РІШЕННЯ, ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.08.2017 року Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області в складі: головуючого - судді Самсін М. Л.
при секретарі Груба Л.М.,
озглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Камянка-Бузька цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Полоничнівської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно за заповітом,-

8 Справа № 446/666/14, УХВАЛА, ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.08.2017 року Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області в складі: головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши цивільну справу за поданням заступника начальника відділу державної виконавчої служби Кам»янка-Бузького районного управління юстиції про встановлення способу виконання рішення,
поданням заступника начальника відділу державної виконавчої служби Кам»янка-Бузького районного управління юстиції про встановлення способу виконання рішення - залишити без розгляду.

9. Справа № 446/1786/14-ц, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л.
при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1(Дяк Андрій Ярославович) до Публічного акціонерного товариства "Альфа-Банк" про визнання третейської угоди недійсною,
позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства "Альфа-Банк" про визнання третейської угоди недійсною, - залишити без розгляду.
 
10. Справа № 446/115/14-ц, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області
в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житлом,
позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житлом, - залишити без розгляду.
 
11. Справа № 446/1926/14-ц, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа,
заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа, залишити без розгляду.

12. Справа № 446/1655/14-а, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за заявою начальника управління ПФУ в Кам"янка-Бузькому районі про визнання виконавчого листа № 446/1713/13-а, виданого 02.07.2014 року таким, що не підлягає виконанню,
заяву начальника управління ПФУ в Кам"янка-Бузькому районі про визнання виконавчого листа № 446/1713/13-а, виданого 02.07.2014 року таким, що не підлягає виконанню залишити без розгляду.

13. Справа № 446/120/14-ц, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про виселення
позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про виселення - залишити без розгляду.

14. Справа № 446/621/14-ц, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за заявою Приватного акціонерного товариства "Добротвірська ТЕС-2" про зупинення стягнення,
заяву Приватного акціонерного товариства "Добротвірська ТЕС-2" про зупинення стягнення, залишити без розгляду.

15. Справа № 446/1243/14-ц УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за скаргою Командира військової ччастини А4623 до заступника начальника відділу державної виконавчої служби Кам"янка-Бузького районного управління юстиції на дії державного виконавця,
Скаргу Командира військової ччастини А4623 до заступника начальника відділу державної виконавчої служби Кам"янка-Бузького районного управління юстиції на дії державного виконавця - залишити без розгляду.

16. Справа № 446/1759/14-ц, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам"янка-Бузька Львівської області цивільну справу за поданням заступника начальника відділу ДВС Кам"янка-Бузького районного управління юстиції Львівської області про тимчасове олбмеження,
подання заступника начальника відділу ДВС Кам"янка-Бузького районного управління юстиції Львівської області про тимчасове олбмеження, залишити без розгляду.

17. Справа № 446/187/14-ц, УХВАЛА ПРО ЗАЛИШЕННЯПОЗОВНОЇ ЗАЯВИБЕЗ РОЗГЛЯДУ 04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Камянка-Бузька Львівської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: відділ державної виконавчої служби Кам"янка-Бузького РУЮ на дії та бездіяльність державного виконавця,
заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: відділ державної виконавчої служби Кам"янка-Бузького РУЮ на дії та бездіяльність державного виконавця залишити без розгляду.

18. Справа № 446/1761/14-ц ,УХВАЛА, ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Самсін М. Л. за участю секретаря судового засідання Груба Л.М.,
розглянувши у відкритому в судовому засіданні в залі суду в м. Кам`янка-Бузька Львівської області в порядку загального позовного провадження цивільну справу за поданням начальника відділу державної виконавчої служби Кам`янка-Бузького районного управління юстиції Маковецького З.В. про тимчасове обмеження особи у праві виїзду за межі України,
подання начальника відділу державної виконавчої служби Кам`янка-Бузького районного управління юстиції Маковецького З.В. про тимчасове обмеження особи у праві виїзду за межі України залишити без розгляду.

19. Справа № 446/226/17, УХВАЛА СУДОВОГОЗАСІДАННЯ
04.08.2017 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області у складі:
головуючого судді Самсін М. Л. при секретарі Груба Л.М.
за участі начальника Кам`янка-Бузького районного відділу з питань пробації пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Павлусь М.М.,
Оголосити розшук засудженої ОСОБА_1(Скочеляс-Томашкова Ірина Валеріївна) , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українки, громадянки України, безробітної, уродженки м. Львів, жительки АДРЕСА_1 . АДРЕСА_2 . Зупинити судове провадження до розшуку засудженої.

20. Справа № 446/2211/15-а, ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.08.2017 року м.Кам`янка-Бузька
Суддя Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М. Л. , за участю секретаря судового засідання Груба Л.М.,
розглянувши у відкритому в судовому засіданні в залі суду в м. Кам`янка-Бузька Львівської області адміністративну справу за позовом ОСОБА_1(Байор Іван Олексійович) до управління ДАІ УМВС України у Рівненській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення від 16.09.2015 року,
Позовну заяву ОСОБА_1 до управління ДАІ УМВС України у Рівненській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення від 16.09.2015 року залишити без розгляду.

21. Справа № 446/276/17, ПОСТАНОВАІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17.08.2017 року м.Кам`янка-Бузька
Суддя Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М. Л. , за участю секретаря судового засідання Груба Л.М.,
розглянувши у відкритому в судовому засіданні в залі суду в м. Кам`янка-Бузька Львівської області адміністративну справу за позовом ОСОБА_1(Байор Іван Олексійович) до Кам`янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення від 24.01.2017 р.,
Позовну заяву ОСОБА_1(Байор Іван Олексійович) до Кам`янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення від 24.01.2017 р. залишити без розгляду.
 
Якщо провести детальний аналіз цих судових рішень можна віднайти цілу низку правопорушень кримінального характеру (від службового підроблення до зловживання службовим становищем), мабуть і неправомірна вигода теж може «вилізти».
 
Отже, як вбачається із згаданих судових рішень суддя Самсін М.Л. та секретар судового засідання Груба Л.М. сфальшували цілий ряд судових рішень в період перебування секретаря судового засідання у відпустці, обдуривши тим самим значну кількість фізичних та юридичних осіб (банки, податкові та пенсійні органи, фізичні особи, тощо), що були сторонами провадження. Я умисно оприлюднив ці судові рішення, сподіваючись на те, що можливо комусь із «обдурених» спаде на думку оспорити незаконні судові рішення.
 
Одночасно, я умисно надав цей фактаж сподіваючись, що Вища рада правосуддя прийме до уваги вказані порушення Закону з боку судді Самсіна М.Л. та секретаря судового засідання Грубої Л.М. для вжиття відповідних заходів реагування, тим більше, що ця публікація мною буде направлена до ВККСУ та ВРП.
 
Все таки цікаво було би дізнатись, чи секретар судового засідання Груба Л.М. добровільно фальшувала судові рішення, чи примусово, за вказівкою судді Самсіна М.Л.?

Загальний рейтинг ($ s)

$ s з 5 зірок
  • Немає коментарів

Залиште Ваші коментарі

Залишити коментар в якості гостя

0
Ваші коментарі можуть бути редаговані адміністратором.
Автор :

На сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Останні користувачі

  • Троценко - Добрянська Ольга
  • FumesothFet
  • Vasya
  • Sevnday
  • Sevenday

Статистика

Користувачі
506
Статті
674
Перегляди статей
708435

Лічильник